PTT Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

PTT müşteri hizmetleri direk bağlanma 2022 yılına ait güncel bilgilere bakarak hemen PTT müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirisiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günümüzde PTT kurumu ödeme ve kargo işlemlerinin yanı sıra pek çok bankacılık işlemlerini de bünyesinde gerçekleştirmektedir. PTT müşteri hizmetlerine bağlanma numarasını bu sayfadan inceleyerek siz de PTT kurumunda yapılan işlemlerin sorgulamalarını yapabilir, internet bankacılığı şifre alma işlemlerini veya PTT kart şifresi alma, ödeme işlemleri, PTT kargo işlemleri ve pek çok PTT'den yapılan işlemleri çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz PTT internet şubesini kullanabilir ve çağrı merkezinde sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz yönündedir.


PTT Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

PTTçağrı merkezi numarası 7 gün 24 saat aralıksız olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. PTT müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsanız veya PTT çağrı merkezini aradığınızda çok sıra beklemek istemiyorsanız PTT'nin size müsait olduğunda dönüş yapmasını da isteyebilirsiniz. 444 1 788 PTT müşteri hizmetlerini arayarak siz de PTT işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine PTT online işlemleri kullanarak (https://www.ptt.gov.tr/) siz de PTT internet bankacılığı, Posta Çeki Hesap Bildirimi, İnteraktif Kargo işlemleri, HGS işlemleri, Telgraf, Posta Kodu Sorgulama, PTT Gönderi Takibi gibi pek çok farklı işlemi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan işlemleri de kullanarak PTT müşteri hizmetlerine hemen bağlanabilir ve sorun hakkında PTT çağrı merkezi çalışanlarından destek alabilirsiniz.

  • İlk olarak PTT müşteri hizmetleri numarası 444 1 788 numarasını arayınız.
  • Sonrasında karşılama konuşması geldikten sonra "2" tuşuna basın.
  • Daha sonra sırasıyla "1" ve sonra "1" tuşuna basın. Bu sayede müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

İlgili sayfa: PTT internet şifresi alma


PTT Kargo Müşteri Temsilcisine Bağlanma

PTT kargo müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsanız, sizler için aşağıda verdiğimiz yöntemi kullanarak hemen çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Eğer gönderilerinizi sorgulamak istiyorsanız, PTT kargoyu aramaya gerek kalmadan siz de PTT kargo sorgulama sayfamızı ziyaret ederek kargolarınızın nerede olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. İşte PTT kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma:

  • 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerini arayın.
  • İlk olarak 2, ardından 1 ve sonrasında 1 tuşuna basın.
  • PTT kargo yurt içi gönderilerinizi sorgulamak için müşteri temsilcisine yönlendirilecektisiniz.

Diğer tuşlamalar:

Kargo genel bilgi: 3-1

Yurt dışı kargo hizmetleri: 2-1-2

Yurt içi kargo ve kuryelerin adresten aldırılması için: 2-2-1 tuşlarını PTT müşteri hizmetlerini aradıktan sonra art arda tuşlamanız yeterli olacaktır.


Bu sayfada yer alan güncel bilgiler ile siz de  PTT müşteri hizmetlerine direk bağlanma  kısa yol tuşlarını öğrenebilir, PTT müşteri hizmetlerine bağlanarak tüm PTT işlemlerinizi hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. PTT çağrı merkezi 7/24 hizmet vermekle beraber PTT kurumu oldukça yoğun müşterisi bulunduğundan dolayı çoğu zamanda çağrı merkezinde sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz. Sıra beklemek istemiyorsanız internet sitesinde yer alan yönlendirmeleri takip ederek işlemlerinizi kolaylıkla PTT internet şubesinden de yapabilirsiniz.


Çocuk parası sorgulama

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Bilge Seçgin

Hemen aramanızı rica ediyorum yoksa sizi sikkayet edeceğim kimse telefonları açmıyor kendim bizzat İçişleri bakanlığında çalışıyorum hemen arayın beni

2020-05-05 15:57:19 -