Emekli Maaşını Hangi Bankadan Almak Avantajlı 2018
sponsorlu bağlantılar

Emekli Maaşını Hangi Bankadan Almak Avantajlı 2018

Çoğu emeklinin sordugu soru, emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı 2018 yılında olmaktadır. İşte bankaların emekliler için avantaj oluşturan kriterleri.

Emekli Maaşını Hangi Bankadan Almak Avantajlı 2018

2018-01-03 17:52:57

Emekli maaşı, devlet güvencesinde olan maaşlardır. Son zamanlarda oluşan bankaların emekli kapma yarışları, emeklilerin devlet güvencesinde bir gelire sahip olmasından dolayıdır. Ülkemizde çok önemli bir yere sahip emekliler, emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı diye sormaktadır. Bizde emekliler için avantaj sağlayacak bankaları sizler için araştırdık. Sgk, Bağkur ve diğer kurumların emeklileri için avantajlı olabilecek bankalar listesi.

Emekli maaşını hangi bankadan almalı?

Yeni yılın gelmesiyle birlikte emekliler için de bankalar yeni kampanyalar düzenlemektedir. Şüphesiz ki en çok emeklinin maaş aldığı banka Ziraat Bankası'dır. Ziraat Bankası'nın çok tercih edilme nedeni ise kamu bankaları arasında olması ve vatandaşlarımız tarafından tam güven duyulmasından dolayıdır. Emeklilerin maaş taşımasından dolayı "promosyon" yarışları da başlamış, bankalar emeklileri bankaya çekmek için birbirleriyle yarışır hale gelmiştir. Tabi ki bu durum emekliler için bir avantajdır ve en yüksek promosyon veren bankanın tercih edilmesi maddi olarak sizin yararınıza olacaktır. Ancak en çok promosyonu tercih ederken, banka seçiminde bazı kriterleri de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Emekli maaşı taşırken, taşıyacağınız bankanın şube sayısı, ulaşılabilirlik düzeyi ve eğer sürekli kredi kullanıyorsanız kredi faiz oranlarının uygunluğu kontrol edilmelidir. Emekli maaşınızı alacağınız banka kredi kullanımlarında daha kolay olmaktadır.

Ayrıca 2018'de emekliler için kamu bankaları faizsiz kredi vereceği de çalışmalar arasında yer alıyor. Eğer yasa onaylanırsa emeklilere faizsiz kredi verecek bankalar arasında Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank yer alıyor. Habere gitmek için emeklilere faizsiz kredi 2018 konusuna bakabilirsiniz. Bir çok emekli maaşının ne kadar olduğunu merak etmektedir. Ayrıca emekliler maaşını taşıdığı bankadan kredi başvurusu yaparsa daha avantajlı ve uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilecekler. Diğer yandan faizsiz krediler yasasının onaylanmasıyla beraber en avantajlı bankaların emekliler için kamu bankaları olacağı da aşikardır.

2018 yılından emekliler maaşlarını hangi bankadan alırsa daha çok avantaj sağlıyor, sorusuna cevap olarak, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank gibi kamu bankalarından emekli maaşını alarak sizde (onaylandığı taktirde) faizsiz kredilerden yararlanabilirsiniz. Buna göre emekliler için avantaj sağlayan bankalar bunlardan ibarettir. Diğer yandan emeklilere promosyon ödemeleri maaşı taşıdığınız bankaya göre değişiklik göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: