Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Bu sayfadan Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını öğrenebilir, hemen çağrı merkezine ulaşarak tüm işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

2019-12-02 11:42

Siz de Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını istediğiniz zaman arayabilir ve evde internet başvurusu, fatura ödemeleri, bilgi güncelleme, şifre işlemleri, telefon internet ayarları, 4g açma, hattını yurtdışına açma veya kapama, kayıp bildirimi, numara değişikliği, hat taşıma işlemleri ve tüm operatör işlemlerine anında ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir. Siz de hemen Türk Telekom'un müşteri temsilcisini arayarak aklınıza gelen tüm operatör işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.   Türkiye'de en büyük telekominasyon firmalarından birisi olan Türk Telekom, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor. Aşağıdaki bilgiler ve online işlemlere giriş yaparak da hemen Türk Telekom'a ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma
444 1 444
 

Yukarıda yer alan Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak siz de tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom firmasının çağrı merkezi oldukça yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bundan dolayı çoğu zamanda sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz. Siz de sıra beklemeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Türk Telekom online işlemleri (https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/servisler/sayfalar/mobil-uygulamalar/online-islemler.aspx) kullanabilirsiniz. Türk Telekom sitesine girdiğinizde sağ üst köşede online işlemler yazmaktadır. Buraya tıkladığınızda ise "mobil, internet, ev telefonu ve tv" seçeneklerini göreceksiniz. Hangi ürünü kullanıyorsanız seçerek giriş yapabilir ve online işlemlerden her türlü operatör işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemleri kullanmak istemiyorsanız aşağıda bulunan Türk Telekom müşteri temsilcisine direk bağlanma yollarını da deneyebilirsiniz.

 

Türk Telekom Şikayet

Türk Telekom hattınızla ilgili şikayetleri anında online olarak iletebilir ve şikayetiniz hakkında güncel detayları takip edebilirsiniz. Türk Telekom resmi internet sitesi (https://www.turktelekom.com.tr/) adresine girdikten sonra yukarı üst köşede bulunan online işlemlerden giriş yapmalısınız. Sonrasında sayfanın üst köşesinde bulunan "Tüketici Şikayetleri" sayfasından iletmek istediğiniz şikayeti ve irtibat numarasını doldurarak yolla butonuna basınız. Bu sayede siz de anında şikayetinizi Türk Telekom çağrı merkezine iletebilir ve sorunun hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir. 

 

Türk Telekom Direk Bağlanma:

  1. İlk olarak TT müşteri hizmetleri "444 1 444" veya "500" numarasını arayın.

  2. Sonrasında sırasıyla "1" tuşuna basın.

  3. Daha sonra "6" tuşu ve "0" tuşuna basın.

  4. Karşınıza gelecek yeni menüde "0" tuşuna basın.

 

Diğer direk bağlanma yöntemleri:

  • 444 1 500 Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradıktan sonra "2 - 1 - 0" tuşlarını tuşlayın.
  • 444 1 500 Türk Telekom müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradıktan sonra "2" ve sonrasında "0" tuşuna basın.
  • 444 1 500 veya 500 Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradıktan sonra "6" ve sonrasında "0" tuşuna basın.


Siz de bu sayfada yer alan bilgiler ile direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Türk Telekom'a 444 0 375 numarasından da ulaşmak mümkündür. Müşteri hizmetlerini arayarak ev interneti başvurusu, paket değişiklikleri, tarife işlemleri, ödeme işlemleri gibi tüm operatör işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan ilginizi çekebilecek konulara da göz atabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 numarası bilgilerini bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu sayfadaki bilgiler Türk Telekom müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak isteyen kişiler için "deneme-yanılma" yöntemiyle denenerek bu sayfaya eklenmiştir. Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğunu kredibankalar.com kabul etmemekle birlikte bilgi verme amacıyla paylaşılmış olup, direk bağlanma yöntemlerini Türk Telekom sürekli olarak değiştirebilmektedir. Lütfen direk bağlanmak için tuşlama yapmadan önce operatörün yönlendirmelerini de dinleyiniz.

İlginizi çekebilir:
Türk Telekom yurtdışı kullanımına açma
Türk Telekom numaradan isim sorgulama

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

6 yorum yapılmış

Abdullah Köroğlu
Abdullah Köroğlu

Kardeşim Nalet ettirdiniz müşteri hizmetlerini aramaya çalışıyorum ama maalesef her zaman olduğu gibi bugünde ulaşamıyorum size direk bağlanmak için 1 2 0 tuşlarına Basınca müşteri hizmetlerine ulaşılıyormuş ama bana 9 TL kitlediniz sizin gibi şirket olmaz kardeşim ne la bu çektiğimiz iflahımızı yaktınız faturalar geliyor 90 100 95. Sizin şirletinizkim....

2019-12-08 13:44:04 -
Mahmut Tokmakçı
Mahmut Tokmakçı

Çok teşekkür ediyorum.

2019-12-07 16:34:26 -
EMİNE
EMİNE

MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARARKEN 1. İlk olarak TT müşteri hizmetleri "444 1 444" numarasını arayın. 2. Sonrasında sırasıyla "1" ve ardından tekrar "1" tuşuna basın. 3. Daha sonra "3" tuşu ve "1" tuşuna basın. 4. Karşınıza gelecek yeni menüde "4" tuşuna basın. TUŞLADIM ANCAK FATURAMA EK OLARAK 5 GB İNT TANIMLADI SANKİ BEN İNT PAKETİ İSTEMİŞİM GİBİ .. HUKUKİ YOLLARA BAŞVUR YAPACAĞIM GÖRÜŞMEK ÜZERE...

2019-11-29 08:51:07 -
Emrah Şaşmaz
Emrah Şaşmaz

3 ay önce Türk telekoma geçiş yaptım 12 tahütleme sözüyle aylık 57 tele olarak paket aldım ilk faturam 350 tl geldi aradım söyledim tahütlemeyi yapmamışlar düzelteceğiz dediler bu arada 2 inci faturam yüksek geldi düzeltmediler faturalarımın toplamı 500 tl hala düzeltmediler bende düzeltecekler diye bekliyorum bu arada faturam dün kapandı arıyorum bağlanamıyorum keşke geçmeseydim Türk Telekom’a hukuk yoluna gideceğim

2019-07-30 11:31:38 -
selcuk erdogan
selcuk erdogan

tıvıbu musterı hızmetlerıne neden baglanamıyorum

2019-03-19 16:28:39 -
Mahmut Diken
Mahmut Diken

Türk Telekom müşteri hizmetlerini verdiğinizden dolayı teşekkür ediyorum.

2019-03-15 16:47:13 -
Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: