Faizsiz Kredi Veren Bankalar - Katılım Bankaları
sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Kredi Veren Bankalar - Katılım Bankaları

Bu sayfadan faizsiz kredi veren bankalar listesine bu sayfadan ulaşabilir, özel ve devlete ait faizsiz katılım bankalarını öğrenebilirsiniz.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar - Katılım Bankaları

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

Bir çok kişi faizsiz kredi veren bankaların hangileri olduğunu merak etmektedir. Siz de faizsiz kredi veren bankalar  hakkında güncel bilgilerden yararlanabilir, faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faizsiz krediler Türkiye'de 2 farklı kola ayrılmaktadır birincisi Kosgeb gibi kurumların sıfır faizli olarak verdiği krediler (iş kurma kredileri) diğeri ise İslami koşullara göre kar payı ile faizsiz olarak kredi veren bankalardır. Faizsiz kredi demek, sıfır faizli masrafsız kredi demek değildir. Faizsiz kredi aslında kredide faiz yerine kar payı oranının olmasıdır, bankalar birer ticari kuruluş olduklarından dolayı faaliyetlerini sürdürmek adına müşterilerine verdikleri ürünlerden "kar" etmek zorundadır. Bundan dolayı günümüzde "masrafsız" olarak kredi kullanılması çok zor bir durumdur. Faizsiz kredi araştırması yapan pek çok kişi katılım bankaları veya devlet destekli faizsiz krediler hakkında fikir sahibi olmak istemektedir. Bu sayfamızda Türkiye'de hizmet veren katılım bankaları ve kar payı oranları ile devletin iş kurma destekleri arasında yer alan faizsiz krediler hakkında bilgi vereceğiz.

 

Faizsiz Kredi

Ülkemizde katılım bankalarının hepsi sıfır faizli olarak finansman vermektedir. Bu finansmanlarda kar payı oranları eklenerek kişi ve kurumların kredi kullanması sağlanır. Bu bankalar arasında köklü ve uzun yıllardan beridir Türkiye'de hizmet veren özel bankaların yanı sıra faizsiz kredi veren devlet bankaları da bulunmaktadır. Siz de bu bankaların kar payı oranlarını karşılaştırarak istediğiniz bankada faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden kredi başvurusunu yapabileceğiniz gibi, size en yakın şubeyi ziyaret ederek de başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Faizsiz kredi demek aslında banka veya finans kuruluşlarının verdiği kredi anaparasını hiçbir masraf koymadan geri almasına denilmektedir. Faizsiz katılım bankaları verdikleri kredilere karşılık olarak kar etmeleri için "kar payı" alırlar. Bu bankaların hepsi, diğer normal kredi veren bankaların faiz oranlarıyla hemen hemen aynı çalışırlar. Yani Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi faiz oranı ile Ziraat Katılım Bankası'nın ihtiyaç kredisi kar payı oranı birbirine yakındır. Siz de faizsiz kredi başvurusu yapacaksanız aşağıdaki bankaların kar payı oranlarını karşılaştırabilirsiniz. Faizsiz kredi veren bankalar listesi:

 • Albaraka Türk Katılım Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası
 • Ziraat Katılım Bankası
 • Vakıf Katılım Bankası
 • Emlak Katılım Bankası

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Devlet bankaları

 

Faizsiz Kredi Nedir?

Faizsiz kredi çekmek isteyenlerin aklındaki en önemli soru faizsiz kredi nedir olmaktadır. Faizsiz kredi dediğimizde normalde kişilerin aklında "sıfır faizli,masrafsız" krediler gelmektedir. Tabi ki böyle bir imkan vardır ancak faizsiz kredi olarak adlandırılan bankalar "Katılım Bankaları" olarak hizmet vermektedir. Bu bankalar İslam Dini esaslarına göre kişilere ve kurumlara kredi sağlarken verdiği bu kredilerden faiz almazlar. Bunun yerine kar payı ile çalışan bu bankalar verdikleri krediler karşılığında belirli bir kar alarak ticari faaliyetlerine devam ederler. Faizsiz kredi veren katılım bankaları: Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Emlak Katılm, Türkiye Finans bankalarından oluşmaktadır. Bu bankalardan Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım devlet bankası olarak hizmet verirken; diğer bankalar özel sermayeli katılım bankası olarak hizmet verirler. Katılım bankalarının yanı sıra yukarıdaki listede yer alan diğer bankalar da bazı dönemlerde düzenledikleri kampanyalar ile, "müşterilerine özel olarak" faizsiz kredi vermektedir. Masrafsız, gelir belgesiz ve faizsiz olan bu krediler genellikle düşük limitli olurken, ilgili bankanın internet bankacılığı üzerinden kişiye özel olarak sunulmakta ve kullandırılmaktadır.

 

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Devlet destekli faizsiz kredilerin yanı sıra özel bankalar da bazı dönemlerde faiz almadan kredi kampanyaları düzenlemektedirler. Emekliler, öğretmenler, belirli yaş aralığı, belirli meslek gruplarına özel olarak sunulan bu kredi kampanyaları takip etmeniz gerekmektedir. Faizsiz devlet destekli hayvancılık kredisi, iş yeri açma kredisi, bayanlara özel krediler gibi farklı alanlarda bu kategorilere siz de başvurunuzu yapabilirsiniz. Kosgeb, Tarım Kredi Kooperatifleri faizsiz kredilerin başını çeken kuruluşlar olduğu gibi, devlet ve özel bankalar da faizsiz sistemle çalışmalarına devam ediyorlar. Bu banka şubeleri kredilerinde faiz almak yerine kar payı sistemi ile çalışmalarını sürdürürler. Siz de faizsiz kredi veren bankaların güncel kar payı oranlarını bu sayfamızdan kontrol edebilir ve hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.  Faizsiz kredi başvurusu için gerekli şartlar:

 • - Banka sicilinin temiz olması
 • - SGK'lı olarak çalışan olmak
 • - Kredi notunun iyi seviyede olması (Kredi notu kaç olmalı?)
 • - Geçmiş ödemelerin düzenli olması
 • - Banka tarafından kefil veya teminat istenmesi durumunda kefil ya da teminat göstermek
 • - Kişinin, kredi kullanmaya elverişli olması.

 

Faizsiz Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Katılım Bankalarından faizsiz kredi almak istiyorsanız bu bankaların istedikleri şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Hemen hemen tüm bankaların aradıkları bu şartları yerine getirerek siz de faizsiz kredi çekebilirsiniz. Öncelikle bankalar  kredi sicili bozuk olanlara kolay kolay kredi vermezler. Bunun yanı sıra kredi puanınızın 1200 seviyesi üzerinde olması, geçmiş ödemelerinizi düzenli olarak yapmış olmak, kredi kartı ödemelerinizi zamanında yatırmak, aylık düzenli gelir sahibi olmanız faizsiz kredi çekmek için gereken bazı şartlar arasında yer almaktadır. İşte faizsiz kredi çekme şartları listesi:

 • T.C. vatandaşı olmak
 • Gelir durumunu ispatlayan belgelerin iletilmesi
 • Kredi notunun iyi seviyede olması
 • Kredi sicilinin temiz olması
 • Banka talebi olması durumunda ek gelir, kefil veya ipotek gösterebilmek.

 

Katılım Bankaları - Kredi Kar Payı Oranları

Banka

İhtiyaç Kredisi

Konut Kredisi

Taşıt Kredisi

Albaraka Türk

%0,98

%0,90

%0,95

Türkiye Finans

%0,98

%0,89

%0,88

Kuveyt Türk

%0,89

%0,79

%0,82

Emlak Katılım

%0,99

%0,99

%0,99

Vakıf Katılım

%1,10

%0,94

%0,98

Ziraat Katılım

%1,05

%0,94

%0,98

Faizsiz Kredi Hesaplama:

5 Bin TL faizsiz kredi hesaplama

10 Bin TL faizsiz kredi hesaplama

 

Kar Payı İle Çalışan Faizsiz Katılım Bankaları

Türkiye'de hizmet veren bankalar 2'ye ayrılmaktadır. Devlet bankaları ve özel bankalar olarak ayrılan bankalar, devlete ait olanlar kamu sermayesi ile işletilmektedir. Özel bankalar arasında ise yabancı yatırımlı ve özel sermayeli bankalar bulunmaktadır. Türkiye'de faaliyet gösteren 6 adet katılım bankası bulunmaktadır; Bu bankalardan 3 tanesi devlet sermayeli olarak çalışmaktadır. Vakıf Katılım, Ziraat Katılım ve Emlak Katılım devlete ait faizsiz kredi veren banka olarak hizmet verirken; Albaraka Türk, Kuveyt Türk ve Türkiye Finans bankaları özel bankalar olarak hizmet veriyor. Yukarıda yer alan 6 banka verdiği kredilerde faiz yerine kar payı almaktadır. Konut kredisi, araba kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi veren bankalar, kurumsal olarak da kar payı ile kredi vermektedir. Türkiye'de bu konuda pek çok kişi tarafından helal/haram tartışması yaşansa da bu bankalar İslam dini esaslarına göre hizmet veriyorlar. Örnek olarak ev alacağınızda bu bankalardan birisine başvuru yaparak kredinin onaylanması halinde evi banka satın alıp size satıyor. Tabi burada ev satışı sırasında belirli bir kar payı ekleyen banka bu yolla kar ediyor.

 

Albaraka Türk Katılım Bankası

Albaraka Türk Katılım Bankası, 1985 yılında Türkiye'de katılım bankacılığı alanında hizmet vermeye başlamıştır.  Albaraka Türk'te "Konut finansmanı, 0 ya da 2. el taşıt finansmanı, dayanıklı tüketim kredisi, işyeri kredisi, arsa kredisi, 2B finansmanı, eğitim finansmanı, diş sağlığı kredisi, düğün finansmanı, tatil finansmanı, hac finansmanı, umre kredisi, yurt hizmetleri finansmanı, yabancıya konut finansmanı" adı altında pek çok farklı kategoride krediler sunmaktadır. Siz de Albaraka Türk internet sitesine yada şubelerine giderek uygun kar payı oranlarıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Albaraka Türk müşteri hizmetleri numarası 0850 222 5 666 ya  da 444 5 666'dır. Bu numarayı arayarak da kredi başvurusu yapabilir ya da gerekli bilgiyi alabilirsiniz.
 

Türkiye Finans Katılım Bankası

%100 yerli sermaye ile Türkiye'de 1991 yılında kurulan "Anadolu Finans" 2000 yılında "Faisal Finans" kurumuyla birleşerek Türkiye Finans Katılım Bankası hizmet vermeye başlamıştır. Düşük kar payı oranları ve uzun vade ödeme seçenekleri ile Türkiye Finans'tan kredinizi kullanabilirsiniz. Türkiye Finans Bankası'nda "İhtiyaç, konut, taşıt, motorsiklet, işyeri, yabancıya mortgage" gibi pek çok farklı kategoriye özel kredi başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye Finans müşteri hizmetleri numarası 444 2 444 ya da 0850 222 22 44 numaralarını 7/24 arayabilirsiniz. Türkiye Finans çalışma saatleri sayfasına bakabilirsiniz.


Kuveyt Türk Katılım Bankası

Ülkemizde 1989 yılında hizmete başlamıştır. En çok tercih edilen faizsiz bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk'te her ihtiyaca özel finansman çözümleri bulunmaktadır. Uygun kar payı oranlarıyla Kuveyt Türk'te "Konut, Araba, Eğitim, İşyeri, Hac-Umre" ve pek çok farklı kategoride kredi kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numarası ise 444 0 123 ya da 0850 251 0 123'ü 7/24 istediğiniz zaman arayarak kredi başvurusu yapabilir yada gerekli tüm bilgileri çağrı merkezinden alabilirsiniz.

 

Vakıf Katılım

Vakıfbank'ın "katılım bankası" olarak 2015 yılında hizmete başlayan Vakıf Katılım Bankası'nda da faizsiz finansman çözümleri bulunmaktadır. Vakıf Katılım'da "Konut kredisi, taşıt kredisi, işyeri kredisi ya da arsa kredisi" başvurusu yapabilir ve kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 0850 202 1 202 numarasından kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi Vakıf Katılım'ın en yakın şubesine giderek de finansman başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

 

Ziraat Katılım

Ziraat Katılım Bankası, 2015 yılında Ziraat Bankası'nın "katılım bankası"  alt kuruluşu olarak açılmıştır. Ziraat Katılım Bankası'nda uygun kar payı oranlarıyla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın Ziraat Katılım şubelerine gidebilir, yukarıda yer alan internet şubesinden yada 0850 220 50 00 numaralı Ziraat Katılım müşteri hizmetleri numarasından başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan tabloda Ziraat Katılım ihtiyaç kredisi hesaplama örneğine ulaşabilirsiniz. Hesaplama, Ziraat Katılım'ın resmi sitesinde 3 Temmuz günü yapılarak bu sayfaya eklenmiştir, kredi başvurusu yapmadan önce güncel faiz oranlarını kontrol etmenizi öneririz.

Kredi miktarı

Kredi vadesi

Faiz oranı

Aylık ödeme

10.000 TL

48 AY

%1,05

279 TL

15.000 TL

48 AY

%1,05

418 TL

20.000 TL

48 AY

%1,05

557 TL

 

Emlak Katılım

Türkiye Emlak Katılım Bankası kısa adıyla Emlak Katılım adıyla 25 Şubat 2019 yılında Resmi Gazete'de yayımlanan faaliyet belgesiyle beraber hizmet vermeye başlamıştır. Emlak Katılım uzun yıllar kapalı kalsa da aslında 1988 yılından 2001 yılına kadar faaliyetlerini sürdürmüştü. Hükümetin çalışmalarıyla birlikte tekrardan Türkiye'nin her yerinde hizmet vermeye başlayan Emlak Katılım; faizsiz konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi vermektedir. https://emlakkatilim.com.tr/ web sitesinden kar payı oranlarına göz atabilir, kredi başvurusu yapabilir veya kredi hesaplamasını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Konut kredisi kar payı oranları ise Emlak Katılım'da yüzde 0,99'dan başlamaktadır. 

 

Faizsiz Konut Kredisi

Konut finansmanı veren bankalara yeni bir banka daha eklenmiştir. Emlak Katılım, geçtiğimiz dönemlerde faaliyetlerine son verse de 2019 yılında devletimizin aldığı karar doğrultusunda tekrardan hizmete başlamıştır. Peşinatsız konut kredisi veren bankalar arasında yer alan Emlak Bank, müşterilerine kar payı ile "faizsiz" olarak ev kredisi vermeye başlamıştır. Emlak Bank'ın yanı sıra faizsiz konut kredilerine baktığımızda kar payı oranları yüzde 0,90 - 0,99 arasında değiştiği görülmektedir. Siz de %0,97'den başlayan kar payı oranlarıyla hayalinizdeki evi faiz ödemeden alabilirsiniz.

 

Faizsiz konut kredisi için gerekli belgeler:

 • - Başvuru formu
 • - Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi
 • - Gelir durumunu gösteren belgeler
 • - Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
 • - Şubece istenebilecek diğer belgeler
 • - Finansmana konu olan konutun tapu belgesi fotokopisi
 • - Gerekirse azami iki ay öncesine ait müşteri adına kayıtlı sabit telefon, elektrik, su veya doğalgaz faturalarından herhangi birisinin fotokopisi
 • - Gerekli görülmesi hâlinde kefil ve kefile ilişkin belgeler

 

Faizsiz Araba Kredisi Veren Bankalar

Faizsiz olarak ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi veren bankaların yanı sıra taşıt kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Bu bankalar İslam Dini esaslarına göre çalışmalarını devam ettirerek kar payı oranları ile bireysel ve kurumsal müşterilere özel olarak faizsiz taşıt kredisi vermektedir. Faizsiz taşıt kredisi kar payı oranları ise %0,82 ile %0,99 arasında değişmektedir. Bu bankaların kar payı oranlarını bu sayfanın başında yer alan kar payı oranları tablosundan karşılaştırabilir, hesaplama sayfalarına da göz atabilirsiniz. Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Kuveyt Türk, Albaraka Türk veya Türkiye Finans bankalarından faizsiz olarak araç kredisi başvurusu yaparak sıfır veya ikinci el aracı (5 yaşına kadar olan araçları) kredi ile satın alabilirsiniz.

 

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalar faizsiz kredinin yanı sıra müşterilerinin kullanımına sunmak amacıyla faizsiz olarak kar payı ile kullanılan kredi kartlarını da kullanıma sunmaktadır. Siz de bu bankalara kredi kartı başvurusu yaparak kredi kartını kar payı oranları ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Faizsiz kredi kartı veren bankalar sayfamızı ziyaret ederek kredi kartı özellikleri, kar payı oranları ve yıllık harcama tutarı gibi bilgilere de ulaşmanız mümkündür.

 

Halkbank Faizsiz Esnaf Kredileri

Halkbank, esnaflara özel olarak sıfır faizsli kredi vermeye devam etmektedir. "193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 9'uncu maddesinde belirtilen, geleneksel, kültürel, sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında (el dokuma işleri, bakır işletmeciliği, çini ve çömlek yapımı, sedef kakma ve ahşap oyma işleri, kaşıkçılık, bastonculuk, semercilik, yazmacılık, yorgancılık, keçecilik, lüle ve oltu taşı işçiliği, çarıkçılık, yemenicilik, oyacılık ve bu işlere benzerlik gösterdikleri Maliye Bakanlığı’nca kabul edilen) faaliyet gösteren ve “Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi” sahibi esnaf ve sanatkarlar %100 faiz indirim imkanı ile kredi kullanabilmektedir.

Bakınız: Halkbank esnaf kredisi 2020

 

Denizbank Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı bankalar müşteri potansiyelini arttırmak amacıyla kampanyalar düzenleyerek uygun faizli yada faizsiz olarak kredi vermektedir. Bankaların kredi faiz oranlarının düşmesiyle beraber Denizbank yeni bir kampanyayı müşterilerine duyurdu. Sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyasını "masrafsız" olarak duyuran Denizbank bu kredi paketinde pek çok avantaj sunuyor. Denizbank, 1.000 TL faizsiz ve masrafsız olarak ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere büyük avantaj sunuyor. Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerden aranan şartlar ise 2 adet fatura talimatının verilmesi. Bu kredinin en fazla vadesi 12 olarak karşımıza çıkıyor. 1.000 TL, 12 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı ise 83,33 TL olarak hesaplanıyor. Bu krediden yararlanmak isteyen kişiler en yakın Denizbank şubesine giderek kredi başvurusunu yaptıktan sonra krediyi kullanabilir.

 

Faizsiz Kosgeb Kredileri

İş kurmak isteyen girişimcilere devlet destekleri ve sıfır faizli kredi seçenekleri de bulunmaktadır. Siz de 5 yıl vadeli olarak Kobi ve girişimcilere sunulan bu imkandan yararlanabilirsiniz. Kendi işini kurmak isteyen kişilerin yararlanabileceği bu kredi türü ile 100.000 TL'ye kadar finansman kullanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası emekliye faizsiz finansman seçenekleri de geçtiğimiz günlerde haberlerde duyurulmuştu ancak bununla ilgili henüz netleşen bir açıklama bulunmamaktadır. Bu destekler yine bazı dönemlerde açılmakta olup genellikle KOSGEB gibi kurumlarının desteği ile ve Ziraat Bankası ile Tarım Kredi Kooperatifleri işbirliğiyle verilmektedir. Siz de bu kredilere başvuru yaparak faizsiz ve ertelemeli iş kurma girişimci kredilerinden faydalanabilirsiniz. Faizsiz kosgeb kredileri ile iş kurmak istiyorsanız siz de Kosgeb kredisi nasıl alınır sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Faizsiz krediler ve bankalar hakkında güncel bilgileri bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu sayfamızdan siz de faizsiz kredi veren bankalar 2020  karşılaştırması yapabilir, ek olarak yukarıda yer alan bankaların kredi kar payı oranlarını karşılaştırıp en uygun krediyi bulabilirsiniz. Faizsiz kredi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak veya merak ettiklerinizi öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere ulaşabilir, yorum yapabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilecek sayfalar:

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

13 yorum yapılmış

Gülay
Gülay

teşekkürler.

2020-09-10 13:31:50 -
Kredi Bankalar
Kredi Bankalar

Merhabalar Halil Bey,  sicili bozuk olana kredi veren bankalar sayfasına bakarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

2020-09-09 16:21:42 -
Halil Sönmez
Halil Sönmez

abi faizsiz olarak kredi çekmek istiyorum ancak sicilim bozuk. Ne yapmam gerekiyor başvuru yapsam faizsiz kredi veren bankalar kredi notu düşüklere kredi veriyor mu?

2020-09-09 16:19:48 -
Caner TEK
Caner TEK

Faizsiz kredi veren bankaları ben anlamıyorum abi aynı şeyin laciverti hem ayranım dökülmesin hem tatsız olaylar yaşanmasın der gibi resmen...

2020-07-23 19:57:21 -
Muhittin DEVELİ
Muhittin DEVELİ

Merhabalar, faizsiz kredi hakkında bilgi almak istiyorum. Sayfanızı inceledim fakat gözümden kaçtı sanırım Ziraat Katılım konut kredisinin kar payı oranları hakkında yardımcı olur musunuz?

2020-05-25 12:20:09 -
Necati Öztürk
Necati Öztürk

Muhittin bey merhabalar, Ziraat Katılım konut kredisi kar payı oranı yüzde 28 Mayıs 2020 tarihinde (%) 0,94 olarak gözükmektedir. 100 bin tl 120 ay vadeli ziraat katılım konut kredisi aylık taksiti 1.393 TL'dir.

2020-05-28 22:57:14
Fatih ÇAVLI
Fatih ÇAVLI

faizsiz kredi veren hiçbir banka yoktur. Kar payı adı altında ismini değiştirerek faiz olarak sunmaktadır

2020-05-19 09:56:23 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Bilgilendirme için çok teşekkür ediyoruz.

2020-05-20 19:19:39
Yasin Türedi
Yasin Türedi

Merhabalar, Emlak Bank'tan faizsiz ev kredisi çekmek istiyorum ancak Nevşehir de şubesi yok galiba ne yapmam gerekiyor sizce diğer faizsiz kredi veren bankalara güven olur mu?

2020-01-16 13:45:42 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Yasin bey merhabalar, Emlak Bank henüz yeni açıldığından dolayı şubeleri henüz ülke genelinde açılmamıştır. Emlak Bank resmi internet sitesi üzerinden veya Merkez şubesini ziyaret ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca diğer faizsiz kredi veren bankalardan da içiniz rahat bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

2020-01-16 13:47:17
Hasan
Hasan

Merhaba ben Hasan Tok, sgk emeklisiyim ancak bankalar bana kredi vermiyor, sizce Ptt'ye emekli kredisi başvurusu yapsam onaylanır mı?

2019-11-06 15:21:26 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Merhabalar Hasan Bey, öncelikle bankaların krediyi reddetme nedenine bakmanız gerekiyor, bankalar kredi başvurusunda bir çok farklı kriteri incelemektedir. PTT'den kredi veren bankalar arasında Aktif Bank, gelir belgesiz ve daha kolay şartlarda kredi vermektedir. Şansınızı bir de PTT'de kullanabilirsiniz.

2019-11-06 15:22:58
Mahmut
Mahmut

Emekliyim, yaşım 62 SGK'dan. Faizsiz kredi çekmek istiyorum ne yapmam gerekiyor hangi bankayı öneriyorsunuz?

2019-11-05 23:17:42 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Mahmut bey merhaba; Bu sayfamızda yer alan faizsiz kredi veren bankalardan size en uygun geleni tercih ederek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faizsiz kredi veren bankalar "Kar Payı" ile çalışmaktadır, dolayısıyla normal kredi faiz oranları karşılaştırması gibi bu bankaların kar payı oranlarını karşılaştırarak en uygun kredi veren bankayı tercih edebilirsiniz. Bankaların resmi internet sitelerinde kar payı oranları güncel olarak bulunmaktadır.

2019-11-05 23:19:52
Ayşe Tekinturhan
Ayşe Tekinturhan

İstanbul'da faizsiz kredi veren banka bulunuyor mu? Akbank'a kredi başvurusu yapacağım ancak malum ekonomik koşullardan dolayı faizler çok yüksek biz de faizsiz olarak başvuru yapalım dedik...

2019-07-25 21:35:58 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Ayşe hanım merhaba, faizsiz kredi veren bankaların şubeleri yurt genelinde bulunmaktadır. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden şube adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2019-11-06 15:26:34
Yaşar Tek
Yaşar Tek

Kredi başvurusu yapmak istiyorum, faizsiz olarak verecekseniz ulaşın yoksa boş yere bizi yormayın.

2019-07-25 21:34:48 -
Halil Tekgöz
Halil Tekgöz

Merhabalar, faizsiz kredi veren bankalar için 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorum sıfır faizli olarak.

2019-07-25 21:34:02 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Merhaba Halil bey, bu sayfadaki bankaları tercih ederek başvurunuzu internet şubesinden veya banka şubesinden yapabilirsiniz.

2019-11-06 15:24:23
Ahmet Tanrıkulu
Ahmet Tanrıkulu

merhabalar, bankalardan faizsiz kredi almak istiyorum çok acil yardımınızı bekliyorum. 2004 yılından beridir SGK'lı olarak çalışıyorum ancak iş kurmak ve kendi işimi geliştirmek ve ülkeme faydalı bir birey olarak yaşamımı devam ettirebilmek için banka ismifark etmeksizin bana faiz olmadan yani sıfır faizli kredi verebilecek bir banka var mı? Sizlere güvenim sonsuz bu devirde kimse kimseye güvenmez iş kurmak için faizsiz kredi başvurusu...

2019-07-22 22:26:51 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Ahmet bey merhabalar, bankalardan sıfır faizli kredi çekmek mümkün değildir ancak Kosgeb gibi kurumlar sıfır faizli ve geri ödemesiz hibe krediler vermektedir. Bu kurumları tercih edebilirsiniz.

2019-11-06 15:25:15