sponsorlu bağlantılar

Garanti Bankası EFT Saatleri 2019

Bu sayfadan Garanti eft saatleri 2019 yılına ait bilgilerin yanı sıra Garanti Bankası eft ücretleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2019-04-10 21:40:10

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 Ülkemizde hizmet veren özel sermayeli bankalardan birisi de Garanti'dir. Garanti Bankası eft saatleri 2019 yılı kaçta başlar yada kaçta bitiyor diye merak ediyorsanız bu konumuzu inceleyebilirsiniz. Garanti Bankası'nda en kolay adımlarda EFT işlemlerinizi (Elektronik Fon Transferi) yapabilirsiniz.

Garanti Bankası EFT Saatleri

Garanti Bankası hesabınızdan farklı bir bankanın hesabına para göndermek istiyorsanız EFT kullanabilirsiniz. Garanti'de eft saatleri ise 09:00 - 17:15 saatleri arasında yapılabilmektedir. Diğer yandan, saat 16:00 ile 17:15 arasında yapılan EFT işlemleri "geç eft" olarak işlem görecek ve ekstra ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Geç eft yerine bir sonraki güne talep oluşturarak ilk iş gününde paranızı gönderebilirsiniz.

Garanti EFT Nasıl Yapılır?

Elektronik Fon Trasnferi olarak adlandırılan EFT işlemleri, bir bankadan farklı bir bankaya para göndermek olarak açıklayabiliriz. Yani Garanti Bankası'ndan Ziraat Bankası'na para trasnferi yapacaksanız EFT yapmanız gerekmektedir. Havale sadece aynı banka içerisinde yapılan para trasnferi işlemlerini kapsamaktadır. Garanti Bankası eft nasıl yapılır diyen kişilere ise şöyle açıklayabiliriz; İlk olarak Garanti internet şubesi yada Garanti mobil şubeye giriş yapın. Sonrasında ise karşınıza çıkan ana menüden "Para Transferleri -> EFT" menüsüne gelin. Sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra (karşı tarafın iban bilgisi, gönderilecek tutar, gönderilemek istenen tarih gibi) onaylamanız halinda paranız 5 ile 20 dakika arasında karşı tarafa iletilecektir. EFT işlemlerinde Merkez Bankası'nın onayı alındığı için havaleye göre daha geç yapılmaktadır. Aynı zamanda Merkez Bankası'nın kapalı olduğu günlerde de eft işlemleri yapılamaz.

Garanti Bankası EFT Ücretleri

Diğer yandan Garanti eft saatleri 2019 yılı bilgilerine yukarıdan ulaştınız, şimdi de gelelim eft ücretlerine. Garanti Bankası internet şubesinden 6,75 TL, Garanti Bankası müşteri hizmetlerinden en az 70 TL en yüksek 120 TL, ATM'den 18 TL, şubeden en az 75 en yüksek 800 TL eft ücreti alınacaktır.


eft ücretleri  konumuza da bakarak tüm bankaların eft gönderim ücretlerini de öğrenebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
Kadir avsar

3 gunden beri para gelecek dekont elimde daha karta para yatmadi garanti cok iyi bir banka degil

2018-11-01 14:44:17 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA