Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022 (0850 220 00 00)

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2022 numarasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022 (0850 220 00 00)

Türkiye'de kamu bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası, 1863 Osmanlı Devleti döneminde kurulmuş bir bankadır. Eğer sizde bankaya ulaşmak istiyorsanız bu sayfadan, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını deneyebilir ve anında müşteri hizmetleriyle görüşme yapabilirsiniz. "Bir bankadan daha fazlası" sloganıyla hizmetine devam eden Ziraat, burs kredilerini çeken genç öğrencilerden emeklilere kadar farklı kesimlerde bir çok müşterisi bulunmaktadır. Telefon bankacılığı, finansal uygulamalarda oldukça yararı vardır ve pratik olduğundan dolayı bir çok kişi kullanmaktadır. Ziraat Bankası'na 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Banka görüşmeleri mevcut tarifenin paketinden düşecek ve size ekstra bir ücret yansımayacaktır.


Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2022

0850 220 00 00 veya 444 00 00


Siz de Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanarak tüm bankacılık işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Diğer yandan müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine sizlere önerimiz güvenli ve kolay kullanılabilen Ziraat Bankası internet şubesidir. Sizde Ziraat Bankası internet şubesine girerek (https://www.ziraatbank.com.tr) tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat mobil uygulamasını da telefonunuza indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yöntemler sayesinde çağrı merkezine anında bağlanabilmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası numarasını aradıktan sonra yapmak istediğiniz işleme göre tuşlama yapmanız gerekiyor. Kayıp ve çalıntı bildiriminde bulunmak için (1), Kart işlemleri gerçekleştirmek için (2), bankacılık işlemleri için (3), Şifre değiştirme ve yeni şifre almak için (4) tuşunu, İnternet bankacılığı ve Mobil bankacılıkla ilgili işlemler için (5), OGS ve HGS işlemleri için (6), Diğer işlemler için (6) tuşuna basmanız gerekiyor. Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki tuşlamayı yapmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

  1. İlk olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan "0850 220 00 00" numarasını arayın.
  2. Sizden istenildiğinde T.C. kimlik numaranızı tuşlayın.
  3. Sonrasında karşınıza çıkan menüde "1" tuşlaması yapın.
  4. Daha sonra ise gelecek menüde "7" tuşuna sonrasında ise "0" tuşunu tuşlayın. Kısa zaman içerisinde eğer sıra yoksa direkt Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra banka müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Eğer sıra yoksa müşteri temsilcisiyle konuşmaya başlarsınız, sıra varsa sıranın bitmesini bekletilirsiniz. Ziraat Bankası'na anında müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan yukarıda yazan müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Aşağıda yazan tuşlamalar sayesinde Tc kimlik numaranızı girdikten sonra müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Menüye geldikten hemen sınra "1" ve daha sonrasında "6" numaralarına bastıktan sonra şifreyi girerek daha sonrasında "0" rakamına tuşlamanız gerekmektedir.


Ziraat Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak anında temsilciyle görüşmek istiyorsanız, 0850 220 00 00 numarasını aradıktan sonra sesli yanıt sistemini kullanarak menüler arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Ziraat Bankası çok yoğun bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı bazı yoğunluk zamanlarında çağrı merkezine ulaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Bazı bankacılık işlemleri (örneğin şifre değiştirme) için müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek yoktur. Menüler arasında geçiş yaparak işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası'nın resmi olarak kullandığı müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 220 00 00'dır.

Bankada yoğunluk olması nedeniyle bu tuşlamalar bazı dönemlerde değiştirilmektedir. Bu sayfada yazan 1,6,0 tuşlaması şuan için güncelliğini korumaktadır. Sizde bu sayfa aracılığıyla bilgilerden yararlanarak Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma yolları için yardım alabilirsiniz. Yukarıda yer alan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanma yöntemi, banka tarafından sık sık değiştirilmektedir. Eğer bu yöntem işe yaramıyorsa lütfen aşağıda bulunan yorum bölümüne bunu bildiriniz.


Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma

Ziraat Bankası numara değiştirme

Ziraat Bankası bakiye sorgulama

Yorum yap: