Garanti Hesap Kapatma (Online Banka Hesabı İptal Etme)

Garanti hesap kapatma ile ilgili tüm ayrıntılara buradan ulaşarak, Garanti BBVA'da bulunan banka hesaplarınızı silebilirsiniz.

Garanti Hesap Kapatma (Online Banka Hesabı İptal Etme)

Garanti Bankası hesap kapatma nasıl yapılır? Garanti BBVA bankasında bulunan hesabınızı kapatmak istiyorsanız, öncelikle bu hesabı kapatmak için hangi kanalı kullanacağınıza karar vermelisiniz. Bankalarda hesap açma işleminin yanı sıra, bir çok bankada bulunan hesabınızın iptalini siz de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Garanti BBVA'da bulunan banka hesaplarınızı veya belirli hesaplarınızı kapatmak istiyorsanız aşağıda yer alan kanallardan hemen Garanti'ye ulaşabilir, hesaplarınızın iptalini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Hesap Kapatma

Garanti Bankası yani yeni adıyla Garanti BBVA'da bulunan vadesiz veya vadeli mevduat hesapları ile ek hesaplarınızı istediğiniz zaman kapatabilir, bankada bulunan hesaplarınızın tümünü veya bir kaçını siz de kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Garanti'de bulunan ek hesap, avans hesap, döviz hesabı, altın hesabı, yatırım hesabı veya ana hesabınızın iptalini kolaylıkla gerçekleştirebilir, Garanti'de kayıtlı olan tüm bilgilerinizi kolay bir şekilde silebilirsiniz. Ana hesabınızı silmek için şubeye gitmeniz gerekirken; ana hesaba bağlı diğer hesaplarınızın iptalini internet üzerinden veya aşağıda yazan yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA'da bulunan vadesiz veya vadeli TL ya da diğer para cinsinden hesaplarınızı kapatmak istiyorsanız çok basit yömtemle bankada bulunan hesaplarınızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası, Türkiye'de çok uzun yıllardan beridir en çok kullanılan bankalardan birisi olarak hizmet vermektedir. Siz de Garanti BBVA'da bulunan avantaj ve kampanyaları kaçırmamak istiyorsanız, hesabızı kapatma yerine belli bir süre kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

Ancak bazı nedenlerden dolayı banka hesabınızı iptal etmek istiyor olabilirsiniz. Garanti hesap kapatma için şubeden, müşteri hizmetleriden, internet şubesinden ve mobil bankacılıktan gibi farklı seçenekleri kullanabilirsiniz.

Garanti Şubeden Hesap Kapatma

Türkiye'nin pek çok yerinde hizmet veren Garanti BBVA şubesini siz de, Garanti Bankası çalışma saatleri içerisinde ziyaret ederek hesabınızın kapatılması için bankaya dilekçe verebilirsiniz. Hesap kapatma başvurusu merkeze gönderildikten sonra hesaplarınız sorunsuz bir şekilde kapatılacaktır.

Garanti İnternet Şubesinden Hesap Kapatma

Bu seçenekte sadece ek hesap ve ana hesabınız dışındaki diğer hesaplarınızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Garanti BBVA https://www.garantibbva.com.tr/tr internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra, üst menüde yer alan "Hesaplar" sekmesine gidin. Sonrasında açılan sayfada kapatmak istediğiniz hesabı seçin ve ardından "Hesap Kapatma" butonuna tıklayın. Seçenekler menüsünde yer alan hesap kapatma butonunu onaylayarak Garanti internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan hesabınızı kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Garanti hesap kapatma online seçeneğinde dolar hesabı, ek hesap, mevduat hesabı, yatırım hesabı gibi ek hesaplarınızı kapatabilirsiniz.

Garanti Çağrı Merkezinden Hesap Kapatma

Garanti BBVA müşteri hizmetleri 444 0 333'ü arayarak siz de dilediğiniz hesabı 7/24 kapatabilirsiniz. Garanti BBVA çağrı merkezinde sıra beklemek istemiyorsanız, diğer seçenekleri kullanarak daha kolay yöntemle hesabınızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili sayfa: Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Garanti Avans Hesabı Kapatma

Garanti'de bulunan TL hesabınıza tanımlı olarak avans, yani eksi hesabınızı çok kolay yöntemle kaldırabilirsiniz. Hesap kapatma işlemini yapmak için Garanti internet bankacılığı veya Garanti Mobil uygulamasına giriş yapın. Ardından menüye tıkladıktan sonra Avans Hesap > Cayma Talebi sayfalarını takip ederek hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak, Garanti Bankası hesap kapatma (Garanti BBVA) işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayarak, Garanti'de buluann hesaplarınızın iptalini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yap: