Mersin trafik şikayet whatsapp numarası

Mersin Trafik şikayet hattı Whatsapp numarası ile Emniyet Genel Müdürlüğü Mersin Trafik şubesine şikayetinizi hemen gönderebilirsiniz.

Mersin trafik şikayet whatsapp numarası

Gelişen teknolojileri yakından takip eden Emniyet Genel Müdürlüğü, artık şikayetleri Whatsapp mesajlaşma uygulamasından da alabiliyor. Siz deMersin Trafik şikayet Whatsapp hattı ile iletişime geçerek 7/24 trafikte olan sorun ve şikayetlerinizi veya önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Mersin Trafik Şikayet Whatsapp

Toplumda herkes tarafından kullanılan sosyal medya uygulamaları artık günümüzün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bundan dolayı sosyal medyaların kullanımına kayıtsız kalmayan Emniyet Genel Müdürlüğü, artık şikayetlerini sosyal medyalar aracılığıyla da alıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi trafik ihbarlarınızı sadece 155 numarasından şikayetler alınıyordu ancak artık sosyal medyanın da etkisiyle artık Trafik Müdürlüklerine daha kolay ulaşılabiliyor.

Mersin'in Erdemli, Akdeniz, Toroslar, Mezitli, Yenişehir, Tarsus, Mut, Silifke ve diğer ilçelerinden emniyete trafikle ilgili şikayetlerinizi aşağıda bulunan Whatsapp uygulamasından gönderebilirsiniz. Şikayetleriniz anında işleme alınmaktadır.

0552 155 3333

Mersin Emniyet Müdürlüğü resmi site: http://www.mersin.pol.tr/

Mersin Emniyet Müdürlüğü Twitter sayfası: https://twitter.com/emniyetmersin

Numaradan da anlaşılacağı gibi Mersin'in plakası 33 olduğundan dolayı Mersin Emniyet Müdürlüğü trafik şikayet hattı numarasının son 4 hanesini 33'lü olarak belirlemiştir. Siz de +90 552 155 3333 numaralı Mersin trafik şikayet hattı mesajlaşma uygulaması Whatsapp'tan istediğiniz zaman mesaj ile öneri, istek ve şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

Yorum yap: