sponsorlu bağlantılar

Halkbank EFT Saatleri 2019

Devlet bankalarından birisi olan Halkbank EFT saati 2019 yılında kaçta başlamaktadır diye merak edenlere bu konumuz yayında.

sponsorlu reklamlar

2019-04-10 21:48:44

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

Türkiye'de kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası'nın şüphesiz ki bir çok aktif müşterisi bulunmaktadır. Halkbank aracılığıyla para yollamak isteyen kişiler, Halkbank eft saatleri yılında kaçta başlayıp kaçta bitiyor diye merak etmektedir. Bizde aydınlatıcı bir makale hazırlayarak sizlere sunduk.

Halkbank Eft Saati


Halkbank'ta gönderilen eftler mesayi saatleri içerisinde 5 ile 30 dakika arasında yollanmaktadır. Halkbank eft saatleri ise 2018 yılında saat 08:00 ile 16:30 arasında yapılmakta olup, bu saatler dışında yapılan eft işlemleri, bir diğer iş gününe aktarılmaktadır. Yine örneğin cuma günü saat 18:00'da yapılan bir eft işlemi, pazartesi gününe aktarılacaktır. EFT (Elektronik Fon Transferi) Merkez Bankası onayından geçmektedir ve bir bankadan farklı bir bankaya para gönderme işlemine verilen isimdir.

 

Eft işlemleri sadece çalışma saatlerinde yapılmaktadır ancak havale işlemleri 7 gün 24 saat yapılabilir. Havale; Halkbank hesabından farklı bir Halkbank hesabına para gönderme işlemine denilmektedir. EFT ise Halkbank'tan farklı bir banka hesabına para transfer işlemidir.

Diğer aramalar:

Halkbank eft kaça kadar?
Halkbank cebe havale nasıl yapılır?

Diğer yandan Halkbank çatısı altında farklı bir hesaba para gönderimlerini 7/24 yapabilirsiniz. Cebe havale işlemlerinde de bir kısıtlanma söz konusu olmazken, eft yukarıda belirtilen saatler arasında yapılmaktadır.

Halkbank EFT Ücretleri

Halkbank'ta eft ücretleri ise şu şekilde olmaktadır; internet bankacılığı üzerinden yapılan işlemlerde yaklaşık 4 TL işlem tutarı ödenirken, banka şubesinden gönderilen EFT işlemlerinde asgari 30 TL para kesintisi yapılmaktadır. Bu konumuz aracılığıyla sizde Halkbank eft saatleri 2019 hakkında bilgilere ulaştınız. Ayrıca aşağıda yer alan ilgili bağlantılar ile diğer sayfalara da bakabilirsiniz.

Diğer bankaların eft saatleri için tıklayın.

 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA