Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma: 0532 532 00 00

Bu sayfadan Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemlerini kullanarak, 2021 yılında hemen çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma: 0532 532 00 00

Türkiye'de hizmet veren telefon operatörleri arasında yer alan Turkcell, 1994 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana yenilikçi teknolojik gelişmelerini müşterilerine sunarak Türkiye'nin en büyük operatörü olmuştur. Turkcell'in abone sayısı 36 milyon'a 2018 yılında ulaşmıştır, doğal olarak Turkcell müşteri hizmetleri çok büyük yoğunluk içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 yapmak istiyorsanız bu sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz. Turkcell müşteri temsilcisini arayarak TL yükleme, paket değişikliği, numara güncelleme, bilgi güncelleme ve bilgi alma, şifre işlemleri, internet paketi yükleme ve pek çok operatör işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell, Türkiye genelinde binlerce mağazası bulunan Turkcell mağazalarına da giderek işlem yapabileceğiniz gibi, Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp da tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Turkcell'in yenilenen altyapılı web sitesi (https://www.turkcell.com.tr) online işlemlere giriş yaparak da bir çok işlemi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak akıllı cep telefonunuza Turkcell uygulamasını indirerek de telefon uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilmek mümkündür. Siz de çağrı merkezini arayarak sıra beklemek ve menüler arasında kaybolmak istemiyorsanız Turkcell sitesi üzerinden online işlemlere giriş yaparak zaman kaybı yaşamadan bir çok işleminizi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyenler aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilir. Müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan yöntemi deneyebilirsiniz. İşte Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma:

  • 1. Turkcell hattınızdan 532'yi arayabilir, sabit hatlar veya diğer operatörlerden ise 0532 532 00 00'ı arayınız.
  • 2. Sonraki adımda ise aşağıdaki resimde bulunan yapılacak işlemi seçebilirsiniz.
  • 3. "0" tuşuna basarak müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numaraları

  • Turkcell müşteri hizmetleri: 532
  • Diğer hatlardan Turkcell müşteri hizmetleri: 0532 532 00 00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Turkcell bedava internet

Sesli Komut İle Direk Bağlanma

532 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra karşınıza sesli komut telesekreter menüsü gelecektir. Burada karşılama mesajından sonra sesli komuta "Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum" demeniz gerekiyor. Sonrasında "Turkcell'e hoş geldiniz. Arama nedeninizi bir kaç kelime ile söyler misiniz?" sorusu size sorulacak. Bu soruya ise yapmak istediğiniz işlem cevabını veriniz. Sonrasında ise operatöre bağlanmak için sıfır tuşunu tuşlamanız yeterli olacaktır. Eğer ilgili işlem sonrasında müşteri temsilcisine bağlanamıyorsanız sesli komut sistemine "müşteri şikayet" diye yanıt veriniz. Bu kelimeden sonra operatör direkt sizi müşteri temsilcisine aktaracaktır.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine En Kolay Nasıl Bağlanır?

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız siz de Turkcell hattınızdan 532'yi arayabilirsiniz. Diğer operatör ve sabit hatlardan ise 0532 532 00 00 numarasını arayarak direkt müşteri temsilcisi çağrı merkezine ulaşarak yapmak istediğiniz işlemi sesli komut sistemine söyleyebilir, ilgili farklı menüler arasında gezinerek veya müşteri temsilcisiyle görüşme yaparak sorununuzu anında çözebilirsiniz.

Turkcell'e şikayet, öneri ve isteklerinizi bırakmak istiyorsanız Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell şikayet formunu doldurabilirsiniz. Siz de yukarıda yer alan işlemler ile Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma öntemini kullanabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine 3 tuşu yani 532'yi tuşladıktan sonra bağlanabilir ve tüm operatör işlemlerinizi çağrı merkezi sayesinde yapabilirsiniz.

Ücretsiz numara sorgulama
Turkcell numara gizleme
Turkcell yurtdışına açma kodu

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Hasan aydeniz

Hattımı yurt dışına açabilirsiniz şuan Japonya dayım

2022-06-10 17:58:35 -
Fikretsakman

537704**** nolu hattimi kaybettim .bu hattimi nasil geri alabilirim

2021-10-05 22:17:08 -