Bankaların Hisse Senedi Komisyon Oranları 2020
sponsorlu reklamlar

Bankaların Hisse Senedi Komisyon Oranları 2020

Bu sayfadan hisse senedi komisyon oranları 2020 yılı bilgilerine ulaşarak tüm bankaların borsa komisyon oranlarını karşılaştırın.

Bankaların Hisse Senedi Komisyon Oranları 2020
sponsorlu reklamlar

Hisse senedi yatırımı yapmak istiyorsanız, istediğiniz bankadan hemen yatırım hesabı açarak borsada hisse senedi alım satımı yapabilirsiniz. Tabi hisse alım satımı yaparak yatırım yapmak isteyenlerin aklındaki ilk şey hisse senedi komisyon oranları olmaktadır. 2020 yılında bankaların yanı sıra aracı kurumlardan yatırım hesabı açarak, siz de yatırım yapabilir ve birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Sizler için Türkiye'de en çok tercih edilen Akbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Garanti, ING, İş Bankası ve diğer bankaların güncel borsa komisyon oranlarını bu sayfada hazırladık.

 

Banka Hisse Senedi Komisyon Oranları 2020

Hisse senedi yatırımı yapmak isteyenler, aracı kurum veya bankaların yatırım hesapları aracılığıyla yatırımlarını hemen anlık olarak yapabilir. Bankanızın internet ve mobil bankacılığından siz de hemen borsa hesabı açabilir ve yatırımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabi yatırım yaparken aracı kurum ve bankalara belirli oranlarda alım satımlar sonrasında komisyon ödemesi yapmak zorundasınız. Bu komisyonlar düşük miktarlarda olsa da, bazı kişilerin anlık olarak alım satım yapmasından dolayı ağır bir yük olabilmektedir. Bundan dolayı biz de tüm bankaların güncel borsa komisyon oranlarının ne kadar olduğunu araştırarak bu sayfamızda karşılaştırdık. Bankaların hisse komisyon oranları 2020 listesi:

  • Garanti Bankası Hisse Senedi Komisyon Oranı Binde 0,95 - 1,85
  • Akbank Hisse Senedi Komisyon Oranı Binde 0,9 - 2,00
  • Yapı Kredi Bankası Komisyon Oranı Binde 0,90 - 1,99
  • Halkbank Hisse Senedi Komisyon Oranı Onbinde 9
  • İş bank Hisse Senedi Komisyon Oranı Onbinde 8-20

 

İlgili: Satılan hisse ne zaman hesaba geçer?

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: