sponsorlu bağlantılar

1 Mayısta Bankalar Çalışıyor Mu, EFT Yapılır Mı?

1 Mayıs'ta bankalar çalışıyor mu, açık mı, eft yapılır mı diye merak edenler bu sayfaya göz atabilir.

1 Mayısta Bankalar Çalışıyor Mu, EFT Yapılır Mı?

2019-05-01 15:00:06

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olarak tüm yutta çoşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Her yıl 1 Mayıs günü İşçi Bayramı olarak tüm dünyada kutlanıyor. Her yıl olduğu gibi 2019 yılında da1 Mayıs'ta bankalar çalışıyor mu diye merak ediliyor. Ayrıca eft yapılır mı diye merak edenler bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilir.

KARŞILAŞTIR: İhtiyaç kredisi hesaplama

 

1 Mayıs'ta EFT Olur Mu?

1 Mayıs 2019 günü resmi tatil olduğundan dolayı Türkiye'de hizmet veren tüm banka şubeleri kapalıdır. Ayrıca bankaların yanı sıra resmi kurum ve kuruluşlar da tatil yapmaktadır. Siz de 1 mayıs'ta banka şubesine gitmek yerine bankanızın müşteri hizmetlerini arayabilir, internet ve mobil şubeden her türlü işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

1 Mayıs'ta EFT Yapılır Mı?

EFT gönderildiğinde Merkez Bankası onayından geçmesi gerekmektedir. 1 Mayıs günü bankalar ve Merkez Bankası kapalı olduğundan dolayı eft yapılamaz. EFT yerine siz de havale, cebe havale gibi seçenekleri kullanarak para transfer işlemlerinizi yapabilirsiniz. 1 Mayısta bankalar tatil midiye merak edenler için bu sayfamızı hazırladık. Siz de tüm banka bilgileri için Kredi Bankalar'ı takip edebilirsiniz. 1 mayıs günü bankaların kapalı olmasından dolayı eft işlemleri bir sonraki güne talimat verilebilir. Siz de bankanızın internet şubesinden veya mobil şubeden ileri tarihli eft gönderim talimatı vererek 2 mayıs 2019 günü mesai saati başlaması itibariyle eft'nin işleme alınmasını sağlayabilirsiniz. 2 mayıs tarihli verilen eft işlemleri 2 mayıs günü saat 09:00 itibariyle işleme alınarak yarım saat içerisinde karşı hesaba gönderilir.

 

İlginizi çekebilir: Banka eft saatleri

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA