Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Bu sayfadan Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 yollarını öğrenerek hemen çağrı merkezine ulaşabilir ve müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar

 

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

 1944 yılından günümüze kesintisiz hizmetine devam eden Yapı Kredi, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına telefon bankacılığı üzerinden de 7/24 hizmet vermektedir. Sizde Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020 yollarını arıyorsanız bu site üzerinden kısa yol tuşlarını öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'nın müşteri hizmetleri çağrı merkezi sayesinde kayıp-çalıntı bildirimi, kredi veya kredi kartı başvurusu, para transfer işlemleri, bilgi alma veya bilgi güncelleme işlemleri, fatura ödemeleri, İnternet bankacılığı şifre alma, para transfer işlemleri ve pek çok banka işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

2020 yılında Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak sizde tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon bankacılığında eft, havale gibi para transferlerinin yanı sıra kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve d,ğer bankacılık işlemlerini yapabilir güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi bankaların telefon bankacılığını kullansa da, internet bankacılığı ile mobil bankacılık daha kullanışlı olduğundan dolayı sizlere tavsiyemiz Yapı Kredi internet şubesi olan (https://www.yapikredi.com.tr/) adresinden internet bankacılığı kullanmanızdır. Bu sayede işlemlerinizi bir temsilci olmadan da kısa zaman içerisinde yapabilirsiniz. Çağrı merkezinden müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımlara göz atabilir ve uygulayabilirsiniz. 

1. İlk olarak Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 444 yada 444 0 444'ü arayınız.
2. Tc kimlik no, hesap bilgilerinizi doldurduktan sonraki gelecek menüde "2" rakamını tuşlayın.
3. Sonrasında "0" tuşuna basarak direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.


Arama işlemini gerçekleştirdikten sonra ise, sesli yanıt sistemi sizi karşılayacak ve şunları okuyacaktır: Kayıp Çalıntı İşlemleri (0), Kredi kartı işlemleri (1), Bankacılık işlemleri (2), şifre işlemleri (3) ve diğer işlemler için de devam ediliyor. Eğer müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istiyorsanız ana menüden yapacağınız işleme göre Kredi kartı işlemleri (1), veya Bankacılık işlemleri (2) alt menüsüne gitmeniz gerekiyor.
Her iki seçimden birisini yaptığınıza göre, sırayla alt seçenekler de size okunacaktır. Tümünün okunmasından sonra iise müşteri temsilcisine bağlanmak için (0)'ı tuşlayın. Sizde bu yolları deniyerek Yapı Kredi'ye direk olarak bağlanabilirsiniz.


Kredi Kartı İşlemleri (1) İçin:
Ana menüye geldiğinizde (1) tuşlamanız gerekiyor. Daha sonra ise alt seçenekler size okunacak;

Son ekstre bilgileri, ödemeler ve ekste talebi (1)
Limit ve güncel bakiye bilgileri (2)
Kurye aşamasındaki kart durumu (3)
Kartınızın Paro Puan özelliğini aktif et (4)
Ön ödemeli kart işlemleri (5)
Ek kart talebi (6)
Kredi kartı internet alışveriş yetkilendirme işlemleri (7)
Müşteri temsilcisine bağlanma (0)Bankacılık işlemleri (2);
Ana menüye geldikten sonra (2) tuşuna basın ve aşağıdaki seçenekleri dinleyin;

Vadesiz hesap bilgileri (1)
Yatırımlar, hisse senedi alımı, piyasa verileri (2)
Para tranferi fatura ödemeleri (3)
Kurye işlemleri (4)
Banka kartınızın internet alışverişine yetkilendirme işlemleri (5)
Müşteri temsilcisine bağlanma (0)

Hatırlatmak gerekirse, eğer ana menüde işlemleri yapabilmeniz için bankaya kayıtlı numaradan arama yapmıyorsanız o zaman bankadaki kayıtlı TC kimlik numaranızı tuşlamanız isteniyor. Bu sayede sizde Yapı Kredi Bankası'nın müşteri temsilcisi numarasına 7 gün 24  saat ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi'de telefon bankacılığı hizmetinde herhangi bir zaman yada yer kısıtlaması yoktur. Yapı Kredi Bankası'nda kayıtlı olan telefon GSM numaranızdan Müşteri Hizmetleri numarasını arama yaptığınız zaman, herhangi bir ek tuşlama yapmadan seçimlerinizi alt işlemler olarak kolayca yapıp, tüm işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda da hatırlattığımız üzere bankada kayıtlı olmayan telefondan arama yaptığınızda T.c kimlik numaranız girmeniz istenmektedir.  Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı hizmetini kullanamıyor yada bir kısıtlamanız varsa, bu hizmeti aktif etmek için Yapı Kredi şubelerine gidebilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı kullanan kişiler de online işlemlerden kolaylıkla telefon bankacılığını aktif edebilmektedir. Bankaların telefon bankacılığı hizmeti ile banka müşterileri işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedir.

Kredi kartı yada banka kartlarınızın çalınması, kaybolması durumunda ise internet bankacılığının yanı sıra telefon bankacılığı tercih edilmektedir. Bunun nedeni de telefon bankacılığının hızlı ve güvenilir olmasından dolayıdır. Çalınma ve kaybolma durumlarında müşteri temsilcisine bağlanmayı uğraşmak yerine ana menüdeki ilgili bölümlere giderebilirsiniz ve kartınızı kolaylıkla bloke yani kapatabilirsiniz.  Yapı Kredi'ye bağlanma yapmadan önce, kredi kartı, bankacılık ve şifre işlemlerinizi de ilgili menülerden tuşlayarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer sıra yoksa bu sayede direk müşteri hizmetlerine aktarılırsınız. Siz de sitemiz üzerinde diğer bankaların direk bağlanma yöntemlerine göz atarak zaman kaybetmemiş olursunuz. Ayrıca Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını öğrenerek siz de hemen müşteri temsilcisiyle görüşmeye başlayabilirsiniz.Ziraat müşteri hizmetlerine direk bağlanma konumuza da bakabilirsiniz.

Paylaş

reklamı kapat