Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 Müjdesi


Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 Müjdesi

Emeklilere SGK tarafından 3 maaş çalışmasının yanı sıra, emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılı çalışmaları da gündeme geldi. Kamu bankaları, emeklilere faizsiz olarak kredi verecek.

sponsorlu reklamlar
Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 Müjdesi
20 Aralık 2017 Çarşamba 14:18 tarihinde paylaşıldı.


Anında onaylanan kredi kartı:
Buraya tıklayın, hemen başvurunuzu yapın.

 

Sponsorlu bağlantılar
Türkiye'de emekli maaşı alan yüzbinlerce kişiyi bankalar kendi bünyesine kazandırmak için kampanyalar düzenlemektedir. Böyle olunca, emeklilere kredi veren bankalar 2018 yılında da oldukça artış göstermiştir. Özellikle bazı bankaların bazı dönemlerde yaptıkları "emekliye faizsiz kredi" kampanyaları ile avantajlı kredi teklifleri olabilmektedir. Emeklilerin sürekli ve devlet güvencesinde bir maaşı olması dolayısıyla bankaları cezbetmekte ve emekli müşterileri çoğaltmaya çalışmaktadır. Bankalar için en önemli müşterilerin emekliler olduğu da aşikar bir durumdur. Son zamanlarda yapılan çalışmalar neticesinde, SGK'nın yaptığı çalışmayla beraber emeklilere 3 maaş avans ve kamu bankaları tarafından faizsiz kredi verilebilecek. Sizler için ilgili yasal düzenlemenin olduğu haberi hazırladık;


Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018


Emekli maaşlarının bankalara transfer edilebilmesi yasasının çıkmasıyla beraber hemen hemen tüm bankalar, emeklileri bankalara çekmek için birbiriyle yarışacak derecede kampanyalar düzenlemiştir. Bizde bu konumuz üzerinden sizlerin daha avantajlı kredi tekliflerinden yararlanabilmeniz adına sizlere bilgiler sunacağız. Emekliye faizsiz kredi verilebilmesi için hükümet tarafından çalışmalar yürütülmekte ve en kısa zamanda bu çalışmaların sonuç vermesi beklenmektedir. Emeklinin kredi alabilmesi için geçmiş ödemeleri iyi olmalı ve maaşında bir kesinti olmaması gerekmektedir.

"Emeklilere Maaşın 10 Katına Kadar Kredi"


Sizler için öncelikle emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangileridir sorusunu yanıtlamak iyi olacaktır. Bu bankalar bilindiği gibi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tır. Yapılan çalışmalar neticesinde emeklilere faizsiz kredi sistemi ise; emekli maaşının 10 katına kadar kredi çekebilme avantajı sağlıyor ve çok uzun dönem olmamak üzere vadeli ödeme seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. İlk olarak kamu bankalarının sunacağı bu kredi kampanyalarından sonra, özel banka kurumları da emekli maaşı alan müşterilerine özel olarak kampanyalarını duyuracaklardır. SGK'nın yaptığı çalışmalar neticesinde 3 maaşa kadar maaş avans ve faizsiz olarak 36 aya varan vadelerle kredi kullanabilecek.


36 AYA KADAR VADE YAPILABİLECEK

Emeklilere kredi veren bankalar 2018 yılı çalışmalarına göre, eğer maaş üzerinde herhangi bir kesinti bulunmuyorsa 3 maaşa kadar avans verilebilecek ve bu avans ise 36 aya bölünerek küçük kesintilerle geri ödemesi sağlanacak. Bunun için de herhangi bir faiz yada vade farkı alınmayacak. Üzerinde çalışma yürütülen bir diğer konu ise, emekliler maaş aldıkları bankadan (kamu bankaları) faizsiz olarak kredi alabilecek. Çalışma yürürlüğe girerse; emekliler maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi alabilecek. İstenirse daha az bir kredi de kullanılabilecek. Diğer yandan emeklilere düşük faizli kredi avantajlarından yararlanmak isteyen kişiler için emeklilere kredi veren bankalar konusuna da göz atabilirsiniz.

Hangi Bankalar Emeklilere Faizsiz Kredi Veriyor?

İlgili yasal düzenleme sonrasında faizsiz olarak kredi avantajı sağlanabilecek. Maaşın 10 katına kadar 36 aya varan vade seçenekleriyle Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank üzerinden kredi sağlanabilecek. Tabi ki bu kredilerin alınabilmesi için emekli maaşınızı ilgili bankaya taşıma şartı istenecek. En yakın zamanda yürürlüğe girmesi beklenen bu sevindirici haberi sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılı haberini sizler için hazırladık, tüm bankaların emekli kredi kampanyalarına ilk siz ulaşmak istiyorsanız, sosyal medyalardan bizi takip edebilirsiniz. Sizde emekliler ile ilgili kredi kampanyalarına ulaşmak istiyorsanız sitemizi ve sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • münevver sözen @nurullah 4 ay önce yorumlandı

   vakıfbankın emekliye faizsiz kredi verme imkanı varmı varsa nasıl nekadar kullanabilirim teşekkurler

  • nurullah 5 ay önce yorumlandı

   vakıfbankın emekliye faizsiz kredi verme imkanı varmı varsa nasıl nekadar kullanabilirim teşekkurler