Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2021

Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranları 2021 hesaplaması yaparak en uygun bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2021

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvuru formu ile size vakit kazandırıyor! Kredi türleri arasında en sık tercih edileni, ihtiyaç kredisi. Uygun faiz oranları ve vade seçeneklerinin 36 aya kadar uzatılması ile birlikte daha çok tercih edilmeye başlandı. Bankaların ihtiyaç kredisi için uygulamış oldukları faiz oranları farklılık gösterebilmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranlarını ve başvuru kanallarını merak ediyorsanız sayfamızdaki bilgilere göz atabilirsiniz. Kredi çekmeyi düşünen vatandaşlarımız için, farklı tutarların çeşitli vadelerde aylık ve toplam ödemelerini hesapladık. Evlenmek, eşyalarını değiştirmek, tatile çıkmak ve her türlü ihtiyaçlarını gidermek için nakit paraya ihtiyaç duyanlar, Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ile bütün ihtiyaçlarınızı giderebilir, ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz. 

Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama aracını kullanarak güncel faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri: 444 0 333 ‘i arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Garanti internetten kredi başvurusunda bulunmak için lütfen tıklayınız!

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formu için lütfen tıklayınız!

Garanti internet üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek için: kredi- ihtiyaç kredisi; GarantiCep üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek için: bankacılık işlemleri- başvurular- kredi başvurusu adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu kanalların dışında ALO Garanti’yi arayarak, kısa mesaj (sms) atarak ya da şubeye giderek başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisine T.C. kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınız ile kolayca başvurabilirsiniz. Banka çalışma şeklinize göre çeşitli belgeler talep edebilmektedir. Bunlar;
 

1. Ücretli Çalışanlar: 2 aydan eski olmayan güncel bordro, iş yeri sicil numarası, aylık net maaşınızda herhangi bir kesinti olup olmadığına dair gelir yazısı ve imza sirküleri.

2. Emekliler: Emekli kartı, emekli aylık tahsis belgesi, emekli maaşınızı belirtebileceğiniz banka hesap cüzdanı.

3. Şahıs Şirketi Sahipleri: Güncel vergi levhası ve yıllık gelir vergisi beyanı, işletme hesap özeti.

4. Sermaye Şirketi Ortakları: Güncel vergi levhası ve yıllık kurumlar vergisi beyanı.

5. Kira Geliri Sahipleri: Kiraya konu olan güncel vergi levhası, 2 yıldan eski olmayan kira kontratı ve kira tahsilatına ilişkin belge (2 aydan eski olmayacak.)

6. Faiz Geliri Sahipleri: Faiz geliri belgesi. Lakin belgenin, başvuru tarihinden sonra alınmış olması gerekiyor.

7. Çifçiler: Çiftçilik ve zirai kazanç belgesi.
 

Ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi vatandaşlar Garanti Bankası ihtiyaç kredisine başvuru yapacaksa, başvuru sırasında herhangi bir kefile ihtiyaç yoktur. Fakat bazı durumlarda banka, kefil talep edebilmektedir. Eğer banka gerekli görüp sizden kefil istemişse: kefilin de yukarıda belirttiğimiz belgeleri tamamlayıp, bankaya vermesi gerekmektedir. İhtiya. Kredisine başvuracak kişinin sgk da kaydı yoksa gelir belgesi talep edilmektedir. Özelliklerini incelemiş olduğunuz Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplamalarınızı yapabilir, geri ödeme planınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

İSMAİL BİLDİK

Ben bu yıl ürünlerimde verim alamadığımdan dolayı kredi borcumu ödemekte zorluk çekiyorum kredi taksitlerimi ödemek için bana yardımcı olun bunun yapılandırmasına rica ediyorum saygılar

2022-03-09 22:50:32 -