sponsorlu bağlantılar

Halkbank Banka Hesabı Açma

Banka hesabı açtırmak istiyorsanız siz de bu sayfadaki bilgiler ile Halkbank hesap açma işlemini tamamlayabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi Halkbank'tan gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Banka Hesabı Açma

2018-07-13 20:36:40

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

Günümüzde hemen hemen bütün işlemler, neredeyse bankacılık ile çakışmaktadır. Her hangi bir bankadan mevduat hesabı açtırmak nerdeyse zorunlı hale gelmiştir. Siz de Halkbank hesap açma işlemini tamamlayarak tüm bankacılık işlemlerinden faydalanmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgileri kullanarak hemen Halkbank'tan hesap açabilirsiniz. Özellikle internet bankacılığı hızla gelişmesinin ardından gerek zamandan gerekse pek çok harici masraftan bizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. 

HALK BANKASI HESAP AÇMA
 

Halk bankasından bir mevduat hesabı açamak için 18 yaşını doldurmuş kişilerin kimlik belgesi ile, 18 yaşından küçükler ise velileri ile her hangi bir Halkbank şubesine gitmeleri yeterlidir. Hesap açtırmak isteyen kişi kimlik belgesi ile birlikte en yakın Halkbank şubesine giderek hesap açtırabilir. Yani 18 yaşında olan birisi kefilsiz bir şekilde hesap açtırabilir, eğerki hesap açtırmak isteyen kişi 18 yaşından küçük ise yanında velisi bulunması zorunludur. Halk bankası şubesi gittiğinizde,  size verilen formu eksiksiz bir şekilde doldurup güncel iletişim bilgilerinizi verdiğinizde, vadesiz mevduat hesabı açmanız mümkün olacaktır. Halkabnk internet şubesinden (www.halkbank.com) veya Halkbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 400 veya 444 0 444’ü arayarak Halkbank diolagdan veya HALKBANK ATM’lerinden 7 gün 24 saat vadesiz mevduat hesabınıza ulaşabilir hesabınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Halkbank atm'lerinden ve Halkbank internet şubesinden ,Halkbank müşteri hizmetleri çağrı merkezinden 7 gün 24 saat yararlanmak ücretsizdir.

ilgili: Halkbank para çekme limiti
 

HALKBANK ALTIN HESABI AÇMA

Altın türünden birikim yapabilir, saklama veya hırsızlık şüphesine kapılmadan güvenle altın alım, satımı yapabilirsiniz. Birikimli vadesiz mevduat hesabı ilede her ay yada 3 ayda bir yatıracağınız tutarla en az 1 gram olmak üzere güvenle birikimlerinizi çoğaltabilirsiniz. Üreten mevduat hesabı ile uzun vadeli Türk Lirası veya Döviz cinsinden hesap açtırabilir ,değişen fazi oranlarından etkilenmeden hesap açtırdığınız günki faiz oranı ile vade sonuna kadar gelir elde edebilirsiniz. türk lirası yönünden vadesiz hesabınıza aktarılan faiz tutarıyla su , elektirik , telefon gibi düzenli ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz.

HALKBANK İNTERNET HESABI AÇMA

Halkbank internet şubesini (https://www.halkbank.com.tr) kullanarak siz de eft, havale gibi para transfer işleminin yanı sıra hesap bilgilerini görüntüleme, fatura ödemeleri, kredi borcu veya kredi kartı borcu ödemelerinin yanı sıra pek çok bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesine girdikten sonra, sitenin sağ üst tarafından yazan "internet şubesi" menüsüne tıkladıktan sonra "bireysel" seçeneğine tıklayın. Sonrasında ise parola oluşturmak için "parolamı bilmiyorum/unuttum" menüsüne tıklayarak yeni şifre alabilir ve Halkbank internet şubesini kullanabilirsiniz.

HALKBANK YATIRIM FONU MEVDUAT HESABI AÇMAK
 

Yatırım fonlu mevduat hesabı açamak istediğinizde en az 5.000 TL ile hesap açtırmanız gerekmektedir. Yatırılan tutaın %20 ila %50 arasında olan miktarı , sizin belirleyeceğiniz tercihe göre YATIRIM FONU için kullanılmaktadır. Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile siz de Halkbank hesap açma işlemini tamamlayabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi Halkbank'tan gerçekleştirebilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA