sponsorlu bağlantılar

Banka Şubesine Gitmeden Hesap Açmak

Sizde internet üzerinden bankaya gitmeden hesap açmak istiyorsanız bu sayfaya bakabilirsiniz. İnternetten şubeye gitmeden banka hesabı açmak bu yöntemle artık çok kolay!

Banka Şubesine Gitmeden Hesap Açmak

2018-04-26 15:32:24

sponsorlu bağlantılar

 Türkiye'de hizmet veren onlarca bankaların her birisi bazı dönemlerde farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için ve internet şubelerini kullanabilmeniz için bankanın hesap kartına sahip olmanız gerekiyor. İşte bu sayfada bankaya gitmeden hesap açma işlemleri hakkında detaylı bilgileri sizlere sunacağız. Türkiye'de en çok tercih edilen bankalara şubeye gitmeden hesap açma işlemlerini bu sayfada hazırladık. Şubesiz bankacılık işlemlerinin her geçen gün yaygınlaşmasından dolayı banka hesabı açma işlemlerini internet üzerinden sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

BANKAYA GİTMEDEN HESAP AÇMAK

Özellikle internet bankacılığının yaygınlaştığı günümüzde artık banka müşterileri banka şubesine gitmeden tüm işlemlerini internet üzerinden yada mobil şubeyi kullanarak yapabilmektedir. EFT, havale, kredi başvurusu, kredi ödemeleri, kredi kartı başvurusu, yatırım işlemleri, fatura ödemeleri, hesap açma- kapama, e-vadeli hesap kullanma, döviz alım- satımı, altın hesabı, alışveriş işlemleri ve bankacılıkla alaklı aklınıza gelebilecek tüm şeyler için bankaların internet şubelerini kullanabilirsiniz. Sizde bu işlemleri basit ve kolay adımlarla yapabilmek istiyorsanız aşağıda yer alan bankaların internet şubeleri adresleri üzerinden hemen vadeli hesap açmak için banka hesap kartı başvurusu yapabilirsiniz. Hesap kartınız geldikten sonra internet bankacılığı için şifre alarak hemen internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru yaparken telefon numaranızın ve verdiğiniz bilgilerin güncel olmasına dikkat ediniz. Telefon numarasını yanlış verirseniz tekrardan bankaya gitmek zorunda kalabilirsiniz, güncel olmayan telefon numarası ile internet şubesini kullanamazsınız. İşte şubeye gitmeden hesap açılabilen bankalar listesi.

Bankalarda şubeye gitmeden hesap açabilmeniz için bankada kullanmış olduğunuz bir hesabınız yada kredi kartınızın olması gerekmektedir. Eğer bunlar bulunmuyorsa sadece internet üzerinden hizmet veren "internet bankacılığı" başvurusu yapabilirsiniz. Bunlar da Cepteteb, EnPara gibi internet bankalarıdır. Bunlar için başvuru adreslerini de aşağıda paylaştık. Eğer diğer bankalara başvuru yapmak istiyorsanız (daha önce hesabınız varsa) aşağıda yer alan adresleri kullanabilirsiniz.

ENPARA İNTERNETTEN HESAP AÇMA

QNB Finansbank'ın internet bankacılığı olan "En Para" adresine girerek hemen hesabınızı açabilirsiniz. Enpara bir çok özelliğiyle diğer bankalardan üstün olduğunu göstermektedir. Eft, havale ücreti almayan tek banka şuan için EnPara'dır. EnPara'ya hesap kartı başvurusu yapmak isteyenler buraya tıklayabilir.

CEPTETEB İNTERNETTEN HESAP AÇMA

TEB Bankası'nın internet bankacılığı adresi Cepteteb ile anında hesap açabilirsiniz. Yaptığı yenilikler ve uyguladığı düşük faiz politikası nedeniyle Cepteteb bir çok kişinin adresi haline gelmiştir. Sizde Cepteteb hesabı açmak ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayınız.


SENİN BANKAN (Kuveyt Türk) ŞUBESİZ HESAP AÇMA

Kuveyt Türk Bankası'nın internet şubesi "Senin Bankan" ile şubeye gitmeden hesap açabilirsiniz. Katılım Bankacılığı alanında adından söz ettiren Kuveyt Türk'ten hesap açmak için tıklayınız.


Yukarıdaki bankalara ek olarak aşağıda yer alan bankalardan dediğimiz gibi daha önce bir hesabınız bulunuyorsa internet şubelerine giriş yaptıktan sonra hesap kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kart başvurusu yapılamamasının nedeni bankada evrak imzalama zorunluluğundan dolayıdır. Bankalar olası bir dolandırıcılık ihtimaline karşı bu imzalattıkları belgelerle kendini sağlama alırlar.

İlgili sayfalar:

Şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu
Şubeye gitmeden kredi veren bankalar

 

 Akbank Şubeye Gitmeden Hesap Açma

Türkiye'de en çok kullanılan bankalardan başı çeken Akbank, her zaman yaptığı yenilikçi kampanyalar ile dikkat çekmektedir. Sizde Akbank şubesine gitmeden banka hesabı açabilir, hesap kartınızın adresinize gelmesini sağlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank şubesine gitmeden hesap açmak istiyorsanız Akbank'ta daha önce kullandığınız bir hesabınızın olması gerekmektedir. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra hesap açabilirsiniz, daha detaylı bilgi için tıklayınız.
Akbank'ın müşteri hizmetleri numarası 0850 222 2525
 

 Odeabank Şubeye Gitmeden Hesap Açma

Odeabank hesap açmak işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Müşteri temsilcisinden sorgulamak için 444 0 444'ü arayabilirsiniz.
 

 İNG Bank Şubeye Gitmeden Hesap Açma

İng Bank hesap açma işlemleri için Tıklayınız

Müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 0 600

 

 Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Hesap Açma

Ziraat Bankası vadesiz hesaplar ile ilgili bilgi almak için Tıklayınız.

Ziraat Bankası müşteri temsilcisi numarası 444 00 00
 

 Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Hesap Aç

Garanti Bankası vadesiz hesaplar ile ilgili bilgi almak ve hesap açmak için Tıklayınız.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333
 

 Şekerbank Hesap Açma

Şekerbank hesap açma işlemleri için Tıklayınız.

Şekerbank müşteri hizmetleri 0850 222 78 78
 

 Denizbank Hesap Açma

Sizde Denizbank'tan hesap açmak için bilgi almak istiyorsanız Tıklayınız.

Denizbank müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 800

 

 TEB Hesap Açma

TEB'den hesap açmak için bilgi almak istiyorsanız Tıklayınız.

TEB müşteri temsilcisi numarası 0850 200 0 666
 

 HalkBank Hesap Aç

Halkbank ek hesap açmak istiyorsanız internet şubesine giriş yapmak için Tıklayınız.

HalkBank müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 400
 

 Vakıfbank Hesap Açma

Vakıfbank hesap açmak istiyorsanız tüm bilgilere ulaşmak için Tıklayınız.

Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724
 

 Türkiye Finans Hesap Açma

Türkiye Finans hesabı açmak istiyorsanız Tıklayınız.

Finansbank müşteri temsilcisi 444 2 444
 

 QNB Finansbank Hesap Açma

QNB Finansbank bankasından hesap açmak isteyenler Tıklayınız.

Müşteri hizmetleri için 0850 222 0 900'ü arayınız.
 

 

 Türkiye İş Bankası Hesap Açma

İş Bankası'ndan vadesiz TL mevduat hesabı açmak istiyorsanız Tıklayınız.

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası ise 0850 724 0 724

 

 HSBC Hesap Açma

Hsbc Bankası'ndan hesap açmak istiyorsanız Tıklayınız.

Ayrıca 0850 211 0 111 numaralı müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.
 

 

 

Yukarıda yer alan borç sorgulama linkleri, bankaların internet sitesinin online bankacılığa giriş adresleridir. Banka sitelerine giriş yaparken, bankanın resmi sitesi olduğundan emin olduktan sonra bilgileri paylaşınız. Site linkinde https:// SSL'nin aktif olduğunu da kontrol ediniz.Şubeye Gitmeden Hesap Açmak

Günümüzde banka hesapları ücretsiz/aidatsız olarak bankalar tarafından verilmetedir. Geçtiğimiz yıllarda vadesiz hesap kartlarından bile aidat alan bankalar Bddk bunu engellemesi üzerine kartları artık ücretsiz kullanıma sunmakadır. Yukarıda belirtilenlere ek olarak bankaya gitmeden hesap açma isteyenler için bankada önceden tanımlı bir hesabının olması gerekmektedir. Sizde yukarıdaki belirtilen bankaların adreslerine giriş yaptıktan sonra internet bankacılığından kolaylıkla banka hesabı açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternetten hesap açmak isteyenler için bu sayfamızı hazırladık, aklınıza takılan detaylar için aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA