GARANTİ BANKASI Altın Hesabı Açma

Bu sayfadan Garanti Bankası altın hesabı açma ile ilgili bilgileri öğrenerek altın hesabınızı açabilir ve paranızı altın hesabında değerlendirebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI Altın Hesabı Açma

Garanti Bankası’nın vadesiz altın hesabı, vadeli altın hesabı ve birikimli altın hesabı ile kazanç sağlayabilirsiniz. Gram ve santigram bazında altın alabilir, altınınızla altın kazanabilir ve kredi kartı- vadesiz TL hesabınızla altın biriktirmeye başlayabilirsiniz. Günümüzde altına birikim yapan vatandaşlarımızın sayısı gün geçtikçe artıyor. Daha güvenli ve kazançlı olduğu için bankaları tercih eden vatandaşlar, altın hesabının nasıl açılacağı konusunda fikir sahibi değil. Garanti Bankası altın hesabı açma; vadeli- vadesiz altın hesabı ve birikimli altın hesabı nedir? Garanti Bankası’nın altın hesapları hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Garanti Bankası altın hesabı 

Altın üzerinden birikim yapmak ve güvenli bir şekilde gram altın almak isteyen vatandaşlarımız Garanti Bankası’nın vadesiz hesabını açtırıyor. Vadesiz altın hesabınızı şubelere giderek ve internet üzerinden açabilirsiniz. https://sube.garanti.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr adresine girerek, vadesiz altın hesabınızı internet üzerinden açabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızda Türk Lirası ve USD karşılığı gram altın alabilir ve satabilirsiniz. Bu hesabınızda minimum işlem limiti 1 gram, maksimum 3 gramdır. Vadesiz aştın hesabınızla diğer tüm altın hesaplarına havale de yapabilirsiniz. Herhangi bir faiz işlenmez ve ücret alınmaz. Çalınma ve kaybolma riski olmadan, güvenli bir şekilde altın biriktirebilirsiniz. Altın birikimi yapmak ve yatırımlarınızın güvenli bir şekilde hesabınızda değerlenmesini istiyorsanız vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Garanti Bankası’nın avantajlı faiz oranları ile kazanç sağlayabilirsiniz. % 2,75’e varan faiz fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı internetten ve şubelerden yapabilirsiniz. Garanti Bankası vadeli altın hesabı açma işleminizi hesaplar ve ürünler menüsünden-> hesap açılışı -> e- vadeli hesap sekmesinden yapabilirsiniz. Sizler de, güvenli ve kazançlı bir şekilde birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası'nda altın hesabı açmak için öncelikle Garanti Bankası'nda vadesiz TL hesabınızın bulunması gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa Garanti Bankası hesap açma sayfasına göz atarak yeni hesabınızı açabilirsiniz. Sonrasında ise altın hesabınızı internet bankacılığından yukarıda anlatılan şekilde açabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı şifreniz henüz yoksa, Garanti Bankası internet şifresi alma sayfasına da bakabilirsiniz.
 
Birikimli altın hesabınıza düzenli ödeme talimatı vererek güvenli bir şekilde altın cinsinden birikim yapabilirsiniz. Birikimli altın hesabınıza herhangi bir kredi kartından otomatik ödeme yaparak düzenli altın biriktirebilirsiniz. 7/24 internetten, alo garanti ve şubelerden birikimli altın hesabınıza ulaşabilirsiniz. https://sube.garanti.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr adresinden birikimli altın hesabına başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası altın hesabı açma konusunda merakınızı gidererek, birikim yapmaya ve altınlarınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Kemal Karaman

Altın hesabı

2021-12-24 17:33:20 -
Kapat