Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Bir çok kişi bankacılık işlemlerini telefon bankacılığından yapmaktadır, bundan dolayı Şekerbank müşteri temsilcisine direk bağlanma isteyen kişiler oldukça fazladır. Sizde vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine 7/24 Şekerbank direk bağlanma yapabilirsinizi.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

 1953 yılında günümüze kesintisiz hizmet veren ve Türkiye'de özel bankalar arasında yer alan Şekerbank, telefon bankacılığı ile de 7/24 hizmet vermektedir. Şekerbank müşteri temsilcisine direk bağlanma yapmak isteyen kişiler günümüzde oldukça fazladır. Bu nedenle Kredi Bankalar olarak sizler için Şekerbank direk bağlanma yollarını bu sayfa içeriğinde paylaştık. Sizde Şekerbank'a direk bağlanma yollarını öğrenerek menüler arasında kaybolmaz ve hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri

444 78 78

Şekerbank telefon bankacılığı üzerinden herhangi bir kısıtlama olmadan 7/24 bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz telefon bankacılığından daha pratik olan ve bakit kaybetmemenizi sağlayan internet ile mobil bankacılıktır. Şekerbank'ın internet bankacılığına giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerini hızlı şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda Şeker mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek de bu işlemleri hızlı şekilde halledebilir ve telefon bankacılığında sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Eğer sizde Şekerbank'a direk bağlanmak ve müşteri temsilcisiyle konuşmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Şekerbank Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

1. İlk olarak "444 78 78" numaralı Şekerbank müşteri hizmetlerini arayın.
2. Yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra sizden istenilen bilgileri girdikten hemen sonra herhangi bir tuşlamaya gerek kalmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Buna benzer bir konu olan Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına da göz atabilir ve Garanti direk bağlanma yollarını öğrenebilirsiniz. Sitemizi takip ederek tüm bankaların güncel numaralarına ulaşarak çağrı merkezini arayabilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası bu sayfada yer almaktadır, siz de çağrı merkezini 7/24 ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

ABDULLAH YAŞBAY

keridi kartı kart üyelik aidatının iptal edilmesini edilmemesi halinde kartımın iptal edilmesini rica ederim.

2020-05-12 11:24:33 -
Levent SANVER

04.07.19 da Ankara Esenboğa havalimanında bankan7za ait atm kartı ile hesabında para olmasına rağmen para cekemedim.Esenboğa havalimanında hemen tüm bankaların atm so olmasına rağmen Şekerbank atm yok. 2 kez musteri temsilcisi ole görüşme yapmama rağmen sorun çözülmesi. Ortak atlet hesaptan para çekme işlemine bankan7za onay vermiyor diye yazdı. Nate acil ihtiyaçtan dolayi kredi kartına 250 tl ödeme yapıp 200 tl nakit kredi avans alabildim Kredi kartı ile..ve 200 tl para ya faiz uygulanacak. Banka hesabında para varken düştüğüm caresizloge cevap arıyorum.

2019-07-04 06:33:39 -
Kapat