sponsorlu bağlantılar

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Siz de Teb müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm bankacılık işlemlerini çağrı merkezinden istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. İşte direk bağlanma yolları.

sponsorlu reklamlar
TEB Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

2019-01-07 15:03:34

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

TEB, Türk bankacılık sektöründe adından sıkça söz ettiren bankalar arasında yer almaktadır. Teb müşteri hizmetleri direk bağlanma araması yapmak isteyen kişiler, sıra beklemeden direk olarak müşteri hizmetleriyle konuşmak istemektedir. Kredibankalar.com olarak bizde sizler için araştırmalarımızı sürdürüyor ve doğru bilgileri sizlere ulaştırıyoruz. Bizleri facebook'tan takip ederek destek olabilirsiniz. Bankaların müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak eft, havale gibi para transfer işlemleri, bilgi güncelleme, pos destek işlemleri, kredi ve kredi kartı başvurusu, fatura ödemeleri, şifre alma veya güncelleme, internet bankacılığı şifre alma, bilgi güncelleme ve pek çok bankacılık işlemleri yapılabilir.

Teb Müşteri Hizmetleri

Tıkla-ara: 
0850 200 0 666

TEB, her geçen gün teknolojik alt yapısını güçlendirerek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Günümüzde pek çok kişi işlemlerini bankaya gitmeden telefon bankacılığı (çağrı merkezi) üzerinden 7/24 yapabilmektedir. Oysa ki telefon bankacılığında sıra beklemek yerine Teb internet şubesi olan (https://www.teb.com.tr/) adresine giriş yaparak kolaylıkla internet üzerinden de tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eft, havale, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, fatura ödemeleri, kurum ödemeleri ve pek çok bankacılık işlemleri internet bankacılığı yada mobil bankacılıktan yapılabilmektedir. Ayrıca Teb'in İnternete özel şubesi olan Cepteteb'de oldukça uygun faiz oranlarıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ben yine de telefon bankacılığını kullanmak istiyorum diyenlere de aşağıda Teb direk bağlanma yollarını sunduk.

Bakınız: Teb pos destek

Teb Direk Bağlanma

1. İlk olarak Teb müşteri hizmetleri numarası olan "0850 200 0 666" numarasını arayın.
2. Daha sonrasında "3" tuşuna basın.
3. Sonrasında ise sırayla 1 tuşuna bastıktan sonra sesli yanıt sistemi size "müşteri temsilcisine bağlanmak için 1'i tuşlayın" dedikten sonra "1" tuşuna basın. Daha sonrasında direk olarak eğer sıra yoksa müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Diğer bankalar:
Ziraat Bankası direk bağlanma
Akbank direk bağlanma
Denizbank direk bağlanma
Finansbank direk bağlanma
Garanti Bankası direk bağlanma
Halkbank direk bağlanma
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA