Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Bu sayfadan Halkbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 verilerine ulaşarak hemen Halkbank müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

  Halkbank, Türkiye'de hizmet veren kamu bankaları arasında yer almaktadır. Kredi faizlerinin uygun olmasından dolayı bir çok kişinin tercih ettiği Halkbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bu sayfamızda paylaşacağız. Sizde 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden sıra beklemeden ve menüler arasında kaybolmadan hızlı şekilde bağlanabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kayıp çalıntı bildirimi, şifre güncelleme veya şifre alma, internet bankacılığını akfit etme, bilgi güncelleme, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, yatırım işlemleri, kredi faiz oranları ve pek çok bankacılık işlemlerinize erişebilirsiniz.


Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021
Halk Bankası çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra sizi sesli komut sistemi karşılayacaktır. Bir çok kişinin acelesi olmasından dolayı bu menülerde kaybolmadan hızlıca müşteri temsilcisine bağlanmak ister. Halkbank'a kayıtlı telefon numaranızdan bankayı arayarak aşağıdaki yöntem sayesinde Halkbank müşteri hizmetlerine anında bağlanabilirsiniz. Ayrıca Halkbank müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak sıra beklemek istemiyorsanız, siz de Halkbank internet bankacılığı ve Halkbank mobil bankacılığı
(https://www.halkbank.com.trkullanabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi mobil akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan gerçekleştirebilir, vakit kaybetmeden tüm işlemlerinizi güvenli ve pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. İşte Halkbank direk bağlanma yolları:

  • 1. İlk olarak "0850 222 0 400" numaralı Halkbank müşteri hizmetlerini arayın.
  • 2. Operatörden ses geldikten sonra "0" tuşuna basın veya "Müşteri Temcilcisi" diyerek yapmak istediğiniz işlemi söyleyin. Art arda müşteri temsilcisi diyerek kolaylıkla bağlanabilirsiniz.
  • 3. Eğer sıra yoksa müşteri temsilcisine direk aktarılacak ve bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

 

Bu sayfadaki bilgiler ile siz de Halkbank müşteri hizmetleri numarasını öğrenerek müşteri temsilcisini arayabilir, bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Siz de Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak her türlü bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi, Halkbank şubelerine giderek, Halkbank internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan tüm banka işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Ne Demişler?

5 yorum yapılmış

Orhan Nayman
Orhan Nayman

Benim Sorunum kredi kartı eksteresi mail.e gelsin şikayetçiyim sizden yaklaşık 20 gün önce telefonla görüştügümüzde bu sorun giderildı aksine giderilmedi bugun 14/12/2020 her ayın 9 cı günü kesim tarihi

2020-12-14 13:29:07 -
bülent kosa
bülent kosa

müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

2020-07-13 18:52:08 -
bülent kosa
bülent kosa

beni arayınız

2020-07-13 18:50:49 -
gülsüm tosun
gülsüm tosun

kıredimi tıkırtır ödediğim halde benden kefil istenmesi açıkçası beni çok üzdü

2018-12-24 14:53:40 -
Sevgi cicek
Sevgi cicek

Halkbank müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum ama telefon her defasında beni başka bir yere yönlendiriyor.

2018-07-06 11:42:02 -

reklamı kapat