Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten Anında)

Siz de bu sayfadan Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapın, anında onaylanan Bonus kredi kartınızı kullanmaya başlayın ve avantajlardan yararlanın.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten Anında)

 

 Garanti, Türkiye'de profesyonelce hizmet veren ve özel bankalar arası büyüklükte ikinci sırada yer almaktadır. Sunduğu hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti oranıyla bu başarıyı yakalayan Garanti, hizmetine devam etmektedir. Garanti Bankası'ndan kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız; sizler için Garanti'de ne tür kredi kartı olduğunu araştırdık. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için ön bilgilendirme yapacak olursak, Bankalar tarafından kişilere yada kuruluşlara sunulan, satın almalarda para yerine bir ödeme aracı olarak geçen, alınan hizmetin yada malın kartı veren kuruluş tarafından ödenmesini güvence altına alan karttır. 

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti'nin kredi kartları, günümüz koşullarında ileri teknolojilerle donatılmış ve çeşitli bir kullanım alanına sahiptir. Bonus yada Garanti adı altında sunulan kredi kartları listesi aşağıda yer almaktadır.

 

 • Bonus Kredi Kartı
 • Bonuıs Flexi Kart
 • Bonus Genç
 • Money Bonus
 • Miles&Smiles
 • American Express Card
 • Bonus Flaş


Yukarıdaki Garanti kredi kartlarını incelediğimizde özel kullanıma göre düzenlenmiş yada Garanti aidatsız kredi kartı olarak da sunulabilen kartlar için başvuru kanalları yoluyla bankaya kısa yoldan başvurunuzu iletebilirsiniz.

 

 

 

Garanti Kredi Başvuru Kanalları

Garanti Bankası, kredi almak isteyen kişiler için başvuru kanallarını çoğaltmıştır. Her müşterisine istediği yerden kredi başvurusu yapma seçeneği sunmuştur. İleri teknolojik başvuru kanalları sayesinde müşterilerini nhızlı şekilde bankaya ulaşmalarını sağlamıştır.

 


Garanti şubelerinden başvuru


Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında gösterilen Garanti, yurt içi ve dışında şube sayısı olarak 3. büyüklüktedir. Bankanın, hemen hemen her bölgede yer almış olması, müşterilerinin kolay yoldan şubeye gitmelerine olanak tanımıştır. Kredi kartı almak isteyen kişiler, istediği bankanın şubesine giderek müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi başvurusunu kolay yoldan yapabilmektedirler.

 

 

 

 


İnternetten kredi kartı başvurusu


Garanti'nin internet sitesi üzerinden müşterilerine sunmuş olduğu kredi başvurusu adımıyla başvurunuzu online ve güvenli şekilde bankaya iletebilirsiniz. İnternet sitesindeki adımları takip ederek; kredi kartları başvuru Formu'na doldurarak kredi kartı başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 


Telefonla kredi kartı başvurusu


Telefon bankacılığında kolay yoldan kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan 444 0 333 yada 444 0 335 numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 


Garanti Cep kredi kartı başvurusu


Garanti'nin mobil telefonlar için geliştirdiği "cep" uygulaması sayesinde zaman sınırı olmadan kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Başvuru için; Başvurular > Kredi kartı Başvurusu adımını takip ederek kredi başvurunuzu bankaya kısa yoldan iletebilirsiniz. Bu uygulama Android ve İos ortamlarında bulunduğu gibi Google Play yada İtunes gibi marketlerden "Garanti Cep" yazarak uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonrasında kolay uygulama ayarlarını yapmanız gerekmektedir. Bunun için internette araştırma yapabilir yada bankadan destek alabilirsiniz.
 

 

 


Garanti atmlerinden kredi başvurusu


Garanti Atm'lerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Atmye giriş yaptıktan sonra, başvurular bölümünden kredi kartı başvurusu bölümünden başvuruzu bankaya iletebilirsiniz.
 

 

 

 

 

 

 

 

Garanti Bankası Kredi Kartları

Aşağıdaki araştırmamızda ise en çok kullanılan Garanti kredi kartlarından bahsedeceğiz. 

Bonus Card
Bonus, Garanti Bankası'nın en çok talep gören kredi kartıdır.
 • Her alışveriş için bonus kazanma şansınız bulunuyor. Anlaşmalı mağazalarda ise bu bonusları harcamak mümkün olabiliyor.
 • Bonus Card ile yapılan harcamalar ayda 2 Bin lirayı geçerse; Bonus Gold avantajına da sahip olabiliyorsunuz
 • Garanti Asistan, vale gibi Garanti'nin hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz
 • %1,84 faiz oranı ile nakit avans çekebilirsiniz.
 • Garanti Bonus Card ile gecikme faizi olarak %2,34 talep edilmektedir.

 

 

 

 

Garanti kredi kartı başvurusu yaptıysanız şimdiki süreç ise sonucunu öğrenme sürecidir. Her bir başvurunun belli bir bekleme süresi vardır. Bu bekleme süresi sonucunda banka tarafınıza dönüş yapmadıysa, kredi kartı başvuru sonucu kendiniz öğrenebilirsiniz. Bunun için 444 0333 numaralı telefonu arayabilir ve başvuru sonucu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca direk olarak şubeden de müşteri temsilcisiyle görüşebilir ve kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Garanti'nin internet sitesi üzerinden başvuru ekranından da sorgulama yapabilmeniz mümkündür.

Garanti kredi kart başvurusu adımları için yukarıda yazan kaynakları takip edebilirsiniz. Böylelikle sizin deGaranti Bankası'nda kredi kartı alma avantajını elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yukarıdaki bilgiler doğrultusunda Garanti kart başvurusu güvenli şekilde yapılabilmektedir. Garanti Bankası tüm olanaklarını kullanarak müşterilerine doğru hizmeti vermek adına hızla çalışmaktadır. Teknolojik imkanları müşterilerine sunarak başvurularda hızlılığı çözüm haline getiren banka, başvuru sonrasında da hızlı şekilde müşterilerine dönüş yapmaktadır.

Verdiğimiz bilgilerden yola çıkarak sizde kolay bir biçimde Garanti Bankası kredi kartı başvurusu bu konu üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için toparlamak gerekirse şubeden, sms ile, Garanti Cep ile, internetten, müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu eğer onaylanırsa, onaylandığı tarihten itibaren yeni kredi kartınız 1 hafta içerisinde kapınıza kadar gelecektir. Eğer kredi kartı durumunuzu sorgulamak istiyorsanız yine Garanti'nin müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Garanti'nin internet sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

Yorum Yap:

Yorumlar

4 yorum yapılmış

islam oruclu

kredikartimin sonucunu öğrenmek istiyorum

2018-03-24 17:46:43 -
Kredibankalar.com

Ebru Hanım merhabalar. Garanti Bankası'ndan kredi kartı almak istiyorsanız konumuzdaki başvuru yollarından birisini kullanarak kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

2017-05-14 22:45:37 -
EBRU TAŞ

kiredi kartı almak istiyorum

2017-04-15 17:59:15 -
Ahmet Türevi

geçenlerde garanti bankası'ndan kredi kartı başvurusu yaptım. ben garanti kart başvurusu için uygun gördüğüm yol sms ile başvuruydu ve tam 10 dakikada sonuç geldi kart ise 1 hafta içerisinde elime ulaştı. sizlere çok teşekkür ediyorum.

2017-03-31 13:38:09 -