sponsorlu bağlantılar

Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Siz de Halkbank atm'lerini kullanarak 7/24 para çekebilirsiniz. Peki Halkbank atm para çekme limiti 2018 yılında ne kadardır ve günlük limit arttırma yapılabilir mi?

sponsorlu reklamlar
Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

2018-06-27 13:43:42

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Ülkemizde hizmet veren devlet bankaları arasında yer alan Halkbank'ın Türkiye'nin her yerinde şubeleri ve atm'leri bulunmaktadır. Siz de istediğiniz zaman bu atm'lere giderek para çekme, para yatırma, eft, havale gibi pek çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank Atm para çekme limiti 2018yılında güncellenmiştir, siz de bu limitler dahilinde her gün para çekim işlemi yapabilirsiniz. Atm'lerin tüm müşteriler için kullanılabilir olması amacıyla da günlük işlem limit kısıtlaması getirmektedir.

HALKBANK GÜNLÜK PARA ÇEKME LİMİTİ

Halkbank atm'lerinde günlük para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Siz de 1.500 TL'ye kadar gün içerisinde para çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz. 1.500 TL üzerinde para çekmek istiyorsanız ilk olarak bu limiti kullanmalı ve bir dier günü beklemelisiniz. Bir diğer alternatif ise Halkbank şubelerine giderek istediğiniz miktarda para çekimi yapabilirsiniz. Örnek olarak saat 23:59'a kadar yaptığınız çekim işlemleri saat 00:00'dan sonra limit güncellemesi yapılacaktır. Diğer yandan, bir atm'den 1500 TL tutarında para çekimi yaptıysanız başka bir atm'den aynı hesapla para çekimini aynı gün yapamazsınız, işlem kısıtlaması yani bir günlük bloke konulacaktır. Örnek olarak aynı gün 1300 TL tutarında bir para çektiyseniz aynı gün çekebileceğiniz maksimum para miktarı 200 TL olacaktır.

TÜM BANKALAR:
ATM PARA ÇEKME LİMİTİ

HALKBANK ATM PARA YATIRMA LİMİTİ

Madeni paraları bankamatikler kabul etmediği için kağıt banknotları atm'ye yatırmalısınız. Herhangi bir para yatırma limiti Halkbank'ta bulunmuyor ancak belli bir tutara kadar parça parça paranızı yatırmanısınız. Bu uyarı da zaten Halkbank atm'lerinde bulunmaktadır. Siz de Halkbank atm para çekme limiti dahilinde gün içinde para çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan Yapı Kredi atm para çekme limiti sayfasına da göz atarak Yapı Kredi Bankası'nın atm'lerinden ne kadar çekebileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA