Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 0850 222 0 444

Bu sayfadan Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 yollarını öğrenerek hemen çağrı merkezine ulaşabilir ve müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 0850 222 0 444

 1944 yılından günümüze kesintisiz hizmetine devam eden Yapı Kredi, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına telefon bankacılığı üzerinden de 7/24 hizmet vermektedir. Sizde Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 yollarını arıyorsanız bu site üzerinden kısa yol tuşlarını öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'nın müşteri hizmetleri çağrı merkezi sayesinde kayıp-çalıntı bildirimi, kredi veya kredi kartı başvurusu, para transfer işlemleri, bilgi alma veya bilgi güncelleme işlemleri, fatura ödemeleri, İnternet bankacılığı şifre alma, para transfer işlemleri ve pek çok banka işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
2021 yılında Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak sizde tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon bankacılığında eft, havale gibi para transferlerinin yanı sıra kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve d,ğer bankacılık işlemlerini yapabilir güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi bankaların telefon bankacılığını kullansa da, internet bankacılığı ile mobil bankacılık daha kullanışlı olduğundan dolayı sizlere tavsiyemiz Yapı Kredi internet şubesi olan (https://www.yapikredi.com.tr/) adresinden internet bankacılığı kullanmanızdır. Bu sayede işlemlerinizi bir temsilci olmadan da kısa zaman içerisinde yapabilirsiniz. Çağrı merkezinden müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımlara göz atabilir ve uygulayabilirsiniz. 

1. İlk olarak Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 444 yada 444 0 444'ü arayınız.
2. Tc kimlik no, hesap bilgilerinizi doldurduktan sonraki gelecek menüde "2" rakamını tuşlayın.
3. Sonrasında "0" tuşuna basarak direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.


Arama işlemini gerçekleştirdikten sonra ise, sesli yanıt sistemi sizi karşılayacak ve şunları okuyacaktır: Kayıp Çalıntı İşlemleri (0), Kredi kartı işlemleri (1), Bankacılık işlemleri (2), şifre işlemleri (3) ve diğer işlemler için de devam ediliyor. Eğer müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istiyorsanız ana menüden yapacağınız işleme göre Kredi kartı işlemleri (1), veya Bankacılık işlemleri (2) alt menüsüne gitmeniz gerekiyor.
Her iki seçimden birisini yaptığınıza göre, sırayla alt seçenekler de size okunacaktır. Tümünün okunmasından sonra iise müşteri temsilcisine bağlanmak için (0)'ı tuşlayın. Sizde bu yolları deniyerek Yapı Kredi'ye direk olarak bağlanabilirsiniz.


Kredi Kartı İşlemleri (1) İçin:
Ana menüye geldiğinizde (1) tuşlamanız gerekiyor. Daha sonra ise alt seçenekler size okunacak;

Son ekstre bilgileri, ödemeler ve ekste talebi (1)
Limit ve güncel bakiye bilgileri (2)
Kurye aşamasındaki kart durumu (3)
Kartınızın Paro Puan özelliğini aktif et (4)
Ön ödemeli kart işlemleri (5)
Ek kart talebi (6)
Kredi kartı internet alışveriş yetkilendirme işlemleri (7)
Müşteri temsilcisine bağlanma (0)Bankacılık işlemleri (2);
Ana menüye geldikten sonra (2) tuşuna basın ve aşağıdaki seçenekleri dinleyin;

Vadesiz hesap bilgileri (1)
Yatırımlar, hisse senedi alımı, piyasa verileri (2)
Para tranferi fatura ödemeleri (3)
Kurye işlemleri (4)
Banka kartınızın internet alışverişine yetkilendirme işlemleri (5)
Müşteri temsilcisine bağlanma (0)

Hatırlatmak gerekirse, eğer ana menüde işlemleri yapabilmeniz için bankaya kayıtlı numaradan arama yapmıyorsanız o zaman bankadaki kayıtlı TC kimlik numaranızı tuşlamanız isteniyor. Bu sayede sizde Yapı Kredi Bankası'nın müşteri temsilcisi numarasına 7 gün 24  saat ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi'de telefon bankacılığı hizmetinde herhangi bir zaman yada yer kısıtlaması yoktur. Yapı Kredi Bankası'nda kayıtlı olan telefon GSM numaranızdan Müşteri Hizmetleri numarasını arama yaptığınız zaman, herhangi bir ek tuşlama yapmadan seçimlerinizi alt işlemler olarak kolayca yapıp, tüm işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda da hatırlattığımız üzere bankada kayıtlı olmayan telefondan arama yaptığınızda T.c kimlik numaranız girmeniz istenmektedir.  Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı hizmetini kullanamıyor yada bir kısıtlamanız varsa, bu hizmeti aktif etmek için Yapı Kredi şubelerine gidebilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı kullanan kişiler de online işlemlerden kolaylıkla telefon bankacılığını aktif edebilmektedir. Bankaların telefon bankacılığı hizmeti ile banka müşterileri işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedir.

Kredi kartı yada banka kartlarınızın çalınması, kaybolması durumunda ise internet bankacılığının yanı sıra telefon bankacılığı tercih edilmektedir. Bunun nedeni de telefon bankacılığının hızlı ve güvenilir olmasından dolayıdır. Çalınma ve kaybolma durumlarında müşteri temsilcisine bağlanmayı uğraşmak yerine ana menüdeki ilgili bölümlere giderebilirsiniz ve kartınızı kolaylıkla bloke yani kapatabilirsiniz.  Yapı Kredi'ye bağlanma yapmadan önce, kredi kartı, bankacılık ve şifre işlemlerinizi de ilgili menülerden tuşlayarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer sıra yoksa bu sayede direk müşteri hizmetlerine aktarılırsınız. Siz de sitemiz üzerinde diğer bankaların direk bağlanma yöntemlerine göz atarak zaman kaybetmemiş olursunuz. Ayrıca Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını öğrenerek siz de hemen müşteri temsilcisiyle görüşmeye başlayabilirsiniz.Ziraat müşteri hizmetlerine direk bağlanma konumuza da bakabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

19 yorum yapılmış

recep

böyle banka olmaz olsun

2022-02-01 13:24:31 -
Bülent Bekar

Böyle bir banka olmaz olsun müşteri temsilcisine bir türlü bağlanmıyor lanet olsun

2021-11-01 22:29:12 -
vedat AKPINAR

Şahsıma ait Worldcard kredi kartıma 09 Haziran 2020 tarihinde 139.50 TL. Lik Kart üyelik ücreti eklenmiştir. Tüketici kanunu 28 Mayıs 2014 31. Madde 3. Fıkra:kart çıkaran kuruluşlar tüketiciye yıllık üyelik aidatı ve benzeri idim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi kartı sunmak zorundadır. 4822 sayılı kanunun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesi gereğince bankanızın almakta olduğu üyelik ücreti herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmış özellikle standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilmeyip müzakere edilemediğinden haksız şarttır. 13. Hukuk Dairesince verilen 2011/4736 esas 2011/11579 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatın iadesinin olacağına dair kesin hükmü bulunmaktadır. Ayrıca yukarıda belirttiğim Türkiye Cumhuriyeti yasalarının ilgili maddelerinde açıklığa kavuşturulmuş olan geriye dönük kesilen kart aidatının da iadesinin olacağına dair kesin hükmüne dayanarak, bankanızın; kart aidatı yıllık üyelik ücreti gibi vb... İsimler altında tahsil ettiği aidatın tarafıma iade edilmesini Kesilen ücretin iptal edilmesini ve ekstra iade edilmesini istiyorum.

2020-07-20 17:33:44 -
SUAT BALASAR

Şahsıma ait Worldcard kredi kartıma 24 Mayıs 2020 tarihinde 139.50 TL. Lik Kart üyelik ücreti eklenmiştir. Tüketici kanunu 28 Mayıs 2014 31. Madde 3. Fıkra:kart çıkaran kuruluşlar tüketiciye yıllık üyelik aidatı ve benzeri idim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi kartı sunmak zorundadır. 4822 sayılı kanunun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesi gereğince bankanızın almakta olduğu üyelik ücreti herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmış özellikle standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilmeyip müzakere edilemediğinden haksız şarttır. 13. Hukuk Dairesince verilen 2011/4736 esas 2011/11579 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatın iadesinin olacağına dair kesin hükmü bulunmaktadır. Ayrıca yukarıda belirttiğim Türkiye Cumhuriyeti yasalarının ilgili maddelerinde açıklığa kavuşturulmuş olan geriye dönük kesilen kart aidatının da iadesinin olacağına dair kesin hükmüne dayanarak, bankanızın; kart aidatı yıllık üyelik ücreti gibi vb... İsimler altında tahsil ettiği aidatın tarafıma iade edilmesini bekliyorum. Kesilen ücretin iptal edilmesini ve ekstra bir yükümlülük altında bırakılmayı kabul etmiyorum. Aksi halde Bankalar Birliği, CİMER ve Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı bildiririm

2020-05-25 12:36:43 -
ali çoşkun

Bu nasıl banka anlayamadım. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsun.

2019-12-17 09:14:26 -
İlker Tunç

kart borcumu gec ödedim ve sicilime olumsuz yansıdi kart borcumu sıfrlasam tekrar taksitli nakit avans cekme sansim varmi bi turlu musteri hizmetlerine baglanip durumu anlatmadim donus yaparsaniz sevinirim

2019-03-12 18:08:35 -
Menderes KIRTAY

444 0 444 telefonla bir türlü müşteri hizmetleriyle görüşme yapamadım. böyle adilik olurmu? ben işlemlerimi menü üzerinden yapmak zorunda değilim. bu yüzdende bankanizla olan i̇li̇şki̇leri̇mi̇ keseceği̇m.

2019-01-20 18:11:23 -
Aydın düzenli

kredi kartı ekstremi incelediğimde 104 gibi kart aidatı eklemişsiniz bunun derhal tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.aksi takdirde koşulsuz olarak kredi kartımın iptal edilmesini talep ediyorum

2019-01-04 15:25:36 -
Filiz çiçekçi

b gün tel faturamı bankanıza otomatık talımat verdım fakat hedıye puan kartıma yüklenmezdi yardımcı olursanız sevinirim

2018-11-30 17:33:50 -
Dylan

müşteri hizmetlerine en zor şekilde bağlanan bir banka bu devirde insanlara zaman kaybı yaratmaktan başka bir sonuç vermeyen bir müşteri hizmetleri sistemi

2018-11-30 16:30:15 -
Yusuf laçin

benim internet bankacılığı şifrem bıloke oldu şifre almak istiyorum müşteri hizmetlerine bağlanacam bağlanmıyor . benden kart şifresi istiyor bende ne kart var nede şifre, bankaya gitmeden nasıl ulaşabilirim müşteri hizmetlerine

2018-11-22 15:45:36 -
Ismail kara

kredi karti talep edecem ama kart aidati odemek istemiyorum

2018-11-17 11:28:38 -
Çetin KIRÇİÇEK

müşteri temsilcisiyle konuşmak için hayatımdan çaldığın 10 dk sana haram zıkkım olsun yapı kredi

2018-11-16 09:45:40 -
Kredibankalar.com

Rıfat Bey merhabalar, kredibankalar.com web sitemiz bankalarla alakalı bilgilendirici içerikler paylaşan bir sitedir, dolayısıyla bankalarla bir bağı bulunmamaktadır. Hesap kesim tarihinizi değiştirmek istiyorsanız Yapı Kredi'nin internet bankacılığını veya Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz..

2018-05-31 12:43:00 -
rifat aslan

worldcart hesap özetın kesım tarıhını değiştırmek istıyorum

2018-05-31 09:21:28 -
Kredibankalar.com

Atakan bey sayfamızda yer alan Yapı Kredi direk bağlanma 2018 yollarını deneyebilir ve sizde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

2018-05-08 11:40:22 -
Kredibankalar.com

Yasemin hanım biz teşekkür ederiz.

2018-05-08 11:40:05 -
Atakan Türkkan

Yapı kredi müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. 2018 yılında nasıl bağlanacağız?

2018-05-08 11:38:24 -
Yasemin

Uzun zamandan beridir yapı kredi müşteri hizmetlerine bağlanamıyordum. Özellikle 2018 yılında çileden çıkacaktım ki sayfanızı gördüm ve sonunda direk bağlanabildim çok teşekkürler...

2018-05-08 11:38:10 -
Kapat