Faizsiz Araç Kampanyaları Ocak 2021

Bu sayfadan faizsiz araba kampanyaları 2021 listesine ulaşarak faizsiz araç kredisi veren firmalar ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Faizsiz Araç Kampanyaları Ocak 2021
Bankalardan kredi çekmek istemeyen sıfır araç almak isteyen kişiler, bu sayfada yer alan faizsiz araç kredisi kampanyaları 2021 karşılaştırmasını yaparak, Türkiye'de hizmet veren otomotiv firmalarının güncel taşıt kredisi kampanyalarına göz atabilirsiniz. İkinci el piyasasının yükselmesi ile birlikte pek çok kişi taşıt kredisi ile sıfır araç almak istemektedir. Bundan dolayı otomotiv firmaları ise faizsiz taşıt kredisi kampanyalarını bir bir sıralamaya başladılar. İşte 2021 yılında güncel olarak otomotiv firmalarının sıfır araç alımlarında yaptıkları indirimler ve faizsiz veya düşük faizli araç kredisi kampanyaları.
 

Faizsiz Araba Kampanyaları 2021

Bir çok otomotiv firması, sıfır araçlarını daha hızlı bir şekilde müşteriyle buluşturmak amacıyla bazı belli dönemlerde faizsiz kredi kampanyaları yapmaktadır. Faizsiz araç kredisi kampanyalarının yanı sıra pek çok sıfır araca özel olarak indirim ve takas seçenekleri ile de farklı kampanyalar bulunmaktadır. Otomobil firmalarının yanı sıra katılım bankalarından fa uygun kar payı oranları ile faizsiz taşıt kredisi çekebilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan karşılaştırmalara göz atarak faizsiz olarak sıfır araç kredi kampanyalarını karşılaştırabilirsiniz. işte faizsiz araba kampanyaları 2021:
 • Citroen Ocak 2021 faizsiz araç kredisi.
 • Fiat faizsiz sıfır araç kredisi 2021 kampanyası.
 • Volkswagen Ocak 2021 faizsiz araç kredisi kampanyası.
 • Peugeot Ocak 2021 sıfır faizli araç kredisi kampanyası.
 • Renault 2021 faizsiz araç kredisi kampanyası.
 • Toyota kredi kampanyası.
 • Ford düşük faizli kredi kampanyası.
 • Ford ticari sıfır faiz kampanyası.
 • Mitsubishi sıfır araç kampanyaları.
 • KİA sıfır araç kredi kampanyaları.
 • BMW faizsiz araç kredisi kampanyası.
 • Mercedes Ocak 2021 faizsiz araç kampanyası.

 

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Sıfır araba almak istiyorsanız 2 farklı faizsiz kredi seçenekleri bulunmaktadır. Birincisi otomotiv markalarının kendi bünyesinde hizmet verdikleri finans kuruluşlarından verilen sıfır faizli krediler ile, Türkiye'de hizmet veren faizsiz katılım bankalarından kar payı ile kredi çekmektir. Siz de bir çok otomobil firmasının yaptığı faizsiz kredi kampanyalarını karşılaştırabilir veya İslami kredi veren bankalar olarak da bilinen katılım bankalarından faizsiz taşıt finansmanı kullanabilirsiniz.

Ford Faizsiz Kredi Kampanyası

Ford otomotiv firması, binek araç alımlarında avantajlı kampanya teklifleri sunuyor. Faiz indirimli taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, siz de Ford bayilerini ziyaret edebilirsiniz. İşte Ford kredi kampanyası:
 • Ford Fiesta, Ecosport, Mondeo, S-Max ve Galaxy model otomobillerin satın alımlarında geçerli; 60.000 TL, 24 ay, %0,991 faiz
 • Ford Focus model otomobillerin satın alımlarında geçerli; 75.000 TL, 12 ay, %02 faiz
 • Yeni Ford Kuga model otomobillerin satın alımlarında geçerli; 120.000 TL, 12 ay, %03  faiz
 • Yepyeni Ford Puma model otomobillerin satın alımlarında geçerli; 120.000 TL, 24 ay, %0,994  faiz
 • Tourneo Courier Journey model otomobillerin satın alımlarında geçerli; 130.000 TL, 12 ay, %0,495  faiz kampanyaları
31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olmak üzere, 60.000 TL'ye 25 ay, %0,99 faiz otomotiv satışı kampanyası dahilinde belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi; gerçek kişilerin bireysel araç satın alımlarında geçerlidir. KredininFord Finanskredisi tarafından kullanılması gerekmektedir.
 

Ford Ticari Araçlarda Faizsiz Kredi

Ford Her şey dahil finans paketiile Ford marka ticari araç alımlarında 70.000 TL'ye 12 ay %0 faizli kredi imkanı verilmektedir. Ayrıca Her şey dahil paketli binek araç alımlarında ise 60.000 TL'ye 24 ay %0,79 düşük faizli kredi imkanı da Ford tarafından kampanya olarak sunulmaktadır.
 
 

Fiat Sıfır Araç Kampanyaları

2020 model sıfır araç modelleri için yılın son indirimlerini duyuran Fiat, bir çok modelde indirime gittiğini duyurdu. Bir çok otomotiv modelinde 12 Bin TL'ye kadar indirim yapan Fiat, 100 Bin TL'ye kadar kullanılacak taşıt kredileri için faiz oranlarında da indirim sağlıyor. İşte Fiat fiyat listesi ile kredi kampanyaları.
 

%0,99 ile Fiat Kredi Kampanyası

Özellikle faiz arttırım kararı sonrasında araba almak isteyen pek çok kişi, otomotiv firmalarına akın etmeye başladı. Taşıt kredisi faizlerinin de yükselmesi ile birlikte Fiat ise şaşırtan bir kampanya düzenledi. Ducatu modelleri için geçerli olmak üzere 100 Bin TL'ye kadar olan kredi başvurularında Fiat %0,99 faiz oranı ile 15 ay vadeli taşıt kredisi verdiğini duyurdu. Kampanya, Koç Fiat Kredi'nin onay vermesi ile birlikte geçerliliğini koruyacak olup, kişilerin kredi notlarına göre daha yüksek peşinat istenebilmektedir.
 

Fiat Faizsiz Kredi Kampanyası

Yine Fiat (Tofaş) markası tarafından oluşturulan faizsiz kredi kampanyası kapsamında, 0 KM 2020 model Doblo, Pratico ve Fiorino modelleri için "Marka Kasko" yaptırılmasını zorunlu tutarak 60.000 TL 12 ay %0 faiz yani faizsiz kredi desteğinde bulunuyor. Bu kampanya yine 2020 yılı sonuna kadar geçerli olmaktadır.
 

Peugeot Kredi Kampanyaları

Peugeot firması da yıl sonuna özel olarak pek çok kredi kampanyası ile karşınızda. Peugeot 308, 2008, 3008, 5008, 508 ve pek çok farklı modelde geçerli olmak üzere "düşük faizli kredi kampanyası" Peugeot firmasında sizleri bekliyor. PSA Finans yani Peugeot'un kendi finans kuruluşundan bayide kullandırılacak olan kredilerde; en fazla kredi miktarı 120.000 TL olmaktadır. Aracın değerinin yüzde 30'unu peşin olarak vererek siz de uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle Peugeot'tan sıfır araç finansmanı kullanabilirsiniz. Peugeot PSA Finans kredi başvurusu içinTEB Cetelem Online başvuru formunudoldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
 

Mercedes Sıfır Faiz Kampanyası

Mercedes sıfır faiz araç kredisi
Dünyanın marka otomotiv firması Mercedes'ten araç almak isteyenlere müjde!Mercedessıfır faiz ve düşük faizli kredi kampanyaları kapsamında pek çok otomobil modelinde kampanya yaptığını duyurdu. Aralık ayı satış kampanyaları olarak Mercedes B serisi, C serisi, GLC serisi ve yeni E serisi modellerinde faizsiz araç kredisi kampanyası vardır.
 
Mercedes B Serisi:260.000 TL'ye 12,24,36 ay vade seçenekleri ile düşük faiz imkanı vardır. Kredinin 12 ay vadeli olarak kullanılması halinde faizsiz kredi olarak kullandırılacaktır.
 
Mercedes C Serisi:C serisine özel %0 faiz kampanyası 360.000 TL'ye kadar kullanılacak kredilerde 12 ay vade olmak koşulu ile geçerlidir.
 
Mercedes Yeni E Serisi:480.000 TL'ye kadar kredi, 12 ay vade seçeneklerinde faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır.
 

Volkswagen Audi ve Seat Kredi Kampanyaları

Doğuş Grubu bünyesinde hizmet veren Volkswagen, Seat ve Audi marka araçlarda sıfır faiz ve düşük faizli araç kredi kampanyaları vardır. Bu araçların kredi kampanyalarından yararlanmak isteyenler, taşıt kredisiniVDF Finans'tan (kendi finans şirketleri) kullanmak zorunludur.
 
Volkswagen Tiguan:100.000 TL'ye kadar kredi, 12 ay vadeli taşıt kredilerinde geçerli olmak üzere Tiguan modellerinde Aralık ayı sonuna kadar sıfır faiz imkanı vardır.
 
Audi:Audi A3 modellerinde ve Q2 modellerinde geçerli olmak üzere Aralık ayında %0 faiz (faizsiz kredi) imkanı vardır. Bu kredide faizsiz olması için vadenin en fazla 12 ay olması gerekmektedir. Eğer vade 18 aya çıkarsa faiz oranı %0,69, 24 aya çıkarsa faiz oranı %0,99 olarak hesaplanacaktır.
 
Seat:31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olmak üzere Seat Atece model araçlara özel 12 ay vadeli 100.000 TL sıfır faiz finansman desteği vardır. 150.000 TL kredi için faiz oranları %0,99 olarak hesaplanmaktadır.
 
 

OPEL Faizsiz Kredi Kampanyası

Faizsiz kredi veren markalar arasında yer alan OPEL, İnsignia, Grandland X, Yeni Crossland modellerine özel olarak kredi kampanyası yapmıştır.
 
Opel Grandland X Faizsiz Kredi Kampanyası
opel faizsiz kredi
Grandland X modellerinde geçerli olmak üzere Aralık ayına özel sınırlı stoklarla 75.000 TL kredi %0 faizli kampanyası vardır.
 
Yeni İnsignia:Opel Insıgnia modellerinde 100.000 TL kredi, 15 ay vade ve %0 faiz imkanı vardır. Lansmana özel olarak 452.000 TL'den başlayan fiyatlarla Opel Insıgnia sahibi olabilirsiniz.
 
Corsa:50.000 TL, 15 ay vade ve faizsiz kredi kampanyası yıl sonuna kadar geçerlidir.
 
Yeni Crossland:75.000 TL'ye kadar kredilerde geçerli olmak üzere 15 aya varan vade ile sıfır faizli kredi kampanyası bu modellerde de geçerlidir.
 
Astra HB:Modellerine özel olarak 50.000 TL, 15 ay, %0,89 faiz imkanı seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Opel'in diğer modellerinde de %0,89 faiz oranlı taşıt kredisi kampanyaları bulunmaktadır. Tüm kampanyalara ulaşmak için siz deOpel kampanyalarsayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
 

BMW Faizsiz Araç Kredisi Kampanyaları

BMW'den faizsiz olarak otomotiv kredisi 2021 yılı kampanyası! Kredi vadesi 12 ay ve kredi üst limiti 300.000 TL'dir.
 
BMW 1 serisi: 200.000 TL kredi %0,69 düşük faiz oranlı taşıt kredisini BMW 1 serisi otomobillerde kullanabilirsiniz.
BMW 2 serisi: 300.000 TL kredi 12 ay vadeli %0 faiz olarak başvuruyu Borusna Otomotiv bayilerinde yapabilirsiniz.
BMW 3 serisi: 300.000 TL, %0 faizli krediyi BMW 3 serisi modellerde kullanabilirsiniz.
BMW X1: 250.000 TL, %0,69 faiz oranlı krediyi kullanarak siz de BMW X1 sahibi olabilirsiniz. Tüm BMW araç kredisi kampanyalarınaBMW kampanyalarsayfasından da ulaşabilirsiniz.
 
 

Faizsiz Araba Kredisi Veren Firmalar

Bilindiği üzere ülkemizde pek çok katılım firması, faizsiz olarak araba kredisi vermektedir. EminEvim, Finansevim, Birevim, Fuzulevim gibi faizsiz firmaların otomotiv üzerine kullandırdıkları katılım yöntemi ile siz de belirli peşinat ödeyerek veya peşinatsız çekilişli kredi kampanyalarına başvuru yaparak, belirli kar payı ödedikten sonra araç kredisi çekebilirsiniz. Bu firmaları Kredibankalar.com olarak önermesek de bir çok kişi araştırdığından dolayı buraya yazma gereğinde bulunduk. Bu firmalardan peşinatsız faizsiz araba kredisi kullanabilirsiniz. Lütfen bu firmaları tercih etmeden önce araştırmalarınızı iyi yapınız ve firmanın şikayet konularını iyi şekilde inceleyiniz. İşte faizsiz araç kredisi veren firmalar:
 
Bu sayfamızı sıfır araç almak isteyenlere özel olarak tüm otomotiv firmalarının, faizsiz araç kampanyaları 2021 yılı ve faizsiz araç kredisi veren firmaların hangileri olduklarının karşılaştırmasını yaptık. Siz de düşük faiz oranlarıyla veya faizsiz olarak araç kredisini bu sayfada yer alan ilgili markalardan kullanarak sıfır araç sahibi olabilirsiniz.
 

Yorum yap: