Garanti Bankası Kredi Yapılandırma

Garanti Bankası'na olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödemekte güçlük mü çekiyorsunuz. Garanti Bankası kredi yapılandırma 2018 yılında bu konuda yer almaktadır.

Garanti Bankası Kredi Yapılandırma

  Bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödemekte güçlük çekenler için "kredi yapılandırma" konularımızı sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu sayfada Garanti kredi kartı yapılandırma ve kredi yapılandırma ile ilgili tüm gerekli bilgileri hazırladık. Aşağıda yer alan bilgiler ile siz de borçlarınızı geciktirmeden Garanti'ye ödemek için kredinizi yapılandırabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Yapılandırma

Garanti Bankası bünyesinde kullanılan Bonus, Money, Platinum ve flexi Bonus kartların borcunu ödeyemiyorsanız veya kredi borçlarınızı ödeyemeyecek kadar nakite sıkıştıysanız, bankayla bu durumu görüşerek bu borçlarınızı yeniden yapılandırabilir ve farklı yöntemler ile taksitlendirerek bu seçeneği kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi bankalara kredi ve kredi kartı borçlarını zamanında ödememek, kredi notunun düşmesine neden olmakta, 3 ay art arda ödememek ise bankanın yasal yollara başvurmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumla karşılaşmak istemiyorsanız siz de Garanti Bankası'yla iletişime geçerek borcunuzu yeniden yapılandırabilir, vade sayısını arttırarak ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 

İlgili haber: Kredi borcu yapılandırma 2018

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

Bankalara olan borçlarınızı gününde ödediğiniz zaman herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız ancak, kredi kartı borçlarını geç ödemek ve 3 ay art arda ödememek sonrasında avukatlık olabilir banka sicilinizi bozabilirsiniz. Banka borçlarınızı ödeyecek bütçeyi bulamıyorsanız bankalar bu gibi durumlarda tüketicilere yardımcı olmaktadır. Ödemeleri taksitlendirerek kişilerin borç yükünden kurtulmaları için yeni çözümler üretirler. Eğer banka yapılandırma teklifini kabul etmezse, bu durumda yapacağınız bir diğer çözüm ise
borç transfer kredisi veren bankalarsayfasındaki bilgilere göre hareket etmenizdir. Garanti Banksa'nın kredi kartlarını yapılandırmak ve yeniden taksitlendirmek istiyorsanız en yakın Garanti şubelerine gidebilir veya, aşağıda bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yasalara göre borcunu ödeyemeyen kişilerin borçları 72 aya kadar bölünebilmektedir ancak bu durum bazı yasalar çerçevesinde ve bankanın insiyatifinedir. Bankalar, borçlulardan parasını bir an önce alarak kar etmek isterler. Eğer Garanti Bankası borç yapılandırma talep ediyorsanız 0212 410 90 00 telefon numarasını arayabilir veya en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz.

İlgili: Garanti Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma 2018

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Tuncer Arslan

Merhaba ben tuncer arslan benim kredilerimi borclarimi odeyemiyorum bana bir yardımcı olursanız çok memnun olurum kredilerimi yapılandırma istiyorum bana bir yardımcı olursanız çok memnun olurum saygilarimla

2022-01-09 20:05:45 -
Ramazan

Vakıfbank borcum var hacizlik oldum bunu taksitlendirip kapatmak istiyorum

2021-12-17 01:00:20 -