Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Siz de Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarına bu sayfadan ulaşarak hemen Kuveyt Türk müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kuveyt Türk, Türkiye'de katılım bankacılığı alanında 1989 yılından beridir hizmet vermektedir. Sizde Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini 7/24 arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 yollarını bu sayfamızda sizler için paylaşarak Kuveyt müşterilerinin, çağrı merkezinde menüler arasında kaybolmadan direk olarak müşteri temsilcisine bağlanmalarını sağlıyoruz.

 

Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma
Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilir. Ayrıca sizler için önerimiz Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine, Kuveyt Türk internet şubesinden de tüm bankacılık işlemlerinizi (https://www.kuveytturk.com.tr/) kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kuveyt Türk mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirebilir yada en yakın Kuveyt Türk şubesine giderek kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz. 


KUVEYT TÜRK DİREK BAĞLANMA

  • 1. "444 0 123" numaralı Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numarası araması yapın.
  • 2. Karşınıza çıkan menüde ilk olarak "2" ve sonrasında müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız "0" tuşuna basabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 1989 yılında Merkez Bankası'njın izniyle hizmet vermeye başlamıştır. 2006 yılında ismini değiştiren Kuveyt Türk, İslami bankacılık sektörü içerisinde adını sıkça söz ettiren bankalar arasında yer almaktadır. Kuveyt Finans Kurumu, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumu, İslam Kalkınma Bankası ortaklığı ile sağlam bir bankacılık sloganıyla hizmet vermektedir. Kuveyt Türk'ün halka arz edilen hisse payları ile de piyasada güvenilir banka odaklı hizmet verdiğini göstermektedir.

Yukarıdaki tuşlamayı gerçekleştirdikten sonra eğer sıra yoksa direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına da göz atarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezine de direk olarak bağlanabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Cesim telhan

Faizsi kıredi çekebilirmiyim

2021-11-29 17:53:34 -
yardımsever süpermen

444 0 123 sonra 5 - 1 -5 hızlıca bağlan

2020-06-25 14:01:55 -