HSBC Müşteri Hizmetleri 0850 Direk Bağlanma

Bu sayfada bulunan HSBC müşteri hizmetleri 0850'li numarasının üzerine cep telefonunuzdan tıklayarak müşteri hizmetleri direk bağlanma yapabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri 0850 Direk Bağlanma

  Tüm bankaların müşteri hizmetleri numaralarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kredi bankalar ekibi olarak sitemiz üzerinde bankaların bilgilerini doğru ve güncel olarak hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki bilgilere göz atarak HSBC müşteri hizmetleri 0850'li numarasına ulaşabilir, cep telefonunuzdan numaranın üzerine tıklayarak hemen müşteri temsilcisini arayabilir ve her türlü bankacılık işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Hsbc müşteri hizmetlerini arayarak kayıp-çalıntı bildiriminin yanı sıra pek çok banka işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bireysel: 0850 211 0 111

Yukarıdaki Hsbc iletişim numarasının üzerine tıklayarak direk arayabilirsiniz. HSBC Bank müşteri hizmetleri çağrı merkezine 7 gün 24 saat ulaşabilir, Türkiye'nin her yerinden tüm finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan numara HSBC'nin bireysel müşterileri için geçerlidir. Eğer esnaf veya kobi olarak çalışıyor ve HSBC'den kredi kullanmak veya işletmenizle alakalı ürünleri alabilmek istiyorsanız aşağıda bulunan HSBC kurumsal müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


Kurumsal: 0850 211 0 424

Yukarıda bulunan Hsbc kurumsal müşteri hizmetleri çağrı merkezine de 7/24 ulaşabilir, her türlü bankacılık işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Ayrıca Hsbc'nin müşteri hizmetlerinde bazı durumlarda yoğunluk oluşabilmekte, bundan dolayı müşteriler bekletilebilmektedir. Siz de hem zamandan hem de mekandan tasarruf ederek işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız sizlere önerimiz müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine, Hsbc internet şubesine (https://www.hsbc.com.tr) girerek işlemlerinizi yapabilir veya Hsbc mobil şubesini cep telefonunuza indirerek tüm bankacılık işlemlerinizi internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde bir çok kişi müşteri temsilcisini aramak yerine internet şubesini kullanarak işlemlere hızlı bir şekilde ulaşarak bankacılık işlemlerini yapabiliyor.

Hsbc Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

1. İlk olarak 0850 211 0 111 numaralı Hsbc müşteri hizmetlerini arayın.
2. Sonrasında ise karşılamayı geçtikten sonra 1 tuşuna basın.
3. Daha sonra 8 ve ardından 4 tuşunu tuşlayın.

Yukarıda yer alan yöntemi kullanarak Hsbc müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapabilirsiniz. Hsbc müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir, siz de müşteri temsilcisini arayarak eft, havale gibi para transfer işlemlerinin yanı sıra kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, kayıp-çalıntı bildirimi, bilgi güncelleme, kredi kartı borç ödeme, fatura ödemeleri, şifre alma işlemleri ve pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

4 yorum yapılmış

ahmet yüce

bankaya olan kart borcumu ongün önce odedığım halde bana bocun var mesaji geliyor bü ne biçim banka sahtekarlık ,,

2019-09-13 22:03:47 -
MEHMET ÖZTÜRK

sahip olduğum adventage kredi kartım iptal edilmiş. tekrar aktive edilebilirmi.

2019-03-22 11:54:14 -
MUSTAFA KUNDAK

afyon şubesindeki bankanıza ait kredi kartı hesabım kapatıldı. herhangi bir borcum bulunmamaktadır. lakin bankanız aracıma haciz koydu ve bu haczi kaldıracak muhatap bulamıyorum. yetkili bir kişi dönüş yapmaz yada bu haciz kaldırılmaz ise mahkemeye baş-vuracağımı bildiririm.

2018-12-31 13:32:04 -
duygu

kredi cekmek istiyorum

2018-11-03 23:44:50 -
Kapat