sponsorlu bağlantılar

Garanti Bankası Telefon Numarası Değişikliği

Bankada kayıtlı cep telefon numaranızı güncellemek ve Garanti Bankası telefon numarası değişikliği yapmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgileri kullanabilir ve anında telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-04-26 12:26:50

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Garanti Bankası'nın internet şubesini kullanabilmek için bankada kayıtlı cep telefon numaranızın her zaman güncel olması gerekmektedir. Garanti Bankası telefon değişikliği içi yapmanız gerekenler bu sayfada yer almaktadır. Güncel olmayan telefon numaraları sistem tarafından kabul edilmez ve Garanti cep mobil şube ile internet şubesini kullanamazsınız. Ayrıca güvenlik önlemleri için de bankadaki telefon numaranızın güncel olması gerekmektedir. Bankalarda sizin Tc kimlik numaranız, ikamet adresiniz, hesap numaralarınız, anne kızlık soyadınız ve telefon numaranız gibi önemli bilgiler saklanmaktadır. Bu bilgiler üst düzel güvenlik önlemleri ile bankada kayıtlı tutulmaktadır.

Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme

Garanti Bankası'nda kayıtlı cep telefon numaranızı güncelleme bildirimi yapmak istiyorsanız bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Cep telefon numaranızı en yakın Garanti Bankası şubelerinden müşteri temsilcisine giderek güncelleyebilirsiniz. Müşteri temsilcisinde dolduracağınız kısa bir form sayesinde anında telefonunuz değiştirilecektir. Ayrıca Garanti Bankası bankamatiklerine kartınızla giirş yaptıktan sonra "Bilgi güncelleme" bölümünden telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca bilgilerinizi güncellemek için 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezinden de destek alabilirsiniz.

Garanti Bankası çağrı merkezinde gelişmiş sesli komut sistemi ile gideceğiniz menüye hızlıca gidebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz.

İlgili: Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Circle image
ali aymaz

en basit bankadir garanti bankasi müşteri temsilcisi ile 24 saatte börüşmeniz mümkün degil hangi akil hangi zeka küpü kurumlar garanti bankasi ile çalışır anlamadım 1 milyar dolarım olsa 1 lira yatırmam garanti bankasına

2019-02-14 15:06:27 -
Circle image
fikriye gezerce

yeni telefon numaram

2018-11-15 16:55:53 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA