5 Bin TL Faizsiz Kredi Hesaplama (Katılım Bankaları)

Bu sayfadan 5 bin tl faizsiz kredi hesaplama örneklerine göz atabilir, katılım bankaları kredi hesaplamasını karşılaştırabilirsiniz.

5 Bin TL Faizsiz Kredi Hesaplama (Katılım Bankaları)

Sizler için Türkiye'de İslam Dini esaslarına göre çalışmalarına devam eden faizsiz kredi veren bankalar için bu sayfada 5 bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi hesaplaması gerçekleştirdik. Türkiye'de her geçen yıl katılım bankacılığının gelişmesiyle beraber sektöre yeni söz sahipleri de gelmektedir. Özellikle Emlak Katılım ve Vakıf Katılım gibi devlete ait bankalar arasında yer alan bankalar son zamanlarda verdiği düşük faizli krediler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Siz de aşağıda yer alan ihtiyaç finansmanı kar payı hesaplama örneklerine bakarak tüm katılım bankalarını karşılaştırabilir ve faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Nedir?

Faizsiz kredi; Bankanın sıfır kar ile verdiği parayı tekrardan vadeye bölerek alması değildir. Türkiye'de ve bir çok ülkede hizmet veren katılım bankalarının çalışma prensibi İslam Dini esaslarına dayanmaktadır. Adı faizsiz olan bu kredilerden belirli oranda "kar payı" alınmaktadır. Bu kar payı diğer bankaların faiz oranlarına genellikle yakın olarak belirlenmektedir. Aşağıda yer alan 5 bin tl faizsiz kredi hesaplama tablosu bankaların resmi internet sitelerinde bulunan "kredi hesaplama araçları" ile yapılmış olup, ka payı oranları anlık olarak değişebilmektedir. Faizsiz kredileri karşılaştırmak ve daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız siz de faizsiz kredi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 5 Bin TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

BANKA

FAİZ ORANI

AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ

ZİRAAT KATILIM

% 1,34  184 TL

ALBARAKA TÜRK

% 1,40  186 TL

KUVEYT TÜRK

% 1,19  178 TL

TÜRKİYE FİNANS

% 1,24  180 TL

Hesaplama tarihi: 28.09.2020

Bu sayfada yer alan hesaplama bilgileri ve faiz oranları 23 Temmuz 2020 günü ilgili bankaların resmi internet sitelerinde yer alan hesaplama tablolarından alınmıştır. Faiz oranları ve hesaplama bilgileri piyassa koşullarına göre anlık olarak değişebilmektedir. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak 5 bin tl faizsiz kredi hesaplama tablolarını karşılaştırabilir, Ziraat Katılım, Albaraka Türk, Kuveyt Türk ve Türkiye Finans Katılım Bankaları'nın kar payı oranlarını hemen karşılaştırabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat