Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2020
sponsorlu bağlantılar

Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2020

Emekli promosyon veren bankalar 2020 yılında da maaşını taşıyan emeklilere promosyon ödemesi yapmaya devam ediyor, peki promosyon nasıl alınır?

Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2020

2019-12-26 14:45

 

aklaşık 12 milyon emeklinin yararlanabileceği promosyon ödemeleri, hükümetin çalışmaların sayesinde özel bankalar ile devlet bankaları yani tüm bankalarda geçerli olmaktadır. Bankadan bankaya promosyon ödemesi değişiklik gösterse de Bddk tarafından alt sınır belirlenmiş olup,emeklilere promosyon ödemesi 2020 yılında konumuzda yer almaktadır. Sizde emekli maaşınızı aldığınız bankayla sözleşme yapabilir ve hemen promoson ödemenizi alabilirsiniz. Ayrıca maaş aldığınız bankada daha önce sözleşme yapmadıysanız, emekli maaşınızı farklı bir bankaya taşıyarak yine promosyon almaya hak kazanırsınız. Siz de emekli maaşınızı dilediğiniz bankaya taşıyarak promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz. İşte emekli promosyonu almak için gereken şartlar ve emekli promosyon oranları hakkında tüm detaylı bilgiler.
 

Emekliye Promosyon Veren Bankalar
Emeklilere geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da promosyon ödemesi yapılacak. 1.100 TL'ye kadar promosyonu almak için tek yapmanız gereken bankanızı seçmek ve maaşınızı o bankaya taşımak. İlk promosyon ödemeleri MArt 2017 senesinde başlamıştı ve halen devam ediyor. Emekli maaşına promosyon ödemeleri ise maaşla birlikte verilmektedir. Maaşa ek promosyon ödemeleri 300 ile 450 TL arasında değişiklik gösteriyor. Maaşı bin liranın altında olan 2.3 milyon emekli 300 lira, 1000 - 2000 TL arasında olan emekliler ise 375 lira (8.5 milyon emekli), 2000 TL ve üzerinde maaş alan emeklilere ise (791 bin emekli) 450 lira promosyon ödemesi alacak. Promosyon ödemesi alma son günü diye bir tarih yoktur ve tüm emekliler maaş aldığı bankadan promosyon ödemesini almak için talepte bulunabilir. Emekli promosyonları doğrultusunda bazı bankalar nakit yerine altın da verebilmektedir. Her banka, farklı promosyon teklifleriyle emeklileri bankaya müşteri yapmak istiyor. İşte 2020 yılında emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar listesi ve ücretleri.

 

Denizbank Emekli Promosyon Ödemesi
Türkiye'de uzun yıllardır hizmet veren Denizbank'ta emeklilere özel pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Emekliler maaşlarını 3 yıl boyunca Denizbank'a taşıma sözü verirlerse 450 TL'ye kadar promosyon almaya hak kazanıyorlar. Maaşı 1000 TL altında alan emeklilere 300 TL, 1000 TL - 2000 TL arasında olanlara 375 TL, 2000 TL üzerinde maaş alan emeklilere 450 TL nakit para promosyon desteğini Denizbank şubelerinden alabilirsiniz. Ayrıca Denizbank'ta maaşını Denizbank'tan alan müşterilere özel pek çok kampanya yer almaktadır. Faiz oranları emekli müşteriler için her zaman düşük ve uygun tutulmaktadır. Ayrıca bankadan kredi kullanımlarınızda evrak yada masraf gibi şeyler de talep edilmiyor.

İlgili: Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı


Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi
Türkiye'de en çok emeklilerin tercih ettiği Ziraat Bankası'nda da avantajlı promosyon ödemeleri bulunmaktadır. Sizde emekli maaşınızı Ziraat Bankası'na taşıyarak ve 3 yıl maaş çekme sözü vererek 450 TL'ye kadar nakit para desteği alabilirsiniz. Promosyon ödemeleri tek seferde olup, anlaştıktan sonraki ilk maaşınızla birlikte ödemeyi tek seferde alırsınız. Promosyon başvurusunu ise en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, internet bankacılığından yada Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Ayrıca "PRO" yazdıktan Tc numaranızı yazarak 4757'ye sms göndermeniz halinde size gerekli bilgilendirme yapılacak ve sms ile başvurunuz alınacaktır. Ziraat Bankası emekli promosyonu 2018 yılında bunun haricinde emeklilere özel olarak pek çok kampanyadan da yararlanabilmeniz mümkündür.


PTT Emekli Promosyon Ödemesi
PTT şubelerine maaşınızı taşıyarak ve 3 yıl kalma sözü vererek 450 TL'ye kadar promosyon ödemesi alabilirsiniz. Ptt'nin anlaşmalı olduğu bankalardan (Aktifbank, Denizbank, Teb) istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve anında kredinizi alabilirsiniz. PTT'de de promosyon ödemeleri yukarıdaki bankalarla aynı şekilde olmaktadır. En yakın Ptt şubesine giderek sözleşme imzalayabilir ve promosyon almaya hemen hak kazanabilirsiniz.

 

Vakıfbank Emekli Promosyon

Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Vakıfbank, emeklilere özel avantaj ve kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Siz de emekli maaşınızı Vakıfbank'a taşıyarak emekli promosyon ödemesini almaya hak kazanabilirsiniz. Bankanın tek şartı ise maaşınızı 3 yıl boyunca Vakıfbank'tan almaktır.

  • 1.000 TL’ye (1.000.-TL hariç) kadar olanlara 300 TL,
  • 1.000 TL - 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olanlara 375 TL,
  • 2.000 TL ve daha fazla olanlara 450 TL.

 

TEB Emekli Promosyon

Maaşını 3 yıl süreyle TEB'e taşıyan emeklilere en yüksek promosyon veren bankalardan birisi de TEB'dir. Siz de maaşınızı TEB'e taşıyarak 1.000 TL'ye varan promosyonu alabilirsiniz. 2.000 TL üzerinde maaşı olan emekliler maaşını TEB'e taşıması halinde 450 TL promosyon alabiliyor. Buna ek olarak 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde 550 TL daha ek promosyon ödemesini de alabilirsiniz. 


Bankalar promosyon ödemelerini bu sayfadaki gibi yapmaktadır. Yukarıda yer alan bankaları ve Ptt kurumunu sizlere örnek vermek amacıyla konumuzda yazdık. Ayrıca aynı promosyon ödemesini Garanti Bankası, Teb, İş Bankası, Vakıfbank, Halkbankası, Yapı Kredi, Qnb Finansbank gibi bankalardan da almanız mümkündür. Banka şubesine giderek kolaylıkla emekli promosyon başvurusu yapabilir ve promosyon ödemenizi alabilirsiniz. Emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar hangileridir diye merak eden emeklilerimiz için bu haberimizi oluşturduk. Aklınıza takılan tüm detayları aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: