Garanti Bankası e Vadeli Hesap Faiz Oranları

Sizde paranızı değerlendirmek için mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Garanti Bankası e-vadeli hesap faiz oranları 2018 yılında kazandırmaya devam etmektedir.

Garanti Bankası e Vadeli Hesap Faiz Oranları

 Garanti Bankası'nın her zaman sunduğu yüksek faiz oranlarıyla sizde mevduat hesabıyla kazanabilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesinden açacağınız e-vadeli hesap ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz. 
Garanti Bankası e vadeli hesap ile 2018 senesinde daha çok kazanmanız için piyasa koşullarına bağlı olarak artırılmıştır. Buna bağlı olarak diğer bankalarda olduğu gibi Garanti Bankası da pek çok avantajlı kampanyalar düzenlemektedir.

Garanti Bankası E - Vadeli Hesap


Banka adı:


Mevduat Adı:


E- Vadeli Hesap


Para Cinsi:


TL (Türk Lirası)


Faiz Oranları:


% 8.15


Mevduat Süresi:


1 Ay (30 Gün)


Mevduat Tutarı:


10.000 ₺


Brüt Kazanç:


69.22  ₺


Net Kazanç:


58.84 ₺


Vergi Giderleri:


10.38 ₺


Toplam Kazanç:


10.058 ₺


GARANTİ BANKASI E VADELİ HESAP FAİZ ORANLARI

Garanti Bankası'nın sürekli sunduğu teknolojik imkanlar ile sizde faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası'nda hesabınız bulunuyorsa ilk olarak internet bankacılığı şifrenizi alın. Şifre alma işlemlerinden sonra Garanti internet şubesine giriş yaparak "Yatırımlar" bölümünden "E-vadeli hesap açılışı" menüsüne gelerek ücretsiz olarak hesabınızı kullanıma açabilirsiniz. Sizde Garanti Bankası'nın vadeli faiz oranlarından yararlanarak, hiçbir risk almadan paranızın değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Garanti Bankası e vadeli hesap faiz oranları konumuzu incelediniz.

Diğer bankaların faiz oranlarına göz atmak istiyorsanız ayrıca en yüksek faiz veren bankalar konumuza da bakabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Soner agca

Hesap açmak

2020-05-06 12:15:36 -
Ahmet cetin

Kredi kullanmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

2017-09-06 07:32:16 -
Kapat