Garanti BBVA Hesap Kapatma (Hesap İptali)

Garanti Bankası hesap kapatma işlemi için iptal başvurunuzu bu sayfadaki bilgilere göre yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Hesap Kapatma (Hesap İptali)

Garanti BBVA bankasında bulunan hesabınızı kapatmak istiyorsanız, öncelikle bu hesabı kapatmak için hangi kanalı kullanacağınıza karar vermelisiniz. Bankalarda hesap açma işleminin yanı sıra, bir çok bankada bulunan hesabınızın iptalini siz de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Garanti BBVA'da bulunan banka hesaplarınızı veya belirli hesaplarınızı kapatmak istiyorsanız aşağıda yer alan kanallardan hemen Garanti'ye ulaşabilir, hesaplarınızın iptalini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Garanti BBVA Hesap Kapatma

Garanti Bankası yani yeni adıyla Garanti BBVA'da bulunan vadesiz veya vadeli mevduat hesapları ile ek hesaplarınızı istediğiniz zaman kapatabilir, bankada bulunan hesaplarınızın tümünü veya bir kaçını siz de kolaylıkla kapatabilirsiniz. Garanti Bankası hesap kapatma kanalları ise:

  • Garanti BBVA şubesinden hesap kapatma.
  • Garanti BBVA internet şubesinden hesap iptali.
  • Garanti BBVA mobil şubeden hesap kapatma.
  • Garanti BBVA çağrı merkezinden hesap kapatma.

 

Garanti BBVA Şubeden Hesap Kapatma

Türkiye'nin pek çok yerinde hizmet veren Garanti BBVA şubesini siz de, Garanti Bankası çalışma saatleri içerisinde ziyaret ederek hesabınızın kapatılması için bankaya dilekçe verebilirsiniz. Hesap kapatma başvurusu merkeze gönderildikten sonra hesaplarınız sorunsuz bir şekilde kapatılacaktır.

 

Garanti BBVA İnternet Şubesinden Hesap Kapatma

Garanti BBVA internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra, üst menüde yer alan "Hesaplar" sekmesine gidin. Sonrasında açılan sayfada kapatmak istediğiniz hesabı seçin ve ardından "Hesap Kapatma" butonuna tıklayın. Seçenekler menüsünde yer alan hesap kapatma butonunu onaylayarak Garanti internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan hesabınızı kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

 

Garanti BBVA Çağrı Merkezinden Hesap Kapatma

Garanti BBVA müşteri hizmetleri 444 0 333'ü arayarak siz de dilediğiniz hesabı 7/24 kapatabilirsiniz. Garanti BBVA çağrı merkezinde sıra beklemek istemiyorsanız, diğer seçenekleri kullanarak daha kolay yöntemle hesabınızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak, Garanti Bankası hesap kapatma (Garanti BBVA) işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayarak, Garanti'de buluann hesaplarınızın iptalini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap: