sponsorlu bağlantılar

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (İnternetten)

Bakiyenizi öğrenmek isteyenler, Garanti bakiye sorgulama kanallarını kullanarak güncel bakiye bilgilerine ulaşabilir. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgiler ile Garanti Bankası hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (İnternetten)

2018-07-13 21:13:54

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
 Hesap bakiyenizi öğrenerek güncel bütçenizi bakiyenize göre planlamak mı istiyorsunuz? Siz deGaranti Bankası hesap bakiyesi sorgulamaişlemi için aşağıdaki kanalları kullanabilir ve bakiyenizi öğrenerek tüm bütçe planlamanızı buna göre belirleyebilirsiniz. Garanti Bankası'nda pek çok farklı kanaldan bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Garanti Bankası'nda hesap bakiyesi sorgulamak oldukça kolay işlemleri gerektirir. Aşağıdaki adımları takip ederek anında bakiyelerinizi görüntüleyebilir ve bütçenizi buna göre planlayabilirsiniz.

GARANTİ BAKİYE SORGULAMA

Garanti Bankası'na ait banka hesabınızın bakiyesini görüntülemek için siz de müşteri hizmetlerinden, atm'lerden, internet şubesinden, mobil şubeden, Garanti Bankası şubelerinden bilgi alabilir ve hesap bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Aşağıda sorgulama kanallarını ayrı ayrı olarak, maddeler halinde sizlere sunduk. Siz de dilediğiniz kanal aracılığıyla bakiyenizi hemen öğrenebilirsiniz.Ayrıca Garanti Bankası sms ile bakiye sorgulama işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz ancak, bize göre en kolay hesap bakiyesi görüntüleme yöntemi internet şubesidir. İnternet şubesine girerek tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenin yanı sıra, hesap bilgilerizi de kontrol edebilirsiniz.

1. Sms ile:Sms ile geçtiğimiz dönemlerde sorgulama yapılsa da, artık bu hizmet aktif değildir. Fakat "Cepsubesi" yazdıktan sonra 3342'ye sms gönderirseniz Garanti Bankası mobil uygulama linki telefonunuza gönderilecektir. Mobil uygulamayı kurduktan sonra hesap bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz.
2. Müşteri hizmetleri: Garanti müşteri hizmetleri444 0 333'ü aradıktan sonra siz de hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
3. Şubelerden:Garanti Bankası şubelerine giderek hesap bilgileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
4. ATM:Garanti Bankası veya farklı ATM cihazlarından kartınızı taktıktan sonra hesaplar sayfasına girerek bakiye görüntüleme yapabilirsiniz. Farklı bankaların atm'leriden ek ücret alınabilmektedir.
5. İnternet Şubesi:Garanti Bankası internet şubesine (https://www.garanti.com.tr) giriş yaptıktan sonra TL/ USD / Euro / Altın gibi birimlerde hesap bakiyelerinizi kontrol edebilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesini kullanabilmek için, internet şubesine sahip olmanız gerekmektedir.  Şifrenizi alabilmek için Garanti Bankası sitesinde sağ üst tarafta bulunan "bireysel" menüsüne tıklayın. Sonrasında açılan sekmede "ilk kez parola almak istiyorum" menüsüne tıkladıktan sonra yeni bir şifre oluşturarak Garanti internet şubesini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Dediğimiz gibi sms ile bakiye sorgulamak artık aktif değildir fakat, Garanti Bankası internet şubesine girerek kolaylıkla tüm hesap hareketlerinizi ve bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı hesap hareketleri ve ektrelerinizi de Garanti intrenet şubede görüntülemek mümkündür. Ayrıca Garanti Bankası internet şubesinden fatura ödemeleri, e-vadeli hesap işlemleri, yatırım işlemleri, döviz alım-satımı, altın alım-satımı ve pek çok farklı bankacılık işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan bilgiler ile siz deGaranti bakiye sorgulamaişlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir, bakiyenize göre bütçenizi planlayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Ferhat  bozkurt
Ferhat bozkurt

kart bakiyemi kart bakiyemi öğrenmek istiyorum

2018-11-23 17:38:53 -
Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA