sponsorlu bağlantılar

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bir çok QNB Finansbank müşterisinin sorunu müşteri temsilcisine bğalanamamaktır. Bu sayfada QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını ve detaylarını vereceğiz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2019-01-07 14:31:08

sponsorlu bağlantılar

 

 ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun kartınızı hemen kullanmaya başlayın.

 

QNB Finansbank,  1987 yılında bu yana Türkiye'de hizmet veren köklü bankalar arasında yer almaktadır. Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını merak eden ve müşteri temsilcisine hemen hızlı yoldan bağlanmak isteyen kişilere özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Sizde bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilir ve hemen Finansbank direk bağlanmanın nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz. Aşağıda yer alan Finansbank'ın müşteri temsilcisi çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Bu numarayı arayarak siz de bankacılık işlemlerinize ulaşabilir, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri

Tıkla-ara: 0850 222 0 900

Finansbank Türkiye'de en çok kurumsal ve bireysel bankacılık alanında en fazla hizmet veren bir bankadır. Dolayısıyla oldukça fazla müşteri potansiyeli bulunmakta ve tüm müşterilerine hizmeti eşit olarak sunmaktadır. Bazı yoğunluk durumlarında bankacılık işlemlerini halletmek isteyen kişiler yoğunluktan dolayı müşteri temsilcisine bağlanamamaktadır. İşte bu ve benzeri durumlar için aşağıda yazan direk bağlanma yollarını deneyebilir ve anında müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Finansbank Direk Bağlanma:

1. İlk olarak 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasını arayın.
2. Sesli komut sistemi sizi karşıladıktan sonra 1 tuşuna basın.
3. Daha sonrasında sırasıyla 5 tuşuna basın ve son olarak 4 numarasını tuşlayın.
4. Sinyal sesini duyduktan sonra eğer sıra yoksa müşteri temsilcisi sizi karşılayacaktır.

Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de Finansbank müşteri hizmetleri numarasını öğrenebilir, direk bağlanma yollarını kullanabilir ve QNB Finansbank'ın 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri sayesinde tüm bankacılık işlemlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sitemizi takip ederek diğer bankaların da müşteri hizmetleri telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

KAMİL GÖRÜCÜ
KAMİL GÖRÜCÜ

müşteri̇ hi̇zmetleri̇ni̇ze bu si̇stemi̇mle ulaşmak mümkün deği̇l

2019-01-29 11:34:09 -
Emrah Timurboğa
Emrah Timurboğa

merhaba birsey sorcam

2018-12-23 17:23:52 -
Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA