sponsorlu bağlantılar

Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Bir çok ev hanımı kredi kartı almak istemektedir. Bunun için bizde ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2018 yılı araştırmasını bu sayfada hazırladık.

Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

2018-03-10 18:01:36

sponsorlu bağlantılar
 Herkese ve anında kredi kartı sloganlarıyla çalışan bir çok banka bulunmaktadır. Bu bankalar sgk sigortalı kişilere kredi kartı verirken aynı zamanda ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar da vardır. Bunu da araştırarak sizlere sunuyoruz, aynı zamanda eşi vefat etmiş olan ev hanımları da bankalardan kullanmak için kredi kartı başvurusu yapabilirler.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Sizde ev hanımıysanız, o zaman sizlere sunacağımız bankalar aracılığıyla hemen online kart başvurusu yapabilir, onaylanması halinde adresinize kadar kartınızı teslim alabilirsiniz. Daha önce sizler için "ev hanımlarına kredi veren bankalar" konusunj paylaştık. Bu konumuzda ise ev hanımı olanlara özel kredi kartı çıkartan bankaları anlatacağız. Peki bu kredi kartları nasıl alınır, hangi yollara başvurmak gerekiyor kefil yada teminat gerekiyor mu?

TIKLA-BAŞVUR: Akbank kredi kartı başvuru sayfası


2018 yılında herhangi bir gelire sahip olmayan sigortasız kişilere özel kredi kartları bankalar tarafından sunulmaktadır. Garanti Bankası, Şekerbank, Odeabank, QNB Finansbank ve Akbank ev hanımlarına kredi kartı veren bankalardır. İşte başvurular için gerekli şartlar ile ilgili banka linkleri.

Çalışan Eş Üzerinden Kredi Kartı Alabilirsiniz

Eğer eşiniz sgk'lı olarak çalışansa bu durumda eşiniz üzerinden ek kredi kartı talebinde bulunabilir ve siz kullanabilirsiniz. Bunun için eşinizin de kredi kartı olması gerekmekte ve sizin için ek kredi kartı istediğinizi bankaya belirtmelisiniz. Ayrıca aşağıda yer alan linkler aracılığıyla kredi başvurusu yapabilir ve hemen onaylı kredinizi çekebilirsiniz.

Güncel:Ev hanımlarına kredi veren bankalar


Kredi Kartı Değerlendirmesi nasıl yapılır?

Öncelikle kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra ilk olarak banka sizin kredi notunuzu, geçmiş ödemelerinizi, kredi siciliniz gibi bilgileri inceleyecektir. Eğer kredi notunuz kötü durumdaysa bu durumda banka kredi kartı başvurusunu reddeder. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde kredi notunuzu yükseltmek için çaba göstermelisiniz.

Kredi notu yükseltme teknikleri sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.


İnternet üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Alan Bankalar

Ev hanımı ve çalışmıyorsanız öncelikle şunu belirtelim, banka şubesine giderek kart başvurusu oluşturmanız sizin yararınıza olacaktır. Banka personeli size kredi kartı vermek için tüm imkanları kullanacaktır. İnternet üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz ancak red yemeniz de büyük ihtimaldir. Siz yine de deneyerek konuya açıklık getirebilirsiniz tercih sizindir. Yine bazı bankalar ev hanımına kredi kartı vermek için teminat yada kefil talep edebilmekle beraber, bazı bankalar da eşinizin çalışıyor olup olmadığına yada mal varlığınıza bakarak kredi kartını anında onaylayabilmektedir. En çok tercih edilen kredi kartları olan bankalar ise; Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, TEB, Yapı Kredi gibi bankalar başı çekmektedir. Bu sayfamızda sizler için ev hanımlarına kredi kartı çıkaran bankaları aktardık. Sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

En iyi kredi kartı hangi bankanın 2018
İnternetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA