Acil Para Lazım Diyenlere 5 Dakikada Nakit Bulma Yöntemleri

Kredi çekemiyorum acil para lazım diyen bir çok kişiye altın niteliğinde tavsiyelerimizi sıraladık. Bu konu içeriğine göz atarak siz de acil para bulma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Acil Para Lazım Diyenlere 5 Dakikada Nakit Bulma Yöntemleri
 Günümüzde özel nedenlerden dolayı bir çok kişi acil para lazım diye araştırmalar yapmaktadır. Bununla birlikte bankalara yapılan kredi başvurularının birçoğu olumsuz sonuçlanmakta ve, başvuru yapan kişiler kredi çekemiyorum diye isyan etmektedir. Bankaların krediye olumsuz yanıt vermesinin ilk nedeni kişilerin kredi notunun yetersiz olmasından dolayıdır. Bununla birlikte, eğer bankalardan kredi kullanmak istiyorsanız kredi kartınızı düzenli olarak kullanmalı ve borcunuzu zamanında ödemelisiniz. Siz de 5 dakika içerisinde acil olarak paraya ulaşmak istiyorsanız, aşağıda yer alan başlıkları inceleyebilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.
 

Acil Para Bulma Yolları

Acil olarak paraya ulaşmak herkes için kolay olmayabilir. Siz de hemen para bulmak ve borçlarınızı kapatmak istiyor veya parayı ihtiyaç duyduğunuz yerde kullanmak istiyorsanız aşağıda bulunan başlıklar içerisinde birisini seçebilirsiniz. Bunlar arasında senetle altın almak, senetle para veren yerler, kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ve acil kredi lazım diye alt konu başlığımız olmaktadır. Paraya ulaşmak çok zor gibi gözükse de aslında bir çok kişi paraya kolay yoldan ulaşabilir ancak parayı nasıl değerlendireceğini bilemez. Siz de acil olarak nakite ihtiyaç duyuyor ve bankalardan hiçbir şekilde kredi çekemiyorsanız aşağıda yer alan ve size uygun gözüken yöntemi deneyerek bu yöntemlerle para elde edebilirsiniz. Kredi haricinde acil para bulma yöntemleri:
  • Kredi kartı ile altın alıp bozdurmak.
  • Senetle para veren yerler.
  • Faturalı hatta kredi veren yerler.
  • Elden taksitle beyaz eşya veya cep telefonu alıp satmak.
  • Banka eksi bakiyeyi açmak.
  • Kredi kartından nakit avans çekmek.
  • Bozdurma cep telefonu yöntemi.

Elden Beyaz Eşya Satan Yerler
Yaşadığınız yerde bir çok mağaza elden taksitle alışveriş yaptırabilmektedir. Bu tür mağazalar satış yapıldı göstererek kredi de verebilmektedir. Siz de bu tür yerlere ulaşarak elden borç para alabilir ve senet düzenletebilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş yaparak aynı ürünü farklı bir yere satıp da acil para bulabilmeniz mümkündür. Tabi bu acil nakit bulabilmek için ilk seçenek olarak değerlendirilebilir. Sicili bozuk olan bir çok kişi bankalardan kredi alınmadığını sanmaktadır. Banka sicili ve kredi notu bir çok kişi tarafından karıştırılıyor. Eğer kredi notunuz düşükse bankalardan kredi çekmek için alternatif kredi çekme yolları bulunmaktadır. Ancak geçmişte kullandığınız kredi borcunuzu zamanında ödememiş ve avukatlık olmuşsanız bankalardan kredi almanız hemen hemen imkansızdır. Siz de kredi notunuz düşükse hangi bankadan kolay yoldan kredi çekebileceğinizi ve nakit bulacağınızı aşağıdaki ilgili sayfalardan hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca elden beyaz eşya satan mağazalar cep telefonu satışı da yapmaktadır. Beyaz eşya satışı yavaş olacağından dolayı cep telefonu alarak aynı gün satışını yapabilir ve nakit paraya daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Kredi notu düşüklere anında nakit kredi
Kredi notunun artık bankalar tarafından çok önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Böyle olunca kredi çekmek isteyen kişiler de kredi puanlarına oldukça dikkat ediyorlar. Aslında kredi notu finansal hareketler dökümüdür. Siz de kredi notunuz düşükse kısa yoldan kredi notunuzu arttırabilecek taktikleri uygulayarak hemen kredi notunuzu yükseltebilir ve istediğiniz bankadan kredi çekebilirsiniz. Eğer kredi notunuzu arttıracak kadar vaktim yok, acil para lazım diyorsanız aşağıdaki link tam size göre.

Senetle Altın Satan Kuyumcular
Senetle altın, son zamanlarda en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Günümüzde tefecilere olan güvenin azalması ve yasalar gereği ağır yaptırımların uygulanmasıyla beraber, kuyumcular senet karşılığında altın satışı yapmaktadır. Siz de bölgenizde bulunan kuyumculardan senet karşılığında altın satın alabilir, altınları bozdurarak anında nakit elde edebilirsiniz. Daha fazla ayrıntıya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.

Senetle Para
Senet karşılığında nakit para, borç alabilmek günümüzde oldukça zorlaşmıştır. Yukarıda da dediğimiz gibi yasalar gereğince tefeciliğin ağır yaptırımları söz konusu olmasından dolayı, bu işi yapan sayılı kişi tanıtıklarına nakit para vererek işlerine devam etmektedir. Şunu unutmayın internet üzerinden veya tanıtık olmayan hiçkimse size para vermez. Parayı bulabilmek için farklı alternatifleri kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra, senetle para veren faktöring firmaları, şirketler de bulunmaktadır. Bunlara ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linkte yer alan konuyu inceleyebilirsiniz.
 
Acil olarak paraya ulaşmak ve nakit sıkıntısı yaşayan kişilerin başvurdukları bir yöntem de faturalı hat üzerine telefon alarak bu telefonun satışını yaptıktan sonra paraya ulaşmaktır. Ancak bu yöntemi kullanabilmeniz için en az 3 ay düzenli olarak kullandığınız bir faturalı hattınızın bulunması gerekmektedir. Siz de Vodafone, Türk Telekom veya Turkcell faturalı hat üzerine telefon alarak bu telefonun satışını yaparak nakite çevirmek istiyorsanız operatör bayinize giderek puan sorgulaması yaptırarak hangi telefonu alacağınızı öğrenebilirsiniz. Faturalı hat üzerine taksitli telefon aldıktan sonra bu telefonu nakite çevirebilir ve telefonun geri ödemesini taksit halinde faturanız üzerinden ödeyebilirsiniz.
 

Kredi Kartınızdan Taksitli Nakit Para Çekebilirsiniz

Herhangi bir bankanın kredi kartını kullanıyorsanız, bu kredi kartınızın limiti kadar parayı taksitli olarak nakit çekim yapabilirsiniz. Günümüzde en kolay nakit paraya ulaşma yöntemleri arasında yer alan kredi kartından nakit avans çekimi, bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Eğer kredi kartınız yoksa en kolay kredi kartı veren bankalar sayfamıza bakarak kredi kartı başvurusu yapabilir, anında onaylanan kredi kartınızı alarak nakit çekim yapabilir ve paraya ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bankanızın eksi hesabını aktifleştirerek de nakit çekimi yapabilirsiniz. Ancak bankaların eksi hesaplarında 1 ay vadeli olarak para çekimi yapılabilmektedir. Kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekmek için bankanızın internet bankacılığı veya mobil bankacılığına giriş yapınız.
Karşınıza çıkan ekranda Kredi Kartları > Nakit Avans > Taksitli Nakit Avans sayfalarını takip ederek kredi kartı limitiniz dahilinde taksitli olarak nakit avans çekebilir, paranızı hesabınızı aktararak ATM'den veya banka şubesinden nakit olarak çekebilirsiniz.
 

Banka Eksi Hesap Açarak Acil Para Bulma

Hiçbir internet sitesinde göremeyeceğiniz bu yöntemi sadece Kredibankalar.com sizler için paylaşıyor! Acil nakite ihtiyacınız varsa, hali hazırda kullanmış olduğunuz bankanıızın internet bankacılığı veya mobil bankacılığına giriş yapın. Başvurular sayfasına giderek Eksi Hesap - Eksi Bakiye sayfasına ulaşın ve eksi bakiye başvurusu yapın. Eksi bakiyeniz onaylandıktan sonra hesabınızdan nakit para çekimi yapabilir, alışveriş yapabilir veya para transferi gibi işlemlerde eksi bakiyenizi de kullanabilirsiniz. Eğer henüz bir bankada hesabınız yoksa, şubeye gitmeden hesap açma sayfasına bakarak internetten anında banka hesabınızı açabilirsiniz. Eksi bakiye üst limiti genellikle 7 bin TL'ye kadar açıldığını da belirtelim.

Ziraat Bankası eksi hesap açma

Akbank eksi bakiye açma

Garanti eksi hesap açma

 

Acil Para Lazım Diyenlere Bozdurma Telefon Yöntemi

Acil para lazım telefon bozdurma yöntemi.

Acil para bulmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yöntemlerden birisi de cep telefon bozdurarak nakit elde etme yöntemidir. Bu yöntemde, elektronik eşyalar elden taksitle alınacak kutusu açılmadan "sıfır olarak" satışını yapıp nakit elde edilmesini kapsamaktadır. "Faturalı hatta kredi" başlığındaki yönteme benzer olan bu yöntemi pek çok beyaz eşya mağazasında gerçekleştirebilirsiniz. Arçelik, Beko, Evkur gibi elden taksitle cep telefonu satan mağazalara giderek puan sorgulaması yaptırmanız ve hangi telefonu taksitle alabileceğinizi araştırmanız gerekmektedir. Örnek olarak 12 Bin TL'lik bir telefonu 12 ay taksitle alarak aylık Bin TL ödeme yapabilir, acil olarak 12 Bin TL nakit para elde edebilirsiniz. Telefonu aldıktan sonra kutusunu satmadan isterseniz ilan sitelerinden satın, dilerseniz debir cep telefon bayisine giderek telefonun nakit olarak satışını yapabilirsiniz. Simport senetle telefon satışı, MutluEvim, Beko Bayraktar taksitle telefon gibi elden taksitle telefon satan mağazalardan taksitli telefon alımı yapabilirsiniz.
 
 
Acil Para Lazım Ne Yapmalıyım?
Yine posta kutumuza düşen mesajlardan yola çıkarak bir çok kişi, acil para lazım ne yapmalıyım, kredi çekemiyorum ne yapmalıyım gibi başlıklar içermektedir. Bunlara tek tek yanıt vermek yerine sizlere yönlendirici bir içerik hazırlamaya karar verdik. Bankalardan kredi kullanamıyorsanız öncelikle bu krediyi neden alamadığınızı araştırın. Bankacılar sizlere yardımcı olacaklardır. Eğer ki kredi notunuzun düşük olmasından dolayı kredi alamıyorsanız, belli kriterleri uygulayarak kredi notunuzu arttırabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra blokeli kredi kullanabilir veya ipotek karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak için aşağıdaki başlıkları da inceleyebilirsiniz.

İlgili başlıklar: 

Yorum yap:

Yorumlar

53 yorum yapılmış

Hasan doğan

3000tele çok acil lazım

2022-03-12 13:29:57 -
Emre Karabağ

Acil çok ihtiyaç var

2022-05-22 13:31:55
Kenan kaçin

Acı! Paraya ihtiyacım var çok acil 50bin

2022-02-07 18:02:31 -
Yasmin

Merhaba bana acil 10 bin tl lazım ne olursa yaparım

2021-12-15 23:29:51 -
Tülay Kork

Acil 10 bin tl para lazım

2021-10-27 19:20:07 -
Pelin

Acil para lazım borç verecek kişi aranıyor.

2021-10-05 22:17:34 -
Hakan

Acil para lazım başvuru yapmak istiyorum

2020-12-13 22:00:26 -
Ugur

Acil para lazım diyenler nereye ulaşsın bilmiyorum ki...

2020-10-21 13:54:50 -
Mahmut Yaşartürk

uzun zamandır para ihtiyacım vardı gittim ziraat bankasının kredisine başvuru yaptım daha da parasız kaldım. teşekkürker hükümet

2020-10-21 13:55:25 -
Murat

Merhaba acil para lazım yardımcı olur musunuz

2020-09-06 17:43:18 -
Leyla Yurt

Merhabalar, acil para lazım ek iş bulamıyorum zor durumdayım bu sayfa için teşekkürler sanki yararlı olacak gibi.

2020-07-23 20:01:24 -
Orhan

acil para lazım derken sizin sayfanızdaki tavsiyeleri inceleyim, teşekkürler :)

2020-07-23 20:05:08 -
Leyla

bana acil para lazım 20 bin tl

2020-05-20 19:20:00 -
Soner

Geçmiş olsun diyelim nakit sıkıntısı herkesin başında benimde sikintilar oldu.bende bir yöntem buldum bahisle alakalı şimdilik her ay düzenli ortalama 5 bin alıyorum ..oda beni rahatlatıyor.

2019-06-30 21:16:08 -
Yunus

Yardımcı olun acil olarak para lazım 5 bin tl

2019-07-05 00:18:31
Yüksel Türk

Merhabalar arkadaşlar, acil para lazım 10.000 TL olarak yardımcı olabilecek varsa 60 ay vadeli öderim söz.

2019-06-25 23:10:23 -
murat Acar

Çok acil olarak paraha ihtiyacım var acil para verirseniz bende size veririm

2019-05-10 12:29:20 -
Nuri Yereyatan

Çok acil olarak 50 bin lira paraya ihtiyacım var iş kuracağım ancak para yok.

2019-05-10 12:27:38 -
Onur eren

Acil 5000 tl lazim yardimci olana 3 ayda 2 katini geri odemeye raziyim yardimci olabilecekler gercekten durumum cok ciddi [ (***) Mail otomatik olarak gizlenmiştir. ]

2019-05-10 12:26:31 -
Erhan

acil 10000 tl ye ihtiyacim var kredi notum dusuk kredi cekemiyorum

2019-03-23 12:55:15 -
Mustafa Bektaş

slm bana acilen 45 bin tl bula bilir misiniz banka hicralarini kaldirmak istiyorum bana yardimci olurmusunuz geri odemek şartiyla istiyorum

2019-03-22 19:33:09 -
Mustafa Bektaş

slm bana acilen 45 bin tl bula bilir misiniz banka hicralarini kaldirmak istiyorum bana yardimci olurmusunuz geri odemek şartiyla istiyorum

2019-03-22 19:30:02 -
Mahmut Tokdemir

Acil para lazım, kredi çekmem gerekiyor ama bankalar kredi vermiyor yardımcı olacak varmı

2019-03-14 12:07:10 -
Tülay

Kredi çekemiyorum çok acil para lazım. 2019

2019-03-14 08:00:21 -
Ahmet Tek

En kolay kredi veren bankalardan birisi olduğu için Ziraat Bankası'na başvurumu yaptım, bekliyorum.

2019-03-13 01:39:42 -
rstg

50 000 lazım heray 2500 öderim

2019-03-10 20:35:39 -
yakup duvak

acilen 2000 tl ye ihtıyacım var lutfen yardımcı olun ne yapabılırım gerı odemesı bır ay sonra en gec 1 bucuk ay lutfen ögrencıyım bırı yardımcı olsun cok ıhtıyacım var .s

2019-02-16 14:16:52 -
erhan aslan

merhaba.özel sektör bordrolu çalışanım ancak kredi çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim 5000 tl.

2019-02-15 21:44:49 -
damla

merhaba yardımcı olabilir misiniz lütfen acil nakit ihtiyacım var

2019-02-06 17:38:42 -
mustafa ates

acil para lazim 29 yas ist

2019-02-05 14:13:57 -
Tahsin mercan

acil 30000 tlye ihtiyaç var

2019-02-03 20:00:53 -
İrem Şen

Acil para bulmak istiyorum, bankalar kredi vermiyor.

2019-01-30 01:21:03 -
Tülay Şentürk

İstanbul'da yaşıyorum, acil kredi lazım para lazım 50.000 TL.

2019-01-28 17:55:53 -
GÖKHAN TAŞDEMİR

5000 tl ihtiyaç var yardımcı olabilecek varmı

2019-01-28 13:40:20 -
ergun balci

iyi aksamlar efendim cok acil ihtiyacim var hastam icin silze nasil diyalog kurabilirim 30 bin nakit ihtiyacim var yardimci olrsaniz

2019-01-27 21:29:08 -
Tahir

acil 10000 lazım yardımcı olursanız sevinirim

2019-01-27 13:38:16 -
Yıldıray

emailiniz var mı nasıl ulaşabilirim size

2019-01-25 20:16:45 -
Musaaydemir

ppaparpara istiyorum

2019-01-16 11:35:27 -
Filiz Uçan

hat üzerinden nakit konusunda destek olabilirim

2019-01-11 14:51:54 -
Enes Dogan

acil 3000 lira ihtiyacım var

2019-01-08 16:05:11 -
sedat sakallı

cok acil nakite ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirim

2019-01-08 13:55:22 -
Nuri

çok acil para lazım ne yapmam lazım, 55.000 tl.

2019-01-05 16:25:16 -
atilla cimen

nakit paraya ihtiyacı olan erkekler iletişim kurabilirler.

2018-12-31 01:25:57 -
Metin Mahmut

10.000 tl 24 ay

2018-12-27 16:45:17 -
Serkan K.

5 gun icinde 2500 ytl acil para lazim 3500 tl olarak 5 ay icinde geri oderim.

2018-12-20 02:28:54 -
Murat

acil paraya ihtiyacım var öğrenciyim yardımcı olun lütfen

2018-12-03 14:42:29 -
KUDRET ACAR

ankaradan acil 2.000 tl lazim 3 ayda 2500 olarak geri öderim

2018-12-03 14:00:01 -
sinan dizman

acil 20 bin ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

2018-11-20 16:23:39 -
kredibankalar.com

Beyefendi konuyu tekrar incelerseniz "tefeciliğin ağır yaptırımları vardır" uyarısı yer almaktadır. Dolayısıyla bizim öyle bir niyetimiz yoktur; para bulmak isteyen kişilerin elden satış yapan mağazaların ürünlerini alarak sattıktan sonra paraya ulaşabilecekleri yazmaktadır.

2018-11-08 13:01:52 -
cem cem

bune milleti tefecilerin önune atıyorsunuz buldugunuz cozum bumu

2018-11-08 11:00:47 -
Naz

merhaba, öğrenciyim çok acil 410 liraya ihtiyacım var. her ay 100 lira son ay 110 lira olarak geri ödeyebilirim. lütfen, çok acil.

2018-11-05 20:25:11 -
Mahmut Tokdemir

abi çok acil para lazım, acil olarak 50 .000 tl nakit para verebilecekler bana ulaşsın.

2018-10-29 00:08:31 -
Hulusi

Çok acil para lazım, 50 bin tl nakiti nasıl bulabilirim yardım edebilecek birileri mesaj atsın.

2018-10-15 10:03:46 -
bulent kavak

Merhabalar, acil olarak 5000 tl para lazım yardımcı olur musunuz.

2018-09-30 12:02:30 -
Nurettin Kavak

5000 tl acil para lazım yardımcı olacaklar Bursa'da yaşıyorum. hemen iletişime geçerseniz acil para lazım diye para veren kişilerden nakit alacağım, öncelikle faiz oranının kaç olduğunu bize bildirmeniz gerekiyor.

2018-09-30 11:42:36 -
Kapat