Garanti Bonus Card Limit Artırma

Eğer siz de Garanti Bankası kredi kartını kullanıyorsanız bu sayfa ile Garanti Bonus limit artırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Garanti Bonus Card Limit Artırma

 Eğer sizin de Garanti Bankası Bonus kredi kartınız varsa, bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde Garanti Bonus kredi kartı limit arttırma yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak, Garanti Bankası internet şubesi veya mobil şubesinden limit artırımı yapılabildiği gibi, Garanti Bankası şubelerine giderek de limitinizi yükseltebilirsiniz.

GARANTİ KREDİ KARTI LİMİT ARTTIRMA

Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın limiti yeterli değilse ve yükseltmek mi istiyorsunuz? Eğer bu soruya yanıtınız evet ise, Bonus Card limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Garanti Bankası'na kayıtlı cep telefonunuz üzerinden Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası ( 444 0 333 ) araması yapabilir ve limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Diğer limit artırım yöntemleri aşağıda yer almaktadır.

Sms ile limit arttırma: Cep telefonunuzdan sms bölümüne girdikten sonra, ARTIR, KARTINIZIN SON 6 HANESİ, İSTENİLEN LİMİT MİKTARI, AYLIK NET GELİR bilgilerini aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra 3340'a sms gönderebilirsiniz. (Örnek sms: ARTIR 1500 352010 4000) Yurt dışından limit artırım talebinde bulunabilmek istiyorsanız sms'inizi 3340 yerine 0532 752 3340'a göndermeniz gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı: Garanti Bankası internet bankacılığına (https://www.garanti.com.tr) giriş yaptıktan sonra "Kartlar > Kredi kartları" sayfasından limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Bonus Flaş: Garanti Bankası kredi kartı uygulaması Bonus Flaş'ı cep telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Bonus Flaş'ı açtıktan sonra, kart bilgileri > kart seçimi > limit artırım menüsüne gelerek limitinizi yükseltebilirsiniz. Aynı adımları Garanti Cep uygulamasından da yapabilirsiniz.

ATM'den limit artırımı:ATM'ye kartınızı taktıktan sonra "limit işlemleri" menüsüne girerek limitinizi yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz.

Şubelerden: En yakın Garanti Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcisi isteğinizi işleme alarak inceleme sonrasında olumlu geçerse limitiniz yükselecektir. Limit artırım talebinin sonucunu öğrenemk için 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir ve gereken bilgiyi alabilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde siz de Garanti Bankası kredi kartı limit artırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan ilgili linklere göz atabilir, daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası numara değiştirme
Garanti Bankası açılış saati

Yorum yap: