İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020
sponsorlu reklamlar

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Bu sayfadan Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını öğrenebilir, çağrı merkezine ulaşarak tüm bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020
sponsorlu reklamlar

Türkiye İş Bankası ülkemizde ilk kurulan özel banka olmasından dolayı büyük bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Dolayısıyla İş Bank çağrı merkezini de oldukça fazla kişi kullanmakta ve çağrı merkezinde zaman zaman sıra olmaktadır. Sizde Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl yapılır diye soruyorsanız bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilir ve anında müşteri temslcisine bağlanıp bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

0850 724 0 724


İş Bankası direk bağlanma yollarını vermeden önce sizler için önerilerde bulunalım. Sizde İş Bankası çağrı merkezini 7/24 istediğiniz zaman arayabilir ve işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ancak çağrı merkezini arayıpta sıra beklemek yerine sizlere önerimiz İş Bankası internet şubesi adresine (https://www.isbank.com.tr/) giriş yaparak eft, havale, ödeme işlemleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, bilgi alma, bilgi güncelleme, e-vadeli hesap işlemleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. İş Bankası müşteri temsilcisi çağrı merkezi çok fazla kişi tarafından kullanıldığı için bazı zamanlarda işlem yoğunluğu olmakta ve sıra oluşmaktadır. Bunun için İş Bankası internet şubesini, İşCep mobil bankacılık uygulamasını yada İş Bankası şubelerine giderek hızlı bir şekilde işlerinizi yapabilirsiniz. Sizler için aşağıda direk bağlanma yollarını ayrıntılı ve maddeler halinde açıkladık.
 

  • 1. İlk olarak İş Bankası müşteri hizmetleri numarası "444 02 02" yada "0850 724 0 724" numaralarından birisini arayınız.
  • 2. Karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacak ilk olarak yapmak istediğiniz şeyi söyleyin.
  • 3. İlgili menüye aktarıldıktan sonra "0" tuşuna basarak hızlı bir şekilde direk müşteri temsilcisine aktarılırsınız.


Yukarıda yer alan bilgileri doğru tamamladıktan sonra eğer çağrı merkezinde sıra yoksa direk müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Ayrıca Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma sayfasına da göz atabilir ve Ziraat Bankası'na da direk bağlanabilirsiniz. Sitemizi takip ederek tüm bankaların numaralarına ve bilgilerine ulaşabilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası bu sayfada sizler için paylaşılmıştır. İş Bankası'nın çağrı merkezini arayarak kayıp-çalıntı bildirimi, kredi kartı başvurusu veya kredi başvurusu, para transfer işlemi, bilgi alma, yatırım işlemleri ve çoğu bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: