Garanti Bankası ATM Para Çekme Limiti 2020

Garanti Bankası ATM Para Çekme Limiti 2020

Siz de bu sayfadan Garanti ATM para çekme limiti 2020 güncel verilerine göz atarak tüm Garanti Bankası ATM'lerinden hemen para çekebilirsiniz.

Garanti Bankası ATM Para Çekme Limiti 2020

 Her bankanın kendine özel ATM'lerinden günlük işlem limitleri bulunmaktadır. Garanti Banaksı ATM günlük para çekme limiti, 2020 yılı verileri bu sayfada yer almaktadır. Bu nedenle belirli bir miktar günlük olarak çekilebilmekte yada yatırılabilmektedir. ATM'leri işlemleri hızlandırmak amacıyla kullanıyoruz ve para yatırma, para çekme, havale, eft, kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, fatura ödeme, kredi başvurusu gibi pek çok finansal işlem bankamatiklerden yapılabilir. Bu konumuzda Garanti paramatiklerinden günlük para gönderme ve çekme limitleri ile günlük para çekme limiti yükseltme var mı onlara bakacağız.

Garanti ATM Para Çekme Limiti 2020
Korona virüs salgınından dolayı tüm bankalar ATM'den para çekme limitlerini yükseltti. Garanti Bankası her banka gibi ATM'lerinde günlük para çekme limiti uygulamaktadır. Tüm müşteriler için günlük para çekme limiti  5.000 TL olarak belirlenmiştir. Nakit avans ve diğer kart sahipleri için de bu limit aynıdır. Bu limite takılmamak için bir kaç faktör bulunmaktadır. Bunları da aşağıda limit artırma bölümünde sunacağız.

Garanti Bankası ATM Para Yatırma Limiti
Garanti Bankası ATM'den günlük para yatırma limiti ise 12.000 TL olarak belirlenmiştir. ATM'ye para yatırırken 10 TL ve katları paraları yatırabilirsiniz. Yüksek limitli para yatırımları için yine bir günün geçmesini beklemeniz gerekmektedir. 

Garanti Bankası ATM Limit Artırma
Garanti Bankası ATM'lerinden günlük para çekme ve yatırma limitlerine sürekli takılan kişiler, limit artırmak için yöntemler arayabilir. Şuan için limit artırımı bir taleple yada banka tarafından yapılamaz ve tüm müşteriler için aynı limitler uygulanır. Ancak fatura ödemeleri, kira ödemesi, borç ödeme, taksit ödemeleri gibi şeyleri havale-eft, otomatik ödeme gibi ürünler tanımlatarak günlük para çekme limitlerini hafifletmeniz mümkündür. Bu konumuzda Garanti Bankası ATM para çekme limiti 2020 ve yatırma limiti hakkında bilgiler verdik. Sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazabilir, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

mehmet alvan
mehmet alvan

iyi günler benim banka kartimda kullanabilir limit 2000tl yazıyor günlük atm den para çekemiyorum yardımcı olurmusunuz

2019-01-09 18:49:20 -