Garanti Bankası Maaşları 2020

Garanti Bankası Maaşları 2020

Bu sayfadan güncel Garanti Bankası maaşları 2020 yılı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Maaşları 2020

 Garanti Bankası maaşları 2020 yılında da diğer bankalara göre yüksekliğini korumaktadır. Garanti'nin müşterilerine verdiği önem kadar, personellerine de çok önem vermektedir. Garanti Bankası personel maaşları ne kadar olduğu her zaman merak edilmiştir. Ancak Garanti Bankası personel maaşları ile ilgili tam olarak net bir şey söylemek mümkün olmamaktadır.

Garanti Bankası Maaşları
Garanti'de çalışan personellerin maaşlarını merak ediyorsanız biz size ortalama maaşları yazacağız. Genel olarak Garanti Bankası gişe memurları başlangıç olarak asgari ücret almaktadır. Ancak bankada çalıştıkça ücretlerin artmasıyla birlikte maaşlar 2900 TL'ye kadar alınabilmektedir. Bankadaki müşteri temsilcilerinin aldığı rakam ise 2800 TL'den başlayacak 3000 TL'ye kadar bulmaktadır. Banka müdür maaşları ise anlaşmaya bağlı olarak 4000 ile 8000 arası ücret almaktadır. Ancak Garanti Bankası'nda prim, yol ve yemek ücretleri de maaşlara yansıtılmaktadır. 
Garanti Bankası yarışçı bir uygulama yapmak adına çok farklı bir kariyer imkanı sunuyor. Garanti'nin internet sitesinde yer alan bilgilere bakılırsa, kariyer imkanları oldukça üst seviyede ve çok farklı imkanlar geliştirilmiştir. Garanti'de ücretlendirme politikası personellerin performansına göre prim olarak verilmektedir. Bundan dolayı da kesin bir rakam söylemek mümkün değildir. Garanti Bankası gişe asistanı maaş yada diğer görevlerdeki maaşlar ortalama şu şekildedir;

 


Görevi


Ortalama maaşı
 


Gişe görevlisi


2.600 – 3.200 TL


Gişe asistanı


2.800 – 2.500 TL


Müşteri temsilcisi


2.800 – 3.500 TL


 

Garanti Bankası prim ücretleri
Personellerin performanslarına göre ücret ödeyen Garanti Bankası aynı zamanda primlerde şeffaflık sağlamaktadır. Bu da herkes için eşit olarak prim sistemi demektir. Bundan dolayı Garanti'de çalışan kişilerin performanslarına göre ücret almaktadır. Garanti'de yılda 2 kez maaşlara zam yapılmaktadır. Buna göre personeller her yıl 2 kez maaşlarına zam alacaklardır.

Garanti Bankası ikramiye sistemi
Garanti Bankası'nda diğer yandan çalışanlara maaşın üçte biri kadar ikramiye verilmektedir. Yılda 2 kez verilen primler maaşların yanında ek olarak verilmektedir. Ayrıca Garanti Bankası'nda, diğer bankalarda oldıuğu gibi yemek ücretleri de ayrıca verilmektedir. 

Garanti Bankası'nda çalışan personellerin konumlarına göre ücretlendirme yapıldığı gibi, kişilerin özel durumlarına göre de ücret verilebilmektedir. Bu durumlara örnek vermek gerekirse yabancı dil fazlalıklarıdır. Personellerin yabancı dil sınavlarında başarılı olması ek ücret almasına nedendir. Garanti Bankası'nda çalışan personellere sürekli olarak eğitimler, seminerler verilerek görevleri hakkında sürekli profesyonel destek sağlaması amaçlanmaktadır. Çalışanlar bazı zamanlarda farklı yerlerde görev alabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise çalışanın yeme-içme, yol ücreti, konaklama giderleri de yine banka tarafından karşılanır. Garanti Bankası maaşları 2020 yılında yukarıdaki belirtildiği gibi olmakla beraber, her personel için performansa göre prim verilmektedir.

 

Ayrıca bkz: Akbank maaşları

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: