Vakıfbank Kredili Bankomat Faiz Oranı 2018

Vakıfbank Kredili Bankomat Faiz Oranı 2018

Vakıfbank'ın kredili bankomat hesabı faiz oranları bu sayfada yer almaktadır. Vakıfbank ek hesap faiz oranları 2018 yılı verilerini sizler için hesapladık ve bu konuda paylaştık.

Vakıfbank Kredili Bankomat Faiz Oranı 2018

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

Vakıfbank, ülkemizde uzun yıllardan beridir hizmetine devam eden devlet bankaları arasında yer almaktadır. Sizde Vakıfbank ek hesap faiz oranları 2018 yılına ait verileri merak ediyorsanız bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank Bankomat ek hesap ile istediğiniz zaman nakit çekimi yapabilir ve acil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank ek hesap limit artırım talebine bulunrak limitinizi yükseltebilirsiniz.

VAKIFBANK EK HESAP FAİZ ORANLARI

Vakıfbank'ın kredili ek hesabı olan ve Bankomat kartlarına yüklenen ek hesapları kullanmanız halinde hesabınız eksiye düşecektir. Diğer bankalarda olduğu gibi Vakıfbank ek hesapta da çekilen tutar gününde ödenmek zorundadır. Eğer ek hesap parasını yatırmazsanız banka sizi avukata verebilir ve paranın biran önce ödenmesini ister. Aşağıda yer alan bilgilerden yararlanarak sizde Vakıfbank ek hesap faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer kredili bankomat hesabınız yoksa ve sms ile başvurmak istiyorsanız KMH boşluk TC Kimlik No. boşluk Talep edilen KMH (kredili mevduat hesabı) Limitini 5724’e sms gönderebilirsiniz. Sizde kredili bankomat hesabı alarak acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranlarıyla karşılayabilirsiniz. Vakıfbank kredili bankomat hesapta 1.000 TL kullanırsanız, 1 ay sonunda 18,4 TL faiz ödemeniz gerekmektedir. Yani 1 ay sonra toplamda hesaba 1018 TL para yatırmanız gerekecektir. 500 TL kullanıldığında bu rakam 11 TL olmaktadır, genellikle faiz oranları ise %1,80 - %2.00 civarında faiz uygulanmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: