Türkiye Finans Konut Kredisi

Bu sayfadan Türkiye Finans faizsiz konut kredisi hesaplama, kar payı oranları ve başvuru seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Türkiye Finans Konut Kredisi

 Türkiye Finans faizsizlik prensibiyle, uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyenlere finansman desteği sağlıyor! Satın almak istediğiniz konut, İslami değerlere uygun olarak Türkiye Finans tarafından satın alınır ve size istediğiniz vade üzerinden satılır. Türkiye Finans faizsiz konut kredi detaylarına sayfamızdan ulaşabilir, bütçenize uygun ödeme koşullarıyla kolay yoldan ev sahibi olabilirsiniz. Daha çok muhafazakar kesimin ilgi gösterdiği bu sistem, günümüzde her düşünceden vatandaşın ilgi odağı oldu. Bu sebepten ötürü faizsizlik prensibi ile çeşitli kredi ürünü sunan bankaların sayısı artış gösterdi. Bu görüşü destekliyor ve kar payından yararlanarak ev sahibi olmak istiyorsanız sizler de, Türkiye Finans faizsiz konut kredisi kampanya detaylarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Siz de faizsiz kredi veren bankalar sayfamızdan tüm bankaların kredi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Türkiye Finans Konut Kredisi 

Artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli ve değişken ödemeli konut finansmanı ödeme çözümleri ile ev sahibi olmak Türkiye Finans ile çok kolay! Bütçenize uygun olan ödeme seçeneği seçebilir, avantajlı vadelerle dilediğiniz konuta sahip olabilir, zorlanmadan ödemeye başlayabilirsiniz. 

 

İlginizi çekebilir: Faizsiz konut kredisi veren bankalar

 

Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler

1. T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport
 

2. Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
 

 Ücretli çalışanların maaş bordrosu antetli kağıt ile bildirildiyse, şirketin imza sirküleri gerekmektedir.
 

 Serbest meslekle uğraşanlar ve işletme sahipleri bilanço, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, son seneye ait vergi levhası, mizan ve gelir tablosunu beyan etmelidirler.
 

3. Krediye konu olan konuta ait kat mülkiyeti ve yapı kullanım izni
 

Faizsiz konut kredisinden yararlanmak için gerekli belgeleri hazırlayarak Türkiye Finans şubelerine gitmeniz yeterlidir. Türkiye’de ve dünyada faiz gelirinden uzak duran vatandaşların sayısı arttıkça, katılım bankacılığı ürünleri de çeşitleniyor. Türkiye Finans faizsiz ev kredisi ürünüyle, zorlanmadan ev sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde faaliyet gösteren ve sayısı her geçen gün artan katılım bankalarının, konut kredisi ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

İlgili sayfalar:

Vakıf Katılım faizsiz konut kredisi

Kuveyt Türk faizsiz konut kredisi

Yorum yap: