sponsorlu bağlantılar

Halkbank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Halkbank bakiye sorgulama yaparak siz de hesabınızdaki nakit para miktarını öğrenebilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgiler ile Halkbank hesap bakiye sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Halkbank Hesap Bakiyesi Sorgulama

2018-07-14 12:28:42

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

 Hesabınızdaki nakit miktarını öğrenerek siz de bütçe planlamanızı hesabınızdaki nakit miktarına göre ayarlayabilirsiniz. Halkbank hesap bakiye sorgulama işlemi oldukça kolay işlemler sonucunda yapılabilir. Bu sayfada yer alan bilgiler sayeside Halkbank'ta yer alan bakiyenizi kontrol edebilir ve nakit mikarınızı öğrenerek bütçe planlamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

HALKBANK BAKİYE SORGULAMA

Bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız Halkbank'ta bir çok farklı kanaldan bunu yapabilirsiniz. İnternet şubesiden, müşteri hizmetlerinden, atm'lerden, sms ile, banka şubesinden ve mobil şubeden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kanallar aracılığıyla hesap bakiyenizi nasıl sorgulayabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Ayrıca Halkbank'ın internet şubesini kullanarak pek çok farklı işlemi online bir şekilde, vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank'ta heasp bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız Halkbank'ta vadesiz hesabınızın bulunması gerekmektedir. Eğer hesabınız bulunmuyorsa Halkbank hesap açma sayfasına göz atarak hemen yeni bir hesap açabilirsiniz.

1. İnternetten: Halkbank internet şubesine (https://www.halkbank.com.tr) girdikten sonra siz de hesap bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Eğer internet şubesi şifreniz yoksa, Halkbank sitesine girdikten sonra sağ üst köşede bulunan "internet şubesi - bireysel" adımına tıklayın. Sonrasında ise "Parolamı bilmiyorum/blokeli" menüsüne tıkladıktan sonra yeni bir şifre üretebilir ve internet şubesine girerek bakiyelerinizi kontrol edebilirsiniz.
2. Sms ile: BAYİYE yazdıktan sonra 3401'e sms göndererek bakiyeleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
3. Müşteri hizmetleri: Halkbank müşteri hizmetleri çağrı merkezini (444 0 444) aradıktan sonra bakiyeleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
4. Banka şubesi:Halkbank şubelerine mesayi saatleri içerisinde giderek, hesap bakiyeleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
5. Mobil Şube: Halkbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra "hesaplar" sayfasına bakarak kolaylıkla tüm hesaplarınızın bakiyelerini sorgulayabilirsiniz.
6. ATM: Halkbank ve diğer bankaların atm'lerine kartınızı taktıktan sonra bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Farklı bankaların atm cihazları ek ücretler alabilmektedir.

Yukarıda yer alan 6 farklı kanal aracılığıyla siz de Halkbank hesap bakiyesi sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti bakiye sorgulama sayfasına da göz atarak Garanti Bankası'nda yer alan hesaplarınızın bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

3 yorum yapılmış

metin kaplan
metin kaplan

hesap bakiyesi öğrenmek istiyorum

2018-11-12 19:26:36 -
ALİ ÜNAL
ALİ ÜNAL

nekadar bi̇ri̇kmi̇şi̇m var

2018-09-28 10:22:57 -
mehmet çınar
mehmet çınar

hesbımdan başka hesaba nasıl eft yapabilirim

2018-09-27 11:05:49 -
Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA