sponsorlu bağlantılar

Garanti Bankası Personel Maaşları 2018

Türkiye'de en büyük bankalardan olan Garanti'de çalışmak istiyorsunuz. O halde Garanti Bankası maaşları 2018 yılında ne kadar diye merak ediyorsunuzdur.

sponsorlu reklamlar

2017-05-05 20:13:57

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Garanti Bankası maaşları 2018 yılında da diğer bankalara göre yüksekliğini korumaktadır. Garanti'nin müşterilerine verdiği önem kadar, personellerine de çok önem vermektedir. Garanti Bankası personel maaşları ne kadar olduğu her zaman merak edilmiştir. Ancak Garanti Bankası personel maaşları ile ilgili tam olarak net bir şey söylemek mümkün olmamaktadır.

Garanti Bankası Maaşları

Garanti'de çalışan personellerin maaşlarını merak ediyorsanız biz size ortalama maaşları yazacağız. Genel olarak Garanti Bankası gişe memurları başlangıç olarak asgari ücret almaktadır. Ancak bankada çalıştıkça ücretlerin artmasıyla birlikte maaşlar 2000 TL'ye kadar alınabilmektedir. Bankadaki müşteri temsilcilerinin aldığı rakam ise 2500 TL'den başlayacak 3000 TL'ye kadar bulmaktadır. Banka müdür maaşları ise anlaşmaya bağlı olarak 4000 ile 8000 arası ücret almaktadır. Ancak Garanti Bankası'nda prim, yol ve yemek ücretleri de maaşlara yansıtılmaktadır.


BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ:

 

 

Bankacı maaşları

Garanti Kredi Başvurusu 2018


Garanti Bankası yarışçı bir uygulama yapmak adına çok farklı bir kariyer imkanı sunuyor. Garanti'nin internet sitesinde yer alan bilgilere bakılırsa, kariyer imkanları oldukça üst seviyede ve çok farklı imkanlar geliştirilmiştir. Garanti'de ücretlendirme politikası personellerin performansına göre prim olarak verilmektedir. Bundan dolayı da kesin bir rakam söylemek mümkün değildir. Garanti Bankası gişe asistanı maaş yada diğer görevlerdeki maaşlar ortalama şu şekildedir;Görevi


Ortalama maaşı


Gişe görevlisi


1.600 – 2.200 TL


Gişe asistanı


1.800 – 2.500 TL


Müşteri temsilcisi


1.800 – 2.500 TL
Garanti Bankası prim ücretleri


Personellerin performanslarına göre ücret ödeyen Garanti Bankası aynı zamanda primlerde şeffaflık sağlamaktadır. Bu da herkes için eşit olarak prim sistemi demektir. Bundan dolayı Garanti'de çalışan kişilerin performanslarına göre ücret almaktadır. Garanti'de yılda 2 kez maaşlara zam yapılmaktadır. Buna göre personeller her yıl 2 kez maaşlarına zam alacaklardır.

Garanti Bankası ikramiye sistemi

Garanti Bankası'nda diğer yandan çalışanlara maaşın üçte biri kadar ikramiye verilmektedir. Yılda 2 kez verilen primler maaşların yanında ek olarak verilmektedir. Ayrıca Garanti Bankası'nda, diğer bankalarda oldıuğu gibi yemek ücretleri de ayrıca verilmektedir. 

Garanti Bankası'nda çalışan personellerin konumlarına göre ücretlendirme yapıldığı gibi, kişilerin özel durumlarına göre de ücret verilebilmektedir. Bu durumlara örnek vermek gerekirse yabancı dil fazlalıklarıdır. Personellerin yabancı dil sınavlarında başarılı olması ek ücret almasına nedendir. Garanti Bankası'nda çalışan personellere sürekli olarak eğitimler, seminerler verilerek görevleri hakkında sürekli profesyonel destek sağlaması amaçlanmaktadır. Çalışanlar bazı zamanlarda farklı yerlerde görev alabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise çalışanın yeme-içme, yol ücreti, konaklama giderleri de yine banka tarafından karşılanır. Garanti Bankası maaşları 2018 yılında yukarıdaki belirtildiği gibi olmakla beraber, her personel için performansa göre prim verilmektedir.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA