Garanti Cepten Kredi Başvurusu

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Garanti cepten kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti cep uygulaması ya da sms ile hızlı olarak kredi başvurusu yapın.

Garanti Cepten Kredi Başvurusu

Türkiye'de en çok tercih edilen Garanti Bankası, yenilikçi uygulamalarını müşterilerine sunmaya devam ediyor. Garanti cepten kredi ile sizde hızlı kredi başvurusu yapabilir ve anında sonuç alabilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla Garanti'den kredi kullanmak artık çok kolay. Garanti Bankası'na cep telefonunuzdan hızlı olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Garanti Bankası'nda en hızlı kredi başvuru kanalları arasında cep uygulaması ve sms ile kredi başvurusu gelmektedir. Android ve İos marketlerden indirilebilen Garanti Cep uygulaması ile hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz.


Garanti cepten kredi

Garanti Bankası cep uygulamasından kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvurular menüsüne girdikten sonra kredi başvurusu adımını takip ediniz. Destek kredisi başvurusu seçeneğinden kredi başvurusu yapılabildiği gibi, görüntülü başvuru seçeneğiyle müşteri temsilcileriyle görüntülü olarak görüşebilir ve başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.
Yine başvuru olumlu olarak değerlendirilirse, kredi sürecini cep şubesinden takip edilebilmektedir. 

Ayrıca Garanti Bankası'na kredi başvurusu yapacaksanız Garanti Bankası kredi faiz oranları konusuna da bakabilirsiniz.


Garanti Bankası başvuru sonucu?

Garanti cepten kredi başvuru sonucunu görüntülemek için, başvular bölümüne girerek kredi başvurusu ve ardından kredi başvuru takip seçeneğine tıklayın. Burada başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Başvurunuz olumlu olması durumunda başvurular bölümüne girdikten sonra, kredi başvuru takip ve ardından kredi kullan seçeneği ile kredinizi onaylayabilir, sözleşmeleri online olarak imzalayabilir ve şubeye gitmeden kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca Garanti kredi başvuru sonucu sorgulama konusundan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası cepten kredi

Garanti Bankası sms ile kredi başvurusu da yapılabilmektedir. Garanti sms kredi 3390 ile hızlı kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, telefonuzun sms bölümüne girdikten sonra sırasıyla T.C. Kimlik Numaranız, kredi tutarı, vade sayısı, aylık net gelirinizi aralarından birer boşluk bıraktıktan sonra
3390'a gönderin. (Örnek sms: 40854441121 15000 36 1750) Daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Garanti sms kredi başvurusu konusunu inceleyin.


Başvuru sonucumu nasıl öğrenirim?

Eğer başvurunuzun sonucunu banka size iletmediyse, DURUM yazıp T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 3390'a gönderin. (Örnek: DURUM 40858888877) Mesajı gönderdikten kısa süre sonra Garanti Bankası sizinle iletişime geçerek başvurunuz hakkında bilgi verecektir.

Bu konudaki bilgiler ile sizde kısa zaman içerisinde Garanti Bankası'na cep telefonunuzdan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için yapılacak şeyler yukarıda belirtilmiştir. Garanti cepten kredi başvurusu yapmak çok kolaydır. Bununla beraber başvuru sonucunuzu da cep telefonunuzdan öğrenebilirsiniz

Yorum yap:

Kapat