Garanti Kredi Başvurusu (İnternetten Anında)

Acil paraya ihtiyacınız varsa Garanti Bankası kredi başvurusu yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve uzun vade sayısıyla Garanti kredi başvurusu 2018 yılında yapmak istiyorsanız bu konuyu inceleyin.

Garanti Kredi Başvurusu (İnternetten Anında)
  Garanti, Türkiye'de en büyük ikinci özel banka konumunda yer almaktadır. 1946 yılında kurulan banka, faaliyetine tüm finansal alanlarda sürdürmektedir. Garanti Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, öncelikle hangi yolla başvuru yapacaklarına karar vermeliler. Öncelikle şunu aklınızdan çıkarmayın, sms ile başvuru da red gelme durumunda direk olarak kredi notonuz düşer. Banka ile görüşerek, kredi notuna göre hareket edebilir ve en mantıklı kararı verebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvurusu

Bireysel bankacılıkla beraber, kobi-kurumsal müşteri portföyüne de Garanti Bankası destek sunmaktadır. Kredi ürünleri de buna göre çeşitlilik kazanmıştır. Kredi başvuru sürecinin hızlı ilerlemesi, müşteriler için büyük bir avantakj sağlamaktadır. Bu nedenle de Türkiye'de en çok tercih edilen bankalar arasına girmeyi başarmıştır. 
Kredi alımı bireysel olabileceği gibi, kurumsal ve ticari nedenlerden de olabilmektedir. İşletmeler, şirketler yada büyük holdinglere kredi imkanı Garanti Bankası'nda sağlanmaktadır. Garanti, her alanda kredi kullandırımı yapmaktadır. Bunlara örnek olarak esnaf kredisi, bireysel krediler ve emekliler için krediler gösterilebilir.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için konuya bakabilirsiniz.


Garanti Kredi Başvuru Kanalları

Garanti Bankası, kredi almak isteyen kişiler için başvuru kanallarını çoğaltmıştır. Her müşterisine istediği yerden kredi başvurusu yapma seçeneği sunmuştur. İleri teknolojik başvuru kanalları sayesinde müşterilerini nhızlı şekilde bankaya ulaşmalarını sağlamıştır.

İlginizi çekebilir:

Garanti Bankası kredi faiz oranları 2019Garanti şubelerinden başvuru


Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında gösterilen Garanti, yurt içi ve dışında şube sayısı olarak 3. büyüklüktedir. Bankanın, hemen hemen her bölgede yer almış olması, müşterilerinin kolay yoldan şubeye gitmelerine olanak tanımıştır. Kredi almak isteyen kişiler, istediği bankanın şubesine giderek müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi başvurusunu kolay yoldan yapabilmektedirler.

 


İnternetten kredi başvurusu


Garanti'nin internet sitesi üzerinden müşterilerine sunmuş olduğu kredi başvurusu adımıyla başvurunuzu online ve güvenli şekilde bankaya iletebilirsiniz. İnternet sitesindeki adımları takip ederek; Bireysel > Krediler > Bireysel İhtiyaç Kredisi > İhiyaç Kredisi Başvuru Kanalları > Online Başvuru Formu'na tıklayarak kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bu saydığımız adım ihtiyaç kredisi başvurusu içindir. Başka bir kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız adımları gelen menüden değiştirebilirsiniz.

 


Telefonla kredi başvurusu

 


Telefon bankacılığında kolay yoldan kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan 444 0 333 yada 444 0 335 numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 

 


Garanti Cep kredi başvurusu


Garanti'nin mobil telefonlar için geliştirdiği "cep" uygulaması sayesinde zaman sınırı olmadan kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Başvuru için; Başvurular > Kredi Başvurusu adımını takip ederek kredi başvurunuzu bankaya kısa yoldan iletebilirsiniz. Bu uygulama Android ve İos ortamlarında bulunduğu gibi Google Play yada İtunes gibi marketlerden "Garanti Cep" yazarak uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonrasında kolay uygulama ayarlarını yapmanız gerekmektedir. Bunun için internette araştırma yapabilir yada bankadan destek alabilirsiniz.


 


Garanti sms kredi başvurusu


Garanti Bankası'na bir diğer kredi başvuru kanalı da SMS ile mümkündür. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümünden, 

TC Kimlik Numaranız, İstediğiniz kredi tutarı, Vade tutarı, Aylık net gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 3390'a iletebilirsiniz. Örnek olarak 90000002500 10000 36 1750

 


Garanti atmlerinden kredi başvurusu


Garanti Bankası'nın atmlerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Atm'den hesabınıza giriş yaptıktan sonra başvurular bölümünden kredi kartı başvurusu menüsüne girerek başvurunuzu bankaya yollayabilirsiniz.  • İstenen Belgeler:
  • Nüfüs Cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • Maaş Bordrosu
  • Emekliyse Emekli cüzdanı
  • Firma sahibi ise firmanın kayıt bilgileri

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Böylelikle Garanti kredi başvurusu 2018 makalemizi tamamladık. Yukarıda yazan adımlardan Garanti Bankası'ndan kredi başvurunuzu yapabilir, hızlı şekilde sonuç elde edebilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlar için finansal destek sunan Garanti Bankası, 2019 yılı faiz oranlarını bilgilendirme amacıyla paylaşacağız. Ayrıca Garanti kredi başvurusu istenen belgeleri de sizler için sunuyoruz. Garanti Bankası %1,16 faiz oranı sunmaktadır. (75.000 TL, 48 ay vade) Faiz oranı, kredi tutarı düştükçe çıkmaktadır. Garanti Bankası, ayrıca başvuru koşullarının yanı sıra gerek gördüğü durumlarda kefil talep edebilmektedir. Garanti kredi başvurusu için, kefil talep edilmesi durumunda da kefil olan kişi de yukarıdaki belgeleri sunmak zorundadır.
Sosyal Medyada Paylaş