Halkbank Aidatsız Kredi Kartı: Halkcard

Halkbank aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak siz de aidatsız kart kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Kredi Bankalar Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı: Halkcard
İçindekiler

Halkbank'ın aidatsız kredi kartı Halkcard ile siz de aidatsız olarak kredi kartı kullanabilirsiniz. Visa logosu ile gelen HalkCard, Visa/MasterCard logosu olan tüm üye işyerleri ve e-ticaret sitelerinde kullanılabilir. Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Halkbank, isteyen herkese anında aidatsız kredi kartı veriyor.
 

Halkbank aidatsız kredi kartı ile yurtdışı ve yurtiçi Visa/MasterCard logosu olan tüm alışveriş noktalarında ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Halkbank ile kampanya ve ürün özelliklerinden yararlanamayacak, taksitli işlem yapamayacaksınız.

Nakit ihtiyaçlarınız için HalkCard ile şubeden, BANK24'lerden, Halkbank internet şubesinden, Halkbank mobil şubeden, 0850 222 0 400 numaralı Halkbank müşteri hizmetlerinden ve tüm ATM'lerden nakit çekim yapabilirsiniz.


HalkCard'a ait hesap özetinizi dilerseniz TL dilerseniz USD olarak alabilirsiniz. HalkCard, temassız özellikli olarak kullanıma sunulmaktadır. HalkCard'ın yıllık kart ücreti yoktur. İşte Halkbank aidatsız kredi kartı özellikleri:

 • Borç Taksitlendirme
 • Nakit Avans
 • Kira/Eğitim/Aidat Talimatı
 • Fatura ve Kurum Tahsilatları
 • Yabancı Para USD Ekstre
 • 3D Secure

Borç taksitlendirme: Borç Taksitlendirme hizmeti ile Paraf borçlarınızı %1,80 faiz oranıyla 12 aya kadar taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. 

Taksit sayısı 6,7, 8 , 9 ve 12 aya kadar talebinize göre belirlenecektir.

Asıl kart sahibiyseniz uygulamadan faydalanabilirsiniz. Ek kart harcamaları da asıl kart ekstresine yansıdığından; bir asıl kartınız için talepte bulunduğunuzda, o karta bağlı ek kartlarınızın borç bakiyeleri de otomatik olarak kapsam içine alınacaktır.

Talep tarihi itibariyle kartınızın son ekstre bakiyesi ve dönem içi hareketlerin toplamı, 150 TL – 30.000 TL alt ve üst limitler dahilinde kalınmak koşuluyla, taksitlendirilebilecektir. Bekleyen taksitler ile talep tarihi itibariyle hesaplanmış faiz, ücret ve bunların vergileri toplama dâhil edilmeyecektir.

Borcunuzun taksitlendirilmesini talep ettiğiniz kartınızın ekstresinde, toplam borç tutarı kadar bir ödeme işlemi ve borç taksitlendirme işleminize ait taksitli satış işlemi oluşacaktır.
 

Nakit avans: Nakite ihtiyacınız olduğunda Halkbank aidatsız kredi kartınız ile anında taksitli nakit çekim yapabilirsiniz. 

Paraf ile Halkbank İntenet Şube, Halkbank Mobil Şube, 0850 222 0 400 Dialog, Halkbank Şubeleri, Bank24 ATM’leri ve  tüm dünyada kartınız üzerinde yer alan Visa ve/veya MasterCard amblemi gördüğünüz bankalardan ve bu bankaların ATM'lerinden nakit avans çekebilirsiniz.

Nakit avans işlemlerinizde çekeceğiniz tutar üzerinden güncel nakit avans faizi ile %1 nakit avans komisyonu alınmaktadır. 
 

Fatura ve kurum ödemeleri: Fatura ve kurum ödemelerini HalkCard ile ödeyebilirsiniz. 

Fatura ve kurum ödemelerinizi aşağıdaki kanallarımızdan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Halkbank İnternet Şubesi, 
 2. Halkbank Mobil Uygulama,
 3. 0850 222 0 400 Dialog, 
 4. Bank24 ATM,
 5. Şubelerimiz

Diğer bankaların aidatsız kartları için aidatsız kredi kartı veren bankalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Yorum yap:

x