sponsorlu bağlantılar

Garanti Bankası ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Garanti Bankası ATM'lerinden günlük para çekme ve yatırma limitleri bu sayfada yer almaktadır. Garanti ATM'den günlük para çekme limiti nedir?

sponsorlu reklamlar

2018-04-06 14:29:15

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Her bankanın kendine özel ATM'lerinden günlük işlem limitleri bulunmaktadır. Garanti Banaksı ATM'den günlük para çekme limiti, 2018 yılı verileri bu sayfada yer almaktadır. Bu nedenle belirli bir miktar günlük olarak çekilebilmekte yada yatırılabilmektedir. ATM'leri işlemleri hızlandırmak amacıyla kullanıyoruz ve para yatırma, para çekme, havale, eft, kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, fatura ödeme, kredi başvurusu gibi pek çok finansal işlem bankamatiklerden yapılabilir. Bu konumuzda Garanti paramatiklerinden günlük para gönderme ve çekme limitleri ile günlük para çekme limiti yükseltme var mı onlara bakacağız.

Garanti ATM Para Çekme Limiti

Garanti Bankası her banka gibi atm'lerinde günlük para çekme limiti uygulamaktadır. Tüm müşteriler için günlük para çekme limiti 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Nakit avans ve diğer kart sahipleri için de bu limit aynıdır. Bu limite takılmamak için bir kaç faktör bulunmaktadır. Bunları da aşağıda limit artırma bölümünde sunacağız.

Garanti Bankası ATM Para Yatırma Limiti

Garanti Bankası ATM'den günlük para yatırma limiti ise 12.000 TL olarak belirlenmiştir. ATM'ye para yatırırken 10 TL ve katları paraları yatırabilirsiniz. Yüksek limitli para yatırımları için yine bir günün geçmesini beklemeniz gerekmektedir. 

Garanti Bankası ATM Limit Artırma

Garanti Bankası ATM'lerinden günlük para çekme ve yatırma limitlerine sürekli takılan kişiler, limit artırmak için yöntemler arayabilir. Şuan için limit artırımı bir taleple yada banka tarafından yapılamaz ve tüm müşteriler için aynı limitler uygulanır. Ancak fatura ödemeleri, kira ödemesi, borç ödeme, taksit ödemeleri gibi şeyleri havale-eft, otomatik ödeme gibi ürünler tanımlatarak günlük para çekme limitlerini hafifletmeniz mümkündür. Bu konumuzda Garanti Bankası ATM para çekme limiti ve yatırma limiti hakkında bilgiler verdik. Sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazabilir, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
mehmet alvan

iyi günler benim banka kartimda kullanabilir limit 2000tl yazıyor günlük atm den para çekemiyorum yardımcı olurmusunuz

2019-01-09 18:49:20 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA