Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Türkiye'de hizmet veren bankalardan birisi olan Halkbank konut kredisi faiz oranları 2019 yılında ne durumda? Konut kredisi almak için neler gerekiyor ve faiz oranları düşecek mi.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

Halkbank, 1933 yılında kurulmuş ve ilk olarak küçük ve orta büyüklükte esnaflara uygun faiz oranlarıyla kredi sağlama amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Halkbank konut kredisi faiz oranları 2019 yılında en uygun tekliflerle sizlere sunulmuştur. Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank her zaman milletimizin yanında yer alarak en uygun faiz oranlarıyla kredilerini vermeye devam etmektedir. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak siz de Halkbank konut kredisi faizlerine göz atabilir, en uygun faizlerle mortgage kredisine başvurunuzu yaparak ev sahibi olabilirsiniz. Aşağıda yer alan hesaplama örneklerine göz atabilir ve Halkbank konut kredisi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

2018 yılının gelmesiyle beraber tüm ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların kredi faizlerini merak etmektedir. Çoğu banka zaman zaman bazı kredi kmpanyaları yaparak müşteri sayısını artırmak için çalışmaktadır. Sizde bu kampanyalar arasından konut kredisi kampanyalarını bularak ev satın alırken kredi faizleri ile daha çok kar elde edebilirsiniz. Türkiye Halk Bankası A.Ş. adında olan bankadan konut kredisi kullanarak uygun faiz oranları ve uzun vadeli ödeme seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz. Halkbank'tan konut kredisi kullanarak en uygun faizler ile ev satın alabilirsiniz. Hayalinizdeki evi satın almak istiyorsanız siz de Halkbank'tan konut kredisi kullanabilirsiniz. İşte hesaplama örnekleri ve konut kredisi faizleri. %2,09'dan başlayan faizlerle kredinizi kullanabilir ve siz de ev sahibi olarak kiradan kurtulabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi Hesaplama Tablosu:


 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
40.000 TL

 
120 AY

 
%2.09

 
912 TL

 
50.000 TL

 
120 AY

 
%2,09

 
1.140 TL

 
70.000 TL

 
120 AY

 
%2,09

 
1.596 TL

 
90.000 TL

 
120 AY

 
%2,09

 
2.053 TL

 
100.000 TL

 
120 AY

 
%2,09

 
2.280 TLTÜM FAİZLERE GÖZ AT: 
Konut kredisi faiz oranları


Konut kredisi faizlerine göz atarak bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir, hesaplamalar yapabilir ve en uygun faizli konut kredisine başvurunuzu yaparak ev sahibi olabilirsiniz. 2019 yılında Halkbank konut kredisi faizleri oldukça düşük faizlerle verilmektedir. "Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi" ile 120 aya varan vadelerle kredi vermektedir. Mortgage konut finansmanı sayesinde kira öder gibi siz de ev sahibi olabilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubesine giderek müşteri temsilcisinden konut kredisi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için de Halkbank şubesine uğrayabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: 
Halkbank kredi başvurusu
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: