Garanti Konut Kredisi Başvurusu 2018

Türkiye'nin en büyük bankalarından Garanti konut kredisi çekmek isteyeler için özel teklifler sunuyor. Garanti Konut Kredisi Başvurusu ve konut kredisi için istenilen belgelerle birlikte faiz oranları ve başvuru kanalları aşağıda yer almaktadır.

Garanti Konut Kredisi Başvurusu 2018

 Garanti, Türkiye'de en büyük bankalar arasında yer almaktadır. Garanti Bankası Konut Kredisi başvurusu ile kredi çekmek isteyenler için özel teklifler sunmaktadır. Bununla beraber Garanti'den konut kredisi almak isteyen kişiler için kredibankalar.com olarak tüm bilgileri sizlere sunuyoruz.

Garanti Konut Kredisi Başvurusu 2018

Garanti'nin sunmuş olduğu konut kredisi ile hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki yer alan adımları tamamlamanız gerekmektedir. Konunun içinde ayrıca Garanti Konut Kredisi için istenilen belgeler de yer almaktadır. "Mortgage Uzmanı Garanti" sloganıyla kampanya yürüten Garanti Bankası, mortgage kredileri kapsamında finansman desteğiyle beraber ev satın almak isteyen kişiler için sabit faizli konut kredisi sunmaktadır. Kampanya kapsamında kredi taksitlendirmesi vade sonuna kadar sabit olarak ödenmekte ve müşteri ne kadar para ödeyeceğini önceden bilmektedir. Garanti Bankası'nın sunmuş olduğu konut kredisi kampanyaları ile siz de hayalinizdeki evin sahibi olma şansına sahipsiniz. Konut kredisi kullanırken taksitlerin giderek azalmasını yada artmasını istiyorsanız bunu kredi çekerken banka görevlisine belirtmelisiniz. Ayrıca Garanti konut kredisi faiz oranları 2018 konusuna bakabilirsiniz.

Ara Ödemeli Konut Kredisi

Bu seçenekte taksit ödemeleri ile bütçenizi dengeleyebilir, ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Değişken Faizli Konut Kredisi ile siz de bütçenizi dengeleyerek bir ev sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası ile ilgili kredi kampanyalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Değişken Faizli Mortgage

Garanti'de değişken faizli mortgage kullanabilirsiniz. Bunun için konut kredisi kullanırken "değişken faizli mortgage" kullanmak istediğinizi belirtmelisiniz. TÜFE tarafından açıklanan oranlarla değişen faizlerden yararlanmak istiyorsanız bu seçeneği belirlemelisiniz.


Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu 2018

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvuruları genellikle alınacak gayrimenkulun ipotekli olabilmesi için şubeye gitmeniz gerekmektedir. 444 38 46 Numaralı Garanti Mortgage Müşteri Hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilir ve kullanacağınız konut kredisi için ön başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti'nin sizi aramasını istiyorsanız Garanti'nin mortgage sitesindeki formu doldurarak banka yetkililerin sizinle irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz.

Garanti Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 konusunu inceleyebilirsiniz.

Bankaların konut kredisi faiz indirimi kampanyasına uygulayan Garanti'de konut kredisi faiz oranları aşağıdaki tabloda bir örneklemeyle verilmiştir. Bilgiler bizzat bankanın resmi web sitesinden alınmıştır. Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda siz de Garanti Bankası sayesinde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Garanti konut kredisi başvurusu 2018 yılında yapmak için yukarıdaki bilgilerde belirtildiği şekildedir ancak; oranların güncelliğiyle ilgili lütfen bankayla iletişime geçiniz.Bu bilgiler ile sizde hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. Bu konumuzda da örneklerle gösterilmiştir. Bununla beraber Garanti Konut Kredisi başvurusu da konumuzda yer almaktadır. Siz de Garanti Konut Kredisi Başvurusu ile hayalinizdeki konuta sahip olmak için hemen bankayla iletişime geçiniz.

Yorum yap:

Kapat