GARANTİ BANKASI Mevduat Faiz Oranları

Bu sayfadan siz de Garanti Bankası mevduat faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere ve hesaplamalara göz atarak paranızı Garanti'nin e-vadeli hesabında değerlendirebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI Mevduat Faiz Oranları
Garanti Bankası mevduat faiz oranları 2021 araştırmasını yaparak  Garanti Bankası mevduat faiz oranlarını sizlere sunduk.Çünkü elinizdekivar olan  paranın  nasıl değerlendirilecek cevabı bizde. Artık bankalar vatandaşlara çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Şubelere gitmenize gerek kalmadan, İnternet bankacılığına girerek mevduat hesaplamanızı yapabiliyorsunuz.PekiGaranti Bankası mevduat faiz oranları 2019’ ait özellikler neler?Vade sonuna kadar piyasadaki faiz hareketlerinden etkilenmez, sabit getiri sağlar.1 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay vadeli hesapların yanında, 32 günden 400 güne kadar istediğiniz vadede kırık vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 

Garanti Bankası Vadeli Mevduat

Garanti İnternet'ten ise 999 güne kadar kırık vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.Faiz oranları brüttür.Hesap açma alt limiti 1000 TL'dir.Vadesinden önce bozulan hesaplara faiz işletimi yapılamaz. Ayrıca vadeli hesabınızın bakiyesi, anapara ve faizden oluşur.Vadeli hesabımı kapatmak istediğimde ne yapmam gerekir diyorsanız? İnternetten açtığınız 30.000 TL ve karşılığı yabancı mevduata sahip hesapları internetten, şubeden açılan veya 30.000 TL ve üstü bakiyeli hesapları şubenizden kapatabilirsiniz.
Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz.E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.

Mevduat faiz oranları


Yukarıda örnekte belirtilen tablo Garanti Bankası resmi internet sitesinde mevduat hesaplaması (https://www.garanti.com.tr) yapılarak sizlere sunulmuştur. Piyasa koşullarına göre anlık olarak banka faiz oranlarını değiştirebilir. Ayrıca belirtilen faizler internet şubesi e-vadeli mevduat faizleri için geçerlidir. Şubeden açılacak mevduat hesaplarında faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Garanti Bankası mevduat faiz oranları 2021 ‘a ait oranları paylaştık sizlerde haberimizi  inceleyerek  bu oranlarla Garanti Bankası  mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.  Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Sizde sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat