sponsorlu bağlantılar

Emeklilere En Yüksek Promosyon Veren Bankalar

Devlet bankaları ile özel bankalar artık emeklilerin bankadan maaş almasıyla birlikte promosyon ödemesi yapmaktadır. Peki en fazla promosyon veren bankalar 2018 yılında hangileridir?

Emeklilere En Yüksek Promosyon Veren Bankalar

2018-05-24 23:07:24

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
  Yaklaşık 12 milyon emeklinin yararlanabileceği promosyon ödemeleri, hükümetin çalışmaların sayesinde özel bankalar ile devlet bankaları yani tüm bankalarda geçerli olmaktadır. Bankadan bankaya promosyon ödemesi değişiklik gösterse de Bddk tarafından alt sınır belirlenmiş olup, emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar 2018 yılında konumuzda yer almaktadır. Sizde emekli maaşınızı aldığınız bankayla sözleşme yapabilir ve hemen promoson ödemenizi alabilirsiniz. Ayrıca maaş aldığınız bankada daha önce sözleşme yapmadıysanız, emekli maaşınızı farklı bir bankaya taşıyarak yine promosyon almaya hak kazanırsınız.

EMEKLİ MAAŞINA EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKA

Emekli maaşına promosyon ödemeleri ise maaşla birlikte verilmektedir. Maaşa ek promosyon ödemeleri 300 ile 450 TL arasında değişiklik gösteriyor. Maaşı bin liranın altında olan 2.3 milyon emekli 300 lira, 1000 - 2000 TL arasında olan emekliler ise 375 lira (8.5 milyon emekli), 2000 TL ve üzerinde maaş alan emeklilere ise (791 bin emekli) 450 lira promosyon ödemesi alacak. Promosyon ödemesi alma son günü diye bir tarih yoktur ve tüm emekliler maaş aldığı bankadan promosyon ödemesini almak için talepte bulunabilir. Emekli promosyonları doğrultusunda bazı bankalar nakit yerine altın da verebilmektedir.

Denizbank Emekli Promosyon Ödemesi

Türkiye'de uzun yıllardır hizmet veren Denizbank'ta emeklilere özel pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Emekliler maaşlarını 3 yıl boyunca Denizbank'a taşıma sözü verirlerse 450 TL'ye kadar promosyon almaya hak kazanıyorlar. Maaşı 1000 TL altında alan emeklilere 300 TL, 1000 TL - 2000 TL arasında olanlara 375 TL, 2000 TL üzerinde maaş alan emeklilere 450 TL nakit para promosyon desteğini Denizbank şubelerinden alabilirsiniz. Ayrıca Denizbank'ta maaşını Denizbank'tan alan müşterilere özel pek çok kampanya yer almaktadır. Faiz oranları emekli müşteriler için her zaman düşük ve uygun tutulmaktadır. Ayrıca bankadan kredi kullanımlarınızda evrak yada masraf gibi şeyler de talep edilmiyor.

İlgili: Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı 2018


Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi

Türkiye'de en çok emeklilerin tercih ettiği Ziraat Bankası'nda da avantajlı promosyon ödemeleri bulunmaktadır. Sizde emekli maaşınızı Ziraat Bankası'na taşıyarak ve 3 yıl maaş çekme sözü vererek 450 TL'ye kadar nakit para desteği alabilirsiniz. Promosyon ödemeleri tek seferde olup, anlaştıktan sonraki ilk maaşınızla birlikte ödemeyi tek seferde alırsınız. Promosyon başvurusunu ise en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, internet bankacılığından yada Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Ayrıca "PRO" yazdıktan Tc numaranızı yazarak 4757'ye sms göndermeniz halinde size gerekli bilgilendirme yapılacak ve sms ile başvurunuz alınacaktır. Ziraat Bankası emekli promosyonu 2018 yılında bunun haricinde emeklilere özel olarak pek çok kampanyadan da yararlanabilmeniz mümkündür.

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

PTT şubelerine maaşınızı taşıyarak ve 3 yıl kalma sözü vererek 450 TL'ye kadar promosyon ödemesi alabilirsiniz. Ptt'nin anlaşmalı olduğu bankalardan (Aktifbank, Denizbank, Teb) istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve anında kredinizi alabilirsiniz. PTT'de de promosyon ödemeleri yukarıdaki bankalarla aynı şekilde olmaktadır. En yakın Ptt şubesine giderek sözleşme imzalayabilir ve promosyon almaya hemen hak kazanabilirsiniz.Emeklilere özel ptt ihtiyaç kredisisayfamıza göz atabilirsiniz.
Bankalar promosyon ödemelerini bu sayfadaki gibi yapmaktadır. Yukarıda yer alan bankaları ve Ptt kurumunu sizlere örnek vermek amacıyla konumuzda yazdık. Ayrıca aynı promosyon ödemesini Garanti Bankası, Teb, İş Bankası, Vakıfbank, Halkbankası, Yapı Kredi, Qnb Finansbank gibi bankalardan da almanız mümkündür. Banka şubesine giderek kolaylıkla emekli promosyon başvurusu yapabilir ve promosyon ödemenizi alabilirsiniz.Emeklilere en yüksek promosyon veren bankalarhangileridir diye merak eden emeklilerimiz için bu haberimizi oluşturduk. Aklınıza takılan tüm detayları aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA