Garanti ATM Para Çekme Limiti 2022

Siz de bu sayfadan Garanti ATM para çekme limiti 2022 güncel verilerine göz atarak tüm Garanti Bankası ATM'lerinden hemen para çekebilirsiniz.

Garanti ATM Para Çekme Limiti 2022

 Her bankanın kendine özel ATM'lerinden günlük işlem limitleri bulunmaktadır. Garanti günlük para çekme limiti 2022 yılı verileri bu sayfada yer almaktadır. Bu nedenle belirli bir miktar günlük olarak çekilebilmekte yada yatırılabilmektedir. ATM'leri işlemleri hızlandırmak amacıyla kullanıyoruz ve para yatırma, para çekme, havale, eft, kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, fatura ödeme, kredi başvurusu gibi pek çok finansal işlem bankamatiklerden yapılabilir. Bu konumuzda Garanti paramatiklerinden günlük para gönderme ve çekme limitleri ile günlük para çekme limiti yükseltme var mı onlara bakacağız.

Garanti ATM Para Çekme Limiti 2022
Korona virüs salgınından dolayı tüm bankalar ATM'den para çekme limitlerini yükseltti. Tüm müşteriler için Garanti günlük ATM'den para çekme limiti 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Nakit avans ve diğer kart sahipleri için de bu limit aynıdır. Garanti BBVA şubelerinden para çekimi için herhangi bir limit bulunmamaktadır. İşte Garanti ATM'lerden para çekme limiti:

  • Garanti Mastercard: 5.000 TL
  • Garanti Visa Card: 5.000 TL
  • Garanti Bonus kredi kartı: 5.000 TL
  • Garanti QR ile para çekme: 3.000 TL

 

Garanti Bankası ATM Para Yatırma Limiti
Garanti Bankası ATM'den günlük para yatırma limiti ise 12.000 TL olarak belirlenmiştir. ATM'ye para yatırırken 10 TL ve katları paraları yatırabilirsiniz. Yüksek limitli para yatırımları için yine bir günün geçmesini beklemeniz gerekmektedir. 

Garanti Bankası ATM Limit Artırma
Garanti Bankası ATM'lerinden günlük para çekme ve yatırma limitlerine sürekli takılan kişiler, limit artırmak için yöntemler arayabilir. Şuan için limit artırımı bir taleple yada banka tarafından yapılamaz ve tüm müşteriler için aynı limitler uygulanır. Ancak fatura ödemeleri, kira ödemesi, borç ödeme, taksit ödemeleri gibi şeyleri havale-eft, otomatik ödeme gibi ürünler tanımlatarak günlük para çekme limitlerini hafifletmeniz mümkündür. Bu konumuzda Garanti ATM para çekme limiti ve yatırma limiti hakkında bilgiler verdik.

 

Diğer bankalar:

Akbank günlük para çekme limiti

Ziraat Bankası günlük para çekme limiti

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

mehmet alvan

iyi günler benim banka kartimda kullanabilir limit 2000tl yazıyor günlük atm den para çekemiyorum yardımcı olurmusunuz

2019-01-09 18:49:20 -