Ziraat Bankası KMH Faiz Oranları 2021

Ziraat Bankası kredili mevduat hesabı (KMH) yani eksi hesap faiz oranları hesaplama tablosuna bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ziraat Bankası KMH Faiz Oranları 2021

Diğer bankalarda olduğu gibi devlet bankalarından birisi olan Ziraat Bankası'nda da hesabınıza ek olarak kredili hesap tanımlanabilmektedir. Ek hesabı hesabınızda para olmasa bile herhangi bir başvuru yapmadan (eğer aktifse) para çekebilir yada alışveriş yapabilirsiniz. Bir çok kişi Ziraat Bankası ek hesap faiz oranı nedir diye merak etmektedir, bizde kredibankalar araştırma merkezi olarak ek hesap faizlerini araştırdık ve bu sayfamızı hazırladık. Bankacılıkla ilgili tüm bilgileri sitemizin arama bölümünden bulabilirsiniz yada bizlere mail olarak sorabilirsiniz, ayrıca konuların altında bulunan yorum bölümlerini de kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası KMH Faiz Oranı 2021
Bankalar, müşterilerine ek hesap tanımlatarak hesaplarında para olmasa bile düşük faizle nakit vermektedir. Bunlara bankalar kredili mevduat hesabı, ek hesap, avans hesap, esnek hesap, elma hesabı, pratik hesap gibi isimler verebilmektedir ancak genel isimlendirmesi Kredili Ek Hesap yani KHM'dir. Ek hesap faiz oranları ise tüm bankalarda genellikle aynıdır ve Merkez Bankası'nın bankalara sunduğu üst limitle yansıtılmaktadır. Ziraat Bankası KMH faiz oranı ise %1,46 olarak yansıtılmaktadır. Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesaplarından gecikme faizi ise aylık %1,76 olarak uygulanıyor. Eğer KMH yani eksi hesabınızı henüz açmadıysanız Ziraat Bankası eksi hesap açma sayfasından hesabınızı nasıl açacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: 

Ek hesap faiz oranları 2021

Ziraat Bankası hesap açma

Yorum yap:

Kapat