sponsorlu bağlantılar

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Bir çok kişi bankacılık işlemlerini telefon bankacılığından yapmaktadır, bundan dolayı Şekerbank müşteri temsilcisine direk bağlanma isteyen kişiler oldukça fazladır. Sizde vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine 7/24 Şekerbank direk bağlanma yapabilirsinizi.

sponsorlu reklamlar

2019-01-07 14:55:42

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 1953 yılında günümüze kesintisiz hizmet veren ve Türkiye'de özel bankalar arasında yer alan Şekerbank, telefon bankacılığı ile de 7/24 hizmet vermektedir. Şekerbank müşteri temsilcisine direk bağlanma yapmak isteyen kişiler günümüzde oldukça fazladır. Bu nedenle Kredi Bankalar olarak sizler için Şekerbank direk bağlanma yollarını bu sayfa içeriğinde paylaştık. Sizde Şekerbank'a direk bağlanma yollarını öğrenerek menüler arasında kaybolmaz ve hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri

444 78 78

Şekerbank telefon bankacılığı üzerinden herhangi bir kısıtlama olmadan 7/24 bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz telefon bankacılığından daha pratik olan ve bakit kaybetmemenizi sağlayan internet ile mobil bankacılıktır. Şekerbank'ın internet bankacılığına giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerini hızlı şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda Şeker mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek de bu işlemleri hızlı şekilde halledebilir ve telefon bankacılığında sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Eğer sizde Şekerbank'a direk bağlanmak ve müşteri temsilcisiyle konuşmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Şekerbank Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

1. İlk olarak "444 78 78" numaralı Şekerbank müşteri hizmetlerini arayın.
2. Yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra sizden istenilen bilgileri girdikten hemen sonra herhangi bir tuşlamaya gerek kalmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Buna benzer bir konu olan Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına da göz atabilir ve Garanti direk bağlanma yollarını öğrenebilirsiniz. Sitemizi takip ederek tüm bankaların güncel numaralarına ulaşarak çağrı merkezini arayabilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası bu sayfada yer almaktadır, siz de çağrı merkezini 7/24 ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA