Vakıf Katılım Konut Kredisi (Faizsiz Kredi)

Bu sayfadan Vakıf Katılım konut kredisi hesaplama örneklerine ve kar payı oranlarına göz atabilir, Vakıf Katılım konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım Konut Kredisi (Faizsiz Kredi)

 Faizsiz yani İslami bankacılık olarak adlandırılan katılım bankaları, gün geçtikçe oldukça fazla vatandaşımız tarafından tercih edilmektedir. Müşteri ağının genişlemesi katılım bankalarının sayısını arttırdığı gibi sunduğu ürünleri de çeşitlendirmiştir. Avantajlı vade ve uygun kar paylarından yararlanarak, yeni bir ev sahibi olmak isteyenler Vakıf Katılım’ı tercih edebilir. Vakıf Katılım konut kredisi kampanya detaylarına hesaplamalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz konuta kavuşmak ya da yatırım fırsatlarını değerlendirmek için Vakıf Katılım’ın avantajlı ve faizsiz konut kredisine vakit kaybetmeden başvurun. 

 

Vakıf Katılım Konut Kredisi Hesaplama 2020

Vakıf Katılım faizsiz konut finansmanı ile 120 aya varan vadelerden yararlanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin % 80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun esnek ödeme planı oluşturarak, kredinizi zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Vakıf Katılım gerekli gördüğü durumlarda ek teminat veya kefil isteyebilmektedir. Sayfamızın devamında kredi detaylarını ve güncel kar payı ile hesapladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz. Aşağıdan Vakıf Katılım konut kredisi faiz oranları (kar payı) incelemesini hesaplama tablosundan yapabilirsiniz.

 

İLGİLİ SAYFALAR:

Faizsiz konut kredisi

Faizsiz kredi veren bankalar

 

Vakıf Katılım 60 Ay Vadeli Konut Kredisi Hesaplama (5 Yıl Vade)

MİKTAR

KAR PAYI

AYLIK TAKSİT

 

50 Bin TL

%1,19

1.171 TL

 

70 Bin TL

%1,19

1.639 TL

 

90 Bin TL

%1,19

2.107 TL

 

100 Bin TL

%1,19

2.341 TL

 

150 Bin TL

%1,19

3.512 TL

 

250 Bin TL

%1,19

5.853 TL

 

Hesaplama tarihi: 28.09.2020

 

Faizsiz Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

  • Vakıf Katılım konut finansmanı başvuru formu
  • T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Krediye konu olan konutun tapu belgesi
  • Kredi başvurusu yapan şahsa ve son 2 aya ait olan elektrik, telefon, su ya da doğalgaz faturası
  • Vakıf Katılım tarafından istenebilecek diğer belgeler

 

Faizsiz bankacılık anlayışını benimsiyorsanız, Vakıf Katılım faizsiz konut kredisi 2019 kampanyası tam size göre! Avantajlı vade ve güncel kar paylarıyla hazırlanan hesaplamalarımızı sayfamızdan inceleyebilir, başvuru yaparak dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz.  Bu belgelere ek olarak banka gerekli gördüğü durumda kefil isteyebilir ve kefillerin de bu belgeleri hazırlayarak bankaya teslim etmesi gerekir. Vakıf Katılım konut kredisi 2020 hesaplamanızı sayfamızdan inceleyebilir,  bütçenize uygun ödeme planı ile hayalini kurduğunuz konuta kavuşabilirsiniz. İslami değerler doğrultusunda katılım bankalarının kredi ürünlerinden yararlanmak isterseniz, Vakıf Katılım’ın avantajlı faizsiz konut kredisini tercih edebilirsiniz. 

Yorum yap:

Kapat